Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Valymo darbų apskaita

Valymo darbų apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Valymo darbų apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkti valymo darbų apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Teisingas valymo darbas yra veiksminga valymo pramonėje uždirbančios įmonės sėkmės sąlyga. Kompetentingai atliktų valymo darbų apskaita bus būtina sąlyga norint pasiekti didelę sėkmę. Programėlėje galite pritraukti daugiau klientų ir perkelti juos į įprastą būseną. Valymo darbų, atliekamų naudojant USU-Soft programą, organizavimas taps veiksminga prielaida norint pakelti įmonės lygį į naujas aukštumas. Pasirūpinkite savo valymu naudodami pažangų kompiuterio gaminį. Galite teisingai atlikti strateginio ir taktinio planavimo veiksmus ir išvengti kvailų klaidų. Be to, įtraukus programinę įrangą į biuro darbą, radikaliai sumažės darbuotojų, vykdančių savo profesinę veiklą jūsų organizacijoje. Tai teigiamai atsiliepia finansiniam įmonės veiklos komponentui ir jums nereikės jaudintis dėl biudžeto trūkumo. Valymo darbų apskaitos sistema prisiima daug sunkių užduočių, o tai sunki našta ant darbuotojų pečių.

Tinkamai organizuokite valymą. Įdiegę programinę įrangą, turėsite prieigą prie įvairių mokėjimo būdų. Galima paskolinti į įmonės biudžetą lėšomis, gautomis pavedimu per mokėjimo terminalą. Be to, turite prieigą prie mokėjimų banko pavedimais arba mokėjimo kortelėmis. Žinoma, reguliarūs mokėjimai grynaisiais taip pat bus prieinami ir sutaupysite be jokio vargo. Jei atliekami valymo darbai, darbus reikia tinkamai prižiūrėti. USU-Soft apskaitos sistema suteikia jūsų organizacijai pažangią apskaitos programą, kuri kiekvienam jūsų komandos profesionalui suteikia savo individualią automatizuotą vietą. Taip užtikrinama, kad darbuotojai negaišta laiko rankiniu būdu apdorodami gaunamus ir išeinančius informacijos srautus, o tai reiškia, kad galite atlaisvinti nemažai išteklių ir panaudoti juos verslui reklamuoti. Įmonės valdyme yra atskiros teisės. Įmonės vadovų komanda turi neribotą prieigą prie informacijos ir gali lengvai atlikti savo tiesiogines valdymo pareigas.

Be to, paprasti jūsų įmonės darbuotojai apsiribos savo tiesioginėmis pareigomis ir negalės matyti konfidencialios informacijos, esančios apskaitos ataskaitų medžiagoje. Teisingai organizuojant darbus, valymo darbai bus tinkamai kontroliuojami. Tai tampa įmanoma, kai apskaitos sistema visiškai veikia. USU-Soft programa sukurta remiantis moduline architektūra, kuri užtikrina nepertraukiamą veikimą. Administratorius gali lengvai priprasti prie mūsų pažangios programinės įrangos principo. Norėdami susipažinti su atitinkama įranga, galite pasiekti daugybę funkcijų. Naudodami programą galite spausdinti bet kokį vaizdo dokumentą, pakoreguodami jį pagal poreikį. Galite ne tik spausdinti dokumentus, bet ir pritaikyti juos naudodami integruotus įrankius. Galite ne tik atpažinti spausdinimo funkciją, bet ir sinchronizuoti su CCTV kameromis. Tiesiog prijunkite įrenginį prie asmeninio kompiuterio ir mūsų apskaitos sistema savarankiškai atpažins prijungtą įrangą ir pradės su ja dirbti.

Atlikite visavertį darbo pasidalijimą naudodami mūsų valymo programinę įrangą. Galėsite susikurti nuolatinių klientų, kurie nuolat perka jūsų paslaugas ar susijusius produktus, stuburą. Svarbiausias ir kūrybiškiausias užduotis palikite darbuotojams, o rutiną – mūsų pažangiai apskaitos sistemai. USU-Soft programa yra daug geriau nei vienas asmuo, sprendžiantis skaičiavimo ir apskaitos užduotis. Kompiuterinio tikslumo ir mechanizuoto informacijos apdorojimo pagalba pasieksite neįtikėtiną tikslumo lygį ir nepadarysite klaidų. Programinė įranga aprūpinta gerai išvystyta paieškos sistema. Su jo pagalba galite greitai ir efektyviai atlikti veiksmus ieškant reikalingų duomenų. Be to, konteksto srityje galite įvesti reikiamą informaciją, o likusias dirbtinio intelekto paieškos operacijas galėsite atlikti nepriklausomu režimu. Naujus klientus į aplikacijų atmintį galite įtraukti labai paprastai ir greitai, nes suteikiame specialų funkcionalumą. Taigi procesas netrunka ilgai.

Mūsų programuotojai į valymo programą integravo gausų duomenų vizualizavimo elementų rinkinį. Visa dirbtinio intelekto surinkta statistika bus pateikta vizualiai. Vadovas gali greitai ir lengvai susipažinti su pateikta informacija ir padaryti išvadas, kurios padės priimti teisingus valdymo sprendimus. Į savo sąskaitas galima įtraukti nuskenuotą sukurtų dokumentų kopiją. Tai labai patogu administratoriams, nes visa reikalinga informacinė medžiaga yra vienoje vietoje. Jei dirbate cheminio valymo srityje, neapsieisite be mūsų pažangios programos. Programinė įranga leidžia efektyviai stebėti personalo darbą ir daryti išvadas apie darbuotojų produktyvumą. Laiku gausite informaciją, kaip kiekvienas vadovas ar kitas specialistas atlieka jam pavestas tiesiogines tarnybines pareigas.

Informacija apie darbuotojų veiklą yra archyvuojama ir lengvai pasiekiama bet kuriuo metu. Norėdami dirbti su valymu naudodami vadovo ar kito įgalioto asmens paskyrą, tiesiog prisijunkite prie apskaitos programos ir kitos operacijos bus paprastos ir nesudėtingos. Mūsų programinė įranga, organizuojanti naujos kartos generalinio valymo darbus, tinka bet kuriai organizacijai, veikiančiai valymo paslaugų teikimo srityje. Programinė įranga yra patikimai apsaugota nuo neteisėtos prieigos, o įeidamas į apskaitos sistemą kiekvienas vartotojas naudoja savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Neįvedus prieigos kodų, niekas negali pasiekti jūsų kompiuterio atmintyje saugomos informacijos. Suteikus pirminį leidimą, vartotojui pateikiamas platus dizaino stilių pasirinkimas ir daugybė darbo srities pritaikymo parinkčių. Galite rinktis iš daugiau nei 50 skirtingų dizainų, leidžiančių pritaikyti savo darbo vietą taip, kaip norite. Apskaitos programoje dokumentus galite tvarkyti vienu firminiu stiliumi. Tai padeda sukurti lojalumą tarp savo darbuotojų ir klientų. Klientas, turintis tokio pat firminio stiliaus firminį blanką ar dokumentą, gerbia tokį rimtą įsipareigojimą.

Naudojant USU-Soft sistemą, galima teisingai įgyvendinti automatizavimą. Mūsų buhalterinėje programoje meniu yra kairėje, o komandos jame sukurtos suprantamai. Visa svarbi informacija yra suskirstyta į sistemos aplankus, o tai reiškia, kad jums nereikia ilgai ieškoti reikiamos informacijos. Valymo verslą organizuojančios buhalterinės programos vartotojas gali įrašyti konkrečią balso žinutę ir pasirinkti tikslinę auditoriją. Galite sklandžiai ir neprisitraukdami papildomų darbo išteklių informuoti daugybę vartotojų. Apskaitos programa veikia savarankiškai, o jūsų vartotojai ir kiti rangovai visada žino apie jūsų įmonėje vykstančius įvykius ir akcijas. USU-Soft sistema sukurta moduliniu pagrindu, o tai padidina programinės įrangos naudojimo patogumą. Katalogų skyrius yra specialus modulis, atsakingas už reikiamų konfigūracijų nustatymą. Skyriaus dėka galite įtraukti reikiamą informaciją į programų duomenų bazę ir veikti greitai.

Naudodamiesi mūsų sistema, galite vesti savo atsargų apskaitą. Jums nereikia pirkti papildomos programinės įrangos, o tai reiškia, kad sutaupysite didelių finansinių išteklių. Apskaitos programėlėje komandas sugrupavome pagal tipus, kad jas būtų lengva rasti ir nereikėtų skirti daug laiko procesui. Buhalterinės programos sugaištam laikui apskaityti pateikėme specialų laikmatį. Jis fiksuoja laiką, praleistą atliekant tam tikrą veiklą, ir rodo šią informaciją monitoriuje. USU-Soft sistema leidžia greitai pakeisti atliekamų skaičiavimų algoritmus tiesiog vilkiant ir nuleidžiant bei keičiant konstrukcinius elementus. Tai padeda greitai užbaigti darbą programoje ir veikti racionaliai. Duomenis galite peržiūrėti keliais lygiais, taip sutaupydami vietos ekrane. Įmonė taupo biudžeto lėšas ir jas galima perskirstyti tolimesnei įmonės veiklos plėtrai. Dirbkite su cheminiu valymu naudodami mūsų pažangią sistemą. Programa puikiai susidoroja su užduotimis ir atlieka reikiamus veiksmus daug efektyviau nei žmogus.

Mūsų ekspertai įsipareigoja sukurti programinę įrangą nuo nulio arba gali pertvarkyti esamą produktą. Prie mūsų valymo programos galite pridėti bet kurią norimą funkciją. Norėdami tai padaryti, pakanka sukurti techninę užduotį ir susisiekti su mūsų specialistais. Jei negalite savarankiškai įgyvendinti techninės užduoties sukūrimo, mes tai padarysime už jus. Pakanka aprašyti aplikacijos funkcionalumą ir mūsų specialistai puikiai atliks pagrindinį darbą.