Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa skalbykloms

Programa skalbykloms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa skalbykloms
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą skalbykloms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Galite būti tikri, kad USU-Soft ekspertų sukurta skalbimo programa bus nepamainomas elektroninis asistentas jūsų įstaigoje, atliekant įvairią verslo veiklą aukščiausiu lygiu. Kai pradeda veikti mūsų ekspertų sukurta skalbykla, skolų kontrolė nebėra problema. Jūs sumažinate savo gautinų sumų lygį ir tiesiogiai gaunate daugiau pinigų. Tai leidžia jums pagerinti savo finansinę būklę ir tapti sėkmingiausiu verslininku organizacijoje. Skalbimo sistema leidžia įmonei kontroliuoti darbuotojų lankomumą nenaudojant darbuotojų darbo jėgos. Valdymas vykdomas automatizuotu režimu, o į jos įgyvendinimą neįtraukiate papildomų darbo jėgos rezervų, o tai teigiamai veikia organizacijos finansinę būklę. Vadovas visada žino, kas yra dalyvavimas darbo vietose ir ką reikia padaryti, kad darbuotojai būtų motyvuoti tinkamai atlikti savo tiesiogines darbo pareigas. Vargu ar 1C skalbimo programa susidoros su tokiomis sudėtingomis užduotimis, su kuriomis susiduria tokia įmonė. Geriau pasinaudoti USU-Soft programinės įrangos paslaugomis ir atsisiųsti daugiafunkcę programą, kuri patenkina visus organizacijos poreikius.

Be to, mūsų programa tinka organizacijoms, teikiančioms visų rūšių valymo paslaugas. Nepriklausomai nuo pardavimų dydžio ir apimties, mūsų skalbyklos programinė įranga yra nepakeičiamas įrankis, užtikrinantis, kad būtų patenkinti visi neatidėliotini organizacijos poreikiai. Programa veikia kompiuteriu tiksliai ir aiškiai atlieka veiklą, su kuria susiduria. Kalbant apie kainos ir kokybės parametrų santykį, geresnio sprendimo nerasite. Skalbimo programinė įranga veikia kelių užduočių režimu ir vienu metu sprendžia daugybę skirtingų veiklų. Galite vienu metu stebėti personalo tęstinumą ir vesti buhalterinę apskaitą. Be to, atliekant atsarginės kopijos kūrimo funkciją, nereikia pristabdyti darbo su duomenų baze. Visi sandoriai vyksta lygiagrečiai ir vienas kitam netrukdo. Tai labai patogu darbuotojams, nes jie negaišta laiko, o prastovos yra sumažinamos iki minimumo. Skalbimo programa leidžia efektyviai stebėti turimą darbo vietą ir tinkamai valdyti įrenginį. Svarbu pažymėti, kad įgyvendinant mūsų skalbyklos programą galima skaičiuoti darbuotojų atlyginimus.

Be to, nepaisant atlyginimo tipo, mūsų programinė įranga puikiai susidoroja su užduotimi. Visi skaičiavimai ir sukaupimai atlikti be klaidų. Tai reiškia, kad įmonė greitai pasiekė sėkmės. Mažėja nuostolių lygis, o biudžeto pajamos tampa stabilesnės ir didesnės. Valdykite savo skalbinius naudodami mūsų daugiafunkcę programą. Galite naudoti nemokamą nekomercinę bandomąją versiją. Tiesiog susisiekite su technine pagalba ir USU-Soft ekspertai suteiks jums saugią programinės įrangos atsisiuntimo nuorodą. Galite peržiūrėti siūlomos plėtros funkcionalumą nemokėdami jokių išankstinių finansinių išteklių. Tada turėsite galimybę įsigyti programinės įrangos už prieinamą kainą, išmanydami temą. Atsisiųskite mūsų programą ir pasinaudokite gerai suplanuota sąsaja. Galite išmokti labai greitai ir pradėti greitai judėti beveik akimirksniu.

Surengėme nemokamą mokymo kursą jūsų darbuotojams perkant licencijuotą mūsų programėlės versiją. Nemokamas dviejų valandų techninis aptarnavimas apima skalbimo programos įdiegimą pirkėjo asmeniniame kompiuteryje ir trumpą mokymo kursą, kad jūsų darbuotojai būtų patenkinti rekomenduojamos programinės įrangos funkcionalumu. Bet kuriuo metu galite įsigyti papildomų valandų techninės pagalbos ir jas naudoti savo nuožiūra. Paprastai papildomos techninės pagalbos nereikia, nes teikiame integruotą mokymo funkciją. Pakanka aktyvuoti įrankius, o užvedus pelę operatorius pamatys išsamų pasirinktos komandos aprašymą. Kai turėsite pagrindinę programos funkcijų ir komandų komandą, galite išjungti konfigūraciją, kad darbalaukyje būtų rodomi iš anksto pasirinkti raginimai. Jie nebeapkrauna jūsų monitoriaus ir galite dirbti nepertraukiamai. Mūsų skalbyklos programinės įrangos principą labai lengva išmokti ir jums nereikia leisti papildomų pinigų brangiems mokymo kursams.

USU-Soft programa vadovaujasi demokratine kaina ir draugiška politika savo klientų atžvilgiu. Niekada nemažiname kainų ir visada stebime siūlomos programinės įrangos kokybės lygį. Galite pasitikėti mūsų ekspertais ir profesionalais. USU-Soft skalbimo programa suteikia vartotojui daug esminių funkcijų. Be to, galite įsigyti papildomų funkcijų, kurios bet kuriuo metu kinta.

Stengiamės kiek įmanoma supaprastinti aplikaciją ir išlaikyti mažesnę kainą, todėl į pagrindinį funkcionalumą neįtraukiame daug papildomų funkcijų. Ne kiekvienam klientui reikia aukščiausios kokybės variantų, o įsigiję juos atskirai už protingą mokestį, galite žymiai sutaupyti savo organizacijos finansinius išteklius. Skalbimo sistemoje yra įmontuotas modernus elektroninis dienynas, kuris leidžia geriausiai stebėti darbuotojų darbo vietų lankomumą neįtraukiant darbuotojų. Visus veiksmus programa atlieka savarankiškai, o administratorius gali bet kuriuo jam patogiu metu ištirti surinktus statistinius rodiklius ir padaryti atitinkamas išvadas. Mūsų skalbimo programa turi labai aukštą optimizavimo lygį. Programinė įranga veikia net su gana silpna kompiuterio aparatūra ir jai nereikia naujausios aparatinės įrangos. Be to, kad diegdami iš karto atsisakysite pirkti sistemos bloką, galite sutaupyti biudžeto lėšų didelės įstrižainės monitoriams įsigyti. Informacija ekrane programoje gali būti išdėstyta keliuose aukštuose, o tai žymiai sutaupo vietos.

Reklamuokite savo organizacijos logotipą ir gerinkite įmonės įvaizdį. Visa tai įmanoma dėl USU-Soft skalbimo programos programos. Savo įmonės logotipą galite patalpinti kuriamų dokumentų fone ir taip reklamuoti jį rinkoje. Kyla Jūsų įmonės prekės ženklo žinomumo lygis, o tai reiškia, kad gerėja klientų požiūris, didėja lojalumo lygis ir atsiranda dalis nuolatinių Jūsų programinės įrangos vartotojų. Mūsų programuotojų įdiegus programą, galite žymiai sumažinti specialistų personalo priežiūros išlaidas. Atsižvelkite į savo klientų poreikius ir surinkite atsiliepimus naudodami tinkintą SMS balsavimo sistemą. Įdiegus ir paleidus skalbimo programą, galima surinkti informaciją iš jūsų klientų apie tai, kaip gerai juos aptarnavo jūsų vadovai. Klientui užtenka atsakyti į paprastą klausimą SMS žinute, o skyriaus ar įmonės vadovas sužinos jūsų paslaugas ar prekes pirkusių žmonių atsiliepimus.

Mielai priimame užsakymus naujų produktų kūrimui ir pildome esamas užsakymo paraiškas. Kuriant naują prekę tereikia pateikti užsakymą ar prašymą ir mūsų programa galės teisingai atlikti reikiamus veiksmus. Naujo produkto kūrimas vyksta keliais etapais. Pirmiausia pateikiate užduotį ir su mūsų ekspertais susitariate dėl techninių parametrų. Tada atliekamas išankstinis apmokėjimas ir USU-Soft programuotojai pradeda kurti naują programą. Baigę projektavimo darbus atliekame daugybę testų sukurtos programos našumo lygiui nustatyti bei galimų klaidų taisymui. Tada įdiegiame aplikaciją kliento asmeniniame kompiuteryje. Užtenka pasitenkinti rezultatu ir naudoti automatinę sistemą savo darbe. Skalbimo programinė įranga yra apsaugota saugia šifravimo sistema. Neįmanoma įeiti į programą ir naudoti duomenų bazėje saugomą informaciją, neatlikus autorizacijos procedūros. Pateikėme integravimo su internetine kamera funkcionalumą. Galite tinkamai atlikti aplinkinių teritorijų vaizdo stebėjimą. Tai labai patogu administratoriams ir padidina organizacijos saugumo lygį.

Papildomus gaminius galite parduoti naudodami integruotą skalbimo programinę įrangą ir brūkšninių kodų skaitytuvą. Kai jūsų skalbimo programa pradės veikti, galite žymiai sumažinti organizacines išlaidas. Nuostolių lygis žymiai sumažėja, o biudžeto pajamos tampa didesnės. Pridėjome interaktyvų darbalaukio tinkinimą, kad pagerintume suasmeninimą. Kiekvienas administratorius gali pritaikyti darbo srities konfigūraciją pagal savo skonį. Tai padarėme siekdami užtikrinti maksimalų komfortą. Profesionalai, dirbantys su mūsų skalbimo programa, turi daug funkcijų ir daug naudingų galimybių. Visi reikalingi skaičiavimai ir kaupimai atliekami automatiškai, o administratoriams nereikia gaišti savo darbo laiko varginančioms ir įprastinėms, daugiau dėmesio reikalaujančioms operacijoms. Pasitikėkite verslo procesų automatizavimo profesionalais ir naudokitės USU-Soft programos paslaugomis. Mes siūlome tik aukštos kokybės programinę įrangą labai prieinamomis kainomis.