Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Skalbinių apskaita

Skalbinių apskaita



 • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Skalbinių apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite skalbinių apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Skalbinių apskaita yra daug pastangų reikalaujantis procesas, reikalaujantis programinės įrangos išteklių. Įmonė USU-Soft siūlo jums gerai suprojektuotą gaminį. Su jo pagalba galima pasiekti reikšmingos sėkmės ir sėkmingai konkuruoti su pagrindiniais konkurentais rinkoje. Skalbinių apskaita bus atlikta teisingai, vadinasi, lankytojai bus patenkinti. Patenkintas lankytojas visada yra verslo kapitalas ir atneša nemažą pelną. Tinkamai atlikta skalbinių apskaitos automatizacija yra labai svarbi. Be išsipildymo jūs negalite turėti tvirtos ir patikimos vietos savo pozicijose. Todėl pažangios USU-Soft sistemos veikimas yra visiškai neišvengiamas, su sąlyga, kad vadovybė nori pasiekti sėkmės. Skalbinių apskaitos programinė įranga yra gerai išvystyta, jos integruotas valdymo meniu yra kairėje ekrano pusėje. Vartotojas gali lengvai rasti reikiamą komandą ir atlikti reikiamą operaciją. Visa informacija apie skalbinių apskaitą suskirstyta į patogius aplankus, kurie leidžia vadovui greitai rasti reikiamą informacinę medžiagą. Be to, į skalbinių automatizavimo programą integravome gerai suprojektuotą paieškos variklį. Šiuolaikinėje paieškos sistemoje yra daug naudingų filtrų.

Jų pagalba galite greitai ir efektyviai rasti Jums reikalingą informaciją ir pagal poreikį ją sutvarkyti bei atlikti automatinį patikrinimą, naudodami mūsų skalbinių apskaitos programą. Jūsų skalbykla galės pranešti klientams, kad jų užsakymai yra paruošti. Tai bus papildyta pažangia programa, kuri yra programinė įranga, sukurta naudojant USU-Soft programą. Automatizuokite skalbinių apskaitą naudodami mūsų daugiafunkcę sistemą ir jums nereikės rūpintis pasirinktos auditorijos informavimu. Galite naudoti SMS žinučių siuntimo ar net automatinio rinkimo parinktį. Pirmiausia turite pasirinkti tikslinę auditoriją ir įrašyti garso ar žinutės turinį. Belieka paspausti pradžios mygtuką ir mėgautis, kaip dirbtinis intelektas atlieka iš anksto užprogramuotas veiklas be jūsų tiesioginio dalyvavimo. Darbuotojai taupo savo jėgas ir sumažina organizacijos darbo jėgos išteklių sąnaudas. Samdomų darbuotojų motyvacijos lygis auga eksponentiškai, nes dėkingi darbuotojai yra įsitikinę, kad įvertins jų naudojamą verslo procesų automatizavimo įrankį. Mūsų pažangios sistemos dėka galima teisingai automatizuoti skalbimą.

USU-Soft sistema yra patikima ir patikrinta programa, turinti didžiausią patirtį nustatant ir kompleksiškai optimizuojant verslo procesus. Mūsų požiūris į optimizavimą leidžia mums užtikrinti, kad naudodami mūsų programinę įrangą pasieksite reikšmingų rezultatų. Programinės įrangos operacijų sudėtingumas yra vienas iš pagrindinių sėkmės veiksnių. Apskaitos programa sukurta modulinės architektūros pagrindu. Vartotojas turi įvairių katalogų ir kitų modulių. Kiekvienas modulis iš prigimties yra gerai išvystytas apskaitos blokas. Kiekvienas blokas yra atsakingas už tam tikrą veiklos sritį. Naudojant USU-Soft skalbinių valymo programą, galima ieškoti informacijos apie turimus duomenis. Paieškos laukelyje galite įvesti filialą, atsakingą už prašymo tvarkymą, darbuotoją, kuris gavo prašymą, pagal gaunamą arba išsiunčiamą numerį, pagal kreipimosi datą ar etapus. Jums tereikia turėti šiek tiek žinių ir mūsų išplėstinė paieškos sistema automatiškai pasirūpins visa kita. Apskaičiuokite faktinį darbuotojų darbą. Galite pasiekti įrankį, integruotą į skalbimo programą, kad apskaičiuotumėte tikrąjį potencialių klientų ir faktinių pirkimų santykį.

Taigi galima apskaičiuoti realų kiekvieno samdomo vadovo veiksmų efektyvumą. Galite apdovanoti iškiliausius ekspertus ir pateikti tinkamas rekomendacijas aplaidžiiems darbuotojams. Skalbinių apskaitos automatizavimo programa sukurta taip, kad atliekant įvairias užduotis nereikėtų naudoti papildomų sistemų. Sandėlio apskaita galima nenaudojant papildomų kompiuterinių sprendimų. Į skalbinių apskaitos automatizavimo programos funkcionalumą integravome pilnavertį modulį, skirtą sandėlio patalpoms ir jose laikomoms atsargoms valdyti. Skalbinių automatizavimo apskaitos programinė įranga turi aiškų ir gerai išvystytą funkcionalumą. Visos komandos yra teisingai išdėstytos meniu ir vartotojas visada turi dešinįjį mygtuką rankoje. Suteikiame galimybę naudotis pažangiu laikmačiu, kuris fiksuoja tam tikrus darbuotojų veiksmus programoje. Galite adaptyviai keisti taikomų skaičiavimų algoritmus ir perkelti struktūrinius elementus lentelėje. Galite pakeisti eilutes arba stulpelius ir formulė pasikeis taip, kaip norite.

Mūsų apskaitos programa turi specialią darbuotojų judėjimo tikrinimo funkciją. Inventorizaciją galima atlikti naudojant specialų planuotoją. Ji stebės darbuotojų veiksmus ir prireikus juos pataisys. Dirbtinis intelektas pasinaudoja galimybe pritaikyti reikalavimus reikalingų išteklių įsigijimui. Tokiu atveju administratorius suteikia programai leidimą atlikti šį veiksmą. Automatinio užsakymų pateikimo veikimas yra visiškai paprastas, nes užtenka vieną kartą užpildyti paraišką ir, jei pasirinktos konfigūracijos kartojasi, bus galima nešvaistyti energijos atliekant šią veiklą. Skalbinių apskaitos automatizavimo programinė įranga puikiai tinka įmonei, kuri nori maksimaliai sutaupyti turimų finansinių rezervų. Informaciją pateikiame ekrane net keliuose aukštuose. Taip sumažėja monitoriaus reikalingos vietos ir įmonei nereikia iš karto įsigyti papildomų ar didelių monitorių įsigijus mūsų daugiafunkcę sistemą.

Be to, kad sutaupote iš karto įsigydami ekraną, taip pat sutaupysite ir aparatūros atnaujinimams. Galima akimirksniu atsisakyti sprendimo pirkti naują kompiuterį. Skalbinių apskaitos automatizavimo programa yra taip gerai išvystyta, kad optimizavimo lygis leidžia įdiegti programinį sprendimą gana silpname ir sename nešiojamame ar asmeniniame kompiuteryje. Pažangi skalbinių apskaitos automatizavimo sistema jai pavestas užduotis atlieka daug geriau nei gyvas žmogus. Dirbtinis intelektas neturi tipiškų žmogaus prigimties trūkumų. Programa nepavargsta. Programinė įranga nedaro pertraukų pietums ir neprašo apmokamų atostogų. Be to, jums nereikia mokėti už mūsų kompiuterio intelektą. Ji taip pat dirba nešališkai ir veikia institucijos labui. Žinoma, visos modifikacijos ir funkciniai pakeitimai atliekami gatavame gaminyje. Tačiau tai nėra įtraukta į bendrą bazinio produkto kainą. Susisiekite su mūsų ekspertais ir gaukite išsamiausių patarimų, kaip įsigyti licencijuotą mūsų programos versiją.

Skalbinių apskaitos programinę įrangą galima atsisiųsti kaip demonstracinę versiją. Dėl nemokamos bandomosios versijos potencialus klientas susipažįsta su siūlomos programinės įrangos funkcionalumu ir gali priimti pagrįstą sprendimą dėl licencijos įsigijimo. Demonstracinė programinės įrangos versija nesuteikia galimybės naudoti mūsų programinės įrangos komerciniais tikslais. Jau atsisiųstą demonstracinę versiją leidžiama naudoti tik informaciniais tikslais. Prašome susisiekti su mūsų ekspertais. Skambinti nurodytais telefonais arba rašyti elektroninį laišką galima USU-Soft svetainėje nurodytu pašto adresu. Arba galite susisiekti su mumis per Skype programėlę, nes kontaktinė informacija taip pat rodoma mūsų tinklalapio kontaktų skirtuke.