Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Crm valymui

Crm valymui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Crm valymui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm valymui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

CRM valymo sistema, gyvenamoji, biuro, mažmeninė, pramoninė ir kt. Tai efektyvus įrankis optimaliam verslo procesų organizavimui įmonėje, teikiančioje patalpų valymo paslaugas. Deja, ne visi šios specializacijos organizacijų vadovai tai iki galo supranta. Daugelis žmonių mano, kad valymui nereikia investuoti į IT technologijas (taip pat ir CRM), nes dirbama žemos kvalifikacijos darbo jėga ir neužtikrina itin didelio pelningumo. Tuo pačiu metu, iš pirmo žvilgsnio, valymo paslaugos yra nelanksčios rinkodaros specialistų terminologijoje. Tai reiškia, kad poreikis išvalyti erdvę nėra ypač priklausomas nuo įvairių tiesioginių veiksnių (pinigų, laiko, noro ir kt. stokos). Valymas gali būti atidėtas kelias dienas, bet negalima visiškai atsisakyti. Jūs vis tiek turite. Todėl, kai kurių valymo vadybininkų nuomone, rimtų pinigų ir pastangų investuoti į klientų išlaikymą ir gerų ilgalaikių santykių su jais palaikymą nėra prasmės. Tačiau būtina atsižvelgti į sparčiai stiprėjančią konkurenciją valymo rinkoje. Štai kodėl CRM valymo paslaugų programa šiandien yra gyvybiškai svarbi kiekvienai įmonei, kuri planuoja augti ir klestėti šioje konkrečioje rinkoje.

USU-Soft siūlo savo unikalią CRM programą, skirtą valdymo ir apskaitos procesams optimizuoti. Sąsaja yra vizualiai ir logiškai organizuota; net nepatyręs vartotojas gali greitai priprasti ir pradėti praktinį darbą. Sistemoje esančios CRM funkcijos yra dėmesio centre, nes pasitenkinimas valymo kokybe ir klientų lojalumas yra pagrindiniai veiksniai norint grįžti į valymo įmonę (ir idealiu atveju tapti nuolatiniu klientu). Klientų, užsakančių valymo darbus, duomenų bazėje saugoma išsami santykių su kiekvienu klientu istorija bei naujausia kontaktinė informacija. Duomenų bazėje atskiri lapai atskirai fizinių ir juridinių asmenų apskaitai bei detali aptarnaujamų objektų klasifikacija (pagal paskirtį, regioną, vietą gyvenvietėje, valymo tvarką, specialias sąlygas ir klientų reikalavimus ir kt.). Jei reikia, kiekvienam esamam klientui galite palaikyti individualų valymo planą, pažymėdami sekančio veiksmų sąrašo punkto atlikimą.

CRM valymo sistema, mokėjimo terminų ir laiko kontrolė ir kt. Ji užtikrina nuolatinį vykdomų užsakymų stebėjimą. Siekiant glaudesnio bendravimo, yra galimybė kurti didelius automatinius SMS laiškus ir individualius pranešimus skubiais klausimais. . Standartinius dokumentus (standartines sutartis, užsakymų formas, mokėjimo sąskaitas faktūras ir kt.) CRM sistema sukuria ir pildo automatiškai. CRM programa yra universali ir užtikrina plataus spektro valymo paslaugų apskaitą ir valdymą neribotam aptarnaujamų objektų ir įmonės filialų skaičiui. Sandėlio apskaita leidžia bet kuriuo metu turėti tikslius duomenis apie ploviklių, įrankių ir eksploatacinių medžiagų atsargas. Finansinės ataskaitos suteikia vadovybei informaciją apie pinigų buvimą ir judėjimą įmonės sąskaitose ir saugyklose, einamąsias gautinas sumas, einamąsias išlaidas ir pajamas ir kt. Teikia operatyvinius duomenis apie CRM įforminimo valdymo sistema užtikrina griežtą užsakymų kontrolę laiko, kokybės ir papildomų sąlygų atžvilgiu. CRM programa yra sukurta profesionalių ekspertų ir atitinka šiuolaikinius IT standartus bei teisinius reglamentus ir reikalavimus.

Atliekama bet kokio skaičiaus nutolusių filialų ir aptarnaujamų patalpų apskaita ir tvarkymas, taip pat neribotas valymo paslaugų skaičius. CRM sistemos nustatymai atliekami atsižvelgiant į kliento įmonės ypatybes. CRM programos įrankiai užtikrina kuo glaudesnę sąveiką su klientais, tikslų jų poreikių ir užklausų dėl valymo paslaugų apskaičiavimą. Klientų duomenų bazėje saugoma naujausia kontaktinė informacija ir išsami santykių su kiekvienu klientu istorija (sutarčių datos ir trukmė, kiekiai, valymo objektų aprašymai, užsakymų reguliarumas ir kt.). CRM sistema automatiškai stebi visus į duomenų bazę įvestus galiojančius užsakymus pagal vykdymo ir apmokėjimo terminus, paslaugų kokybės kontrolę bei klientų pasitenkinimą atliktais valymo darbais. Standartinės struktūros dokumentai (sutartys, formos, veiksmažodžiai, specifikacijos ir kt.) automatiškai pildomi pagal šablonus CRM sistemoje, siekiant sumažinti darbuotojų krūvį atliekant įprastines operacijas ir sutaupyti laiko. Sandėlio apskaitos įrankiai, brūkšninių kodų skaitytuvai, duomenų rinkimo terminalai ir kt. Integruodamas jis automatizuoja prekių gavimo ir lydimųjų dokumentų apdorojimo procesus.

CRM programos dėka administratoriai bet kada gali turėti ploviklių, eksploatacinių medžiagų, įrangos ir kt. sąrašą. Jis gali gauti tikslius duomenis apie jo prieinamumą. CRM sistemą galima sukonfigūruoti elektroninėmis formomis įvairioms valymo paslaugoms apskaičiuoti (pirkimo kainos, sąmatos bus automatiškai perskaičiuojamos. Keičiami naudojami įrankiai ir medžiagos). Valdymo ataskaitų teikimas CRM programos rėmuose, šablonai, diagramos, ataskaitos apie užsakymų statistiką, tam tikrų valymo paslaugų klientų skambučių reguliarumą, populiariausias ir pageidaujamas paslaugas ir kt.

Vadovybė, remdamasi turima informacija, turi galimybę analizuoti atskirų padalinių, filialų, atskirų darbuotojų veiklos rezultatus, kad galėtų apskaičiuoti iškiliausių darbuotojų gabalinį atlyginimą ir materialines paskatas. Integruoti apskaitos įrankiai, operatyvus pinigų srautų valdymas, valymo užsakymų su tiekėjais ir klientais savalaikio įvykdymo kontrolė, įmonės pajamų ir išlaidų stebėjimas ir kt. Tai suteikia. Papildomu užsakymu yra integruotos mobiliosios CRM programos klientams ir darbuotojams. Įjungus jį į CRM sistemą, užtikrinamas glaudesnis ir abipusiai naudingas bendradarbiavimas.