Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Valymo įmonės buhalterinė apskaita

Valymo įmonės buhalterinė apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Valymo įmonės buhalterinė apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite valymo įmonės buhalterinę apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Apskaitą valymo įmonėje vykdo programa USU-Soft, kurią specialistai įdiegia per nuotolinę prieigą per interneto ryšį. Šio tipo apskaitos privalumas yra jos efektyvumas ir efektyvumas. Pirmasis užtikrina duomenų aprėpties išsamumą dėl savo jungčių, antrasis – informacijos mainų greitį, skaičiuojamą sekundės dalimis. Valymo įmonė, nusprendusi sukurti valymo įmonės apskaitos automatizavimo programą, pelną gauna didindama teikiamų paslaugų apimtis, didindama darbo našumą, pagreitindama procesus ar sumažindama personalo sąnaudas, nes bus atlikta daug funkcijų. su automatizuota apskaitos sistema. Valymo įmonė, nusprendusi įdiegti programinę įrangą, yra labai konkurencinga, palyginti su valymo įmonėmis, kurios tradiciškai atlieka apskaitą. Valymo įmonės apskaita vykdoma esamu laiko režimu, tai yra, bet kokie valymo įmonėje įvykę pokyčiai akimirksniu atsispindi valymo įmonės buhalterinėje programoje, nes informacijos apsikeitimo greitis leidžia tokį pareiškimą pateikti. pagamintas. Darbas valymo įmonėje remiasi prašymų teikti valymo paslaugas priėmimu, jų įgyvendinimu, klientų pritraukimu ir išlaikymu, darbuotojų aprūpinimu reikiamomis lėšomis ir medžiagomis užsakytam darbui atlikti.

O visi procesai turi būti apskaitomi, siekiant kontroliuoti valymo įmonės kaštus, ieškoti būdų, kaip sumažinti kaštus, taip pat bandyti rasti naujų papildomų rezervų, kai yra tokie patys ištekliai. O šioje valymo įmonės apskaitos programoje labai padeda pilna valymo įmonės analizė visais jos tipais ir pritaikymo taškais. Analizė atliekama automatiškai kiekvieno ataskaitinio laikotarpio pabaigoje; tai leidžia stebėti rodiklių pokyčių dinamiką ir nustatyti naujas jų elgesio tendencijas (teigiamas ir neigiamas). Pirmoji iš jų bus remiama visais įmanomais būdais, o su antruoju bus imamasi veiksmų dėl klaidų, kurios padės sumažinti jų poveikį gamybos procesui ir, žinoma, ateinančio laikotarpio pelnui. Sistema leidžia fiksuoti visas vartotojų atliktas verslo operacijas ir pagal jų apimtį skaičiuoti vienetų įkainius, o tai padidina į programą priimto personalo aktyvumą vesti savo veiklos apskaitą pagal esamas pareigas. . Šis faktas rodo, kad programinė įranga atlieka automatinius skaičiavimus. Taigi tai padidina šių procesų greitį ir tikslumą.

Automatiniai skaičiavimai apima ne tik darbo užmokestį už vienetą, bet ir užsakymo, įvykdyto prieš ir po įvykdymo, savikainos apskaičiavimą, siekiant nustatyti normalizuotų rodiklių ir faktinių rodiklių neatitikimus bei priežastį, jei tokia yra. Tai leidžia optimizuoti įmonės veiksmus ir optimizuoti eilučių elementų dispersiją sumažinant skirtumą tarp faktinio ir planinio. Kartu su savikainos skaičiavimu, kartu skaičiuojamas ir pelnas iš kiekvienos paraiškos, o atliktų užsakymų analizė parodo, kurios paslaugos yra paklausesnės ir duoda daugiau pelno. Tokiu atveju turėtumėte peržiūrėti kainų politiką. Apskaičiuojant užsakymo kainą, naudojant kainoraščius, jų skaičius gali būti neribotas ir kiekvienas klientas gali turėti asmeninį. Sistema nesunkiai atskiria kainoraščius ir klientus, kuriems jie siūlomi, apskaičiuoja užsakymo kainą griežtai pagal kliento asmenyje pateiktus duomenis.

Kol operatorius iš klasifikatoriaus pasirenka paslaugas, kurios sudaro užsakymo turinį, sąnaudų apskaičiavimas vyksta lygiagrečiai su paraiškos registravimu. Kai tik užpildoma paraiškos forma, išspausdinamas kvitas, kuriame organizacijai nurodoma atskira kiekvienos kainos ir visa galutinė mokėtina suma bei visas jos siūlomų paslaugų sąrašas. Užpildžius paraiškos formą pateikiamas visas užsakymo dokumentų paketas, kuris automatiškai sukuriamas atsižvelgiant į formoje įvestus duomenis. Taip parengti dokumentai yra teisingi, juose yra visi reikalingi rekvizitai pagal oficialiai patvirtintą formatą, dokumentai abiejų šalių buhalterijoms, taip pat užsakymo, pagal kurį buvo išrašytos lėšos ir medžiagos, specifikacijos. užtikrinti jos įgyvendinimą. Kvite nurodomi ne tik skaičiavimo duomenys, bet ir užsakymo paruošimo data. Reguliari esamų verslo procesų analizė gerina valdymo apskaitos kokybę, optimizuoja finansinę apskaitą nustatant neproduktyvias išlaidas ir kitas išlaidas. Atsargų apskaita vykdoma naudojant nomenklatūrą, kuri apima visas naudotas prekes; Kiekviena prekė turi atsargos numerį. Prekių prekių judėjimas yra apskaitomas analizuojant prekių paklausą, taip pat automatiškai surašomos sąskaitos, kurioms sukuriama sava duomenų bazė.

Sąskaitos duomenų bazėje yra suskirstytos pagal atsargų perkėlimo tipą, kiekvienai priskiriama būsena ir spalva, leidžianti vizualiai atskirti padidėjusią dokumentų apimtį. Prekės terminologijoje skirstomos į kategorijas pagal visuotinai priimtą klasifikaciją, pridedamas jų katalogas, kuris padeda greitai atlikti prekių paiešką ir išrašyti sąskaitą. Kaip ir kitos apskaitos rūšys, sandėlio apskaita veikia esamu laiku ir automatiškai nurašo straipsnius iš balanso, kai jie perkeliami į darbą. Šiuo formatu veikiančios sandėlio apskaitos dėka valymo įmonė visada gauna tikslią informaciją apie atsargų likučius. Taip pat valymo įmonė gauna išsamų operacijų įrašą ir operatyvinę apyvartos ataskaitą bei grynųjų pinigų likučius kiekviename seife ar banko sąskaitoje. Ryšių su klientais apskaita vykdoma vienoje sandorio šalių duomenų bazėje CRM formatu; tai leidžia padidinti sąveikos efektyvumą dėl reguliarumo.

Sistema yra patogi vieta saugoti informaciją apie kiekvieną klientą, stebi klientus ir užtikrina patikrinimų vykdymą bei kasdienius darbuotojų darbo planus. Rangovų duomenų bazė toliau klasifikuojama pagal valymo įmonės nustatytas kategorijas; pridedami katalogai, kurie leidžia kurti tikslines klientų grupes. Norint palaikyti reguliarius santykius, veikia elektroninis ryšys el. paštu ir SMS žinutėmis – naudojama automatiškai informuoti apie užsakymo pasirengimą. Valymo įmonės apskaitos programa neturi mėnesinių mokesčių; ji turi tam tikrą funkcijų ir paslaugų rinkinį; juos galima išplėsti už papildomą mokestį, o funkcionalumo kaina yra fiksuota. „Android“ platformoje yra mobilioji programos versija, o fiksuota gali veikti tik „Windows“ operacinėje sistemoje, kuri netrukdo komandiniam darbui.