Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programėlė valymo įmonei

Programėlė valymo įmonei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programėlė valymo įmonei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programėlę valymo įmonei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Valymo įmonės įdiegimas leidžia automatizuoti daugelio rūšių darbus, atleidžiant darbuotojus nuo programos ir taip sumažinant išlaidas personalui. Darbas valymo įmonės programoje, kuri yra vienas iš daugelio USU-Soft automatizavimo programos variantų, nesuteikia darbuotojams jokio vargo, kiekvienas vartotojo vardas ir slaptažodis dalijasi prieiga prie paslaugų informacijos. Siekiant apsaugoti privatumą, valymo įmonės programėlė naudoja kodų sistemą. Naudotojo pareigos apima greitą duomenų įvedimą, atliktų veiksmų fiksavimą, o pagal šią informaciją valymo įmonės programoje pateikiamas išsamus esamų verslo procesų aprašymas. Todėl čia svarbus informacijos efektyvumas ir tikslumas. Dirbant su valymo įmonės paraiška, nesvarbu, ar tai klientas, įvairių prekių ir medžiagų, naudojamų valymo paslaugoms, tiekėjas, ar nauja paraiška paslaugoms gauti, reikia užpildyti specialias formas, skirtas naujiems dalyviams į paraišką įtraukti. Tokių formų ypatumas slypi informacijos įvedimo į užpildymo laukelius metodu ir sąsajų tarp įvestų ir jau praktikoje esančių verčių kūrimu, taip sukuriant balansą tarp veiklos rodiklių su rodikliu. įvestos informacijos tikslumą.

Į valymo įmonės taikomąją programą patekus melagingai informacijai, sutrinka balansas ir tai yra signalas kontroliuoti gautus duomenis. Rasti melagingos informacijos šaltinį nesudėtinga, nes valymo įmonės programėlė įvestą informaciją kruopščiai pažymi vartotojo vardu; žymėjimas išsaugomas, kai išlieka vertybių istorija – vėlesni pakeitimai ar ištrynimas. Tačiau saitų formavimasis yra antrinis šių formų savitumo pasireiškimas; Pagrindinė kokybė yra informacijos įtraukimo į programą metodas. Metodas apima duomenų įvedimą į valymo įmonės programą, pasirenkant norimą atsakymą iš meniu, paliekančio įtaisytuosius laukus, o ne tik iš klaviatūros, kuri leidžiama pirminės informacijos būsenoje. Šis būdas leidžia pagreitinti duomenų įvedimo procedūrą, kuri atlieka vieną iš pagrindinių valymo įmonės aplikacijos užduočių – taupo darbo laiką ir tuo pačiu sukuria aukščiau minėtas naudingas nuorodas.

Išsamiau darbą valymo įmonės praktikoje galima įvertinti užsipildžius užsakymų langeliui, kai gaunamas kitas prašymas dėl paslaugos suteikimo. Atidarius formą, automatiškai nurodomas kito užsakymo numeris ir dabartinė data, tada operatorius turi nurodyti klientą pasirinkdamas klientą iš vienos sandorio šalies duomenų bazės, naudodamas nuorodą atitinkamame langelyje, tada bus atliktas automatinis veiksmas. grįžti į užsakymo langą. Nustačius klientą, valymo įmonės programėlė savarankiškai užpildo langelius su duomenimis apie jį, rekvizitais, kontaktais ir buvusių užsakymų istorija, nebent klientas kreipiasi pirmą kartą. Operatorius lengvai pasirenka iš anksčiau galimų pasiūlytų parinkčių, jei jos šiuo metu yra. Jei ne, valymo įmonės programėlė atitinkamame laukelyje siūlo darbų klasifikatorių, iš kurio reikia pasirinkti programėlės turinio kūrėjus. Tuo pačiu kaina nurodoma pagal kiekvieno darbo kainoraštį. Todėl spausdinant kvite bus nurodytas detalus visų darbų sąrašas ir kiekvieno kaina; žemiau pateikiamos galutinės paraiškos išlaidos, iš dalies sumokėta mokėjimo suma ir visas mokėjimo likutis.

Paprastai apmokėjimo sąlygos nustatomos šalių susitarimu ir į jas automatiškai atsižvelgiama valymo įmonės prašyme pateikiant užsakymą, taip pat kainoraštyje, kuris skaičiuojant gali būti asmeninis. Šie dokumentai – kainoraščiai ir sutartys – pridedami prie klientų profilių, kurie atspindi vieną sandorio šalių duomenų bazę. Todėl priimdamas paraišką klientas tai pirmiausia parodo. Suvedus visą informaciją apie būsimą darbą, valymo įmonės aplikacijoje automatiškai sukuriami visi užsakymo dokumentai, įskaitant valymo ir ploviklio gavimo specifikaciją ir sąskaitas faktūras, apskaitos dokumentus bei kvitą su detaliu darbų aprašymu, bei nurodyti vykdymo ir priėmimo bei perdavimo taisykles, kad klientas iš anksto perskaitytų išankstinį spaudinį ir nereikštų pretenzijų dėl valymo įmonės atliktų darbų atlikimo.

Valymo įmonės programėlė automatiškai sugeneruoja visus einamuosius dokumentus, kuriuose ji veikia vykdydama savo veiklą, įskaitant visų rūšių atskaitomybę ir apskaitą, visų rūšių sąskaitas, kelių žiniaraščius, paslaugų sutartis ir naujas pirkimo užklausas, sąskaitas faktūras. mokėjimas ir nurodytos funkcijos. Vieningoje rangovų duomenų bazėje yra visa informacija apie kiekvieną asmenį, juridinį asmenį, įskaitant rekvizitus, kontaktus ir buvusių užsakymų, skambučių, laiškų ir laiškų istoriją. Programa leidžia lengvai nustatyti kliento skolą dabartinei datai ir sudaryti skolininkų sąrašą, patikrinti mokėjimus ir paskirstyti mokėjimus tarp sąskaitų. Programėlė suteikia momentinę informaciją apie grynųjų pinigų likučius bet kuriame kasos aparate ir banko sąskaitose, parodo bendrą apyvartą kiekviename taške ir sugrupuoja mokėjimus pagal mokėjimo būdus. Programėlėje pateikiama momentinė informacija apie sandėlyje esančias atsargas ir pagal ataskaitą bei pateikiamas įvertinimas, per kiek laiko užteks turimų lėšų nenutrūkstamai veiklai užtikrinti. Pagal einamuoju metu parengtą sandėlio apskaitą, užsakymų ir sąskaitų specifikacijas, į darbą perduota produkcija automatiškai išskaičiuojama iš likučio.

Sutvarkytos statistinės apskaitos dėka valymo įmonė savo veiklą planuoja pagal sukauptus duomenis, o tai padidina planavimo efektyvumą. Programa kviečia vartotojus sudaryti atitinkamus planus stebėti savo veiklą, įvertinti esamą kiekvieno darbo apimtį ir pridėti naujų užduočių. Tokių planų pagrindu kiekvieno darbuotojo veikla vertinama pagal ataskaitiniu laikotarpiu faktiškai atliktos apimties ir planuojamų darbų skirtumą. Programa savarankiškai kuria kasdienius darbuotojų planus, remdamasi jau parengtais planais ir stebi klientus, nustatydama, su kuo reikia susisiekti. Jei darbuotojas neįvykdo plano punkto, programa jam reguliariai primins apie nepavykusią užduotį, kol rezultatas pasirodys darbų žurnale. Programoje integruotas užduočių planuoklis inicijuoja užduočių, kurios turi atitikti grafiką, vykdymą, įskaitant reguliarias atsargines kopijas.

Vadovybė audituoja naudotojo informaciją, tikrindama žurnalų suderinamumą su esamais procesais, naudodama audito funkciją, kad pagreitintų procedūrą. Paspartinus procedūrą naudojant audito funkciją, paryškinama informacija, kuri buvo įtraukta į programą arba buvo peržiūrėta po paskutinio audito. Pagal darbo knygelės duomenis apskaičiuojamas kiekvieno kūrinio atlyginimas, joje nepažymėtos užduotys neapmokamos. Tai padidina darbuotojų aktyvumą. Valymo įmonės praktika nesunkiai dera su modernia įranga, o tai pagerina abiejų šalių funkcionalumą ir atliekamų operacijų kokybę.