Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Sauso valymo apskaitos programa

Sauso valymo apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Sauso valymo apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite cheminio valymo apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Cheminio valymo apskaitos programa leidžia automatizuoti visus vidinius procesus, kuriuos cheminio valymo įmonė vykdo savo veikloje, įskaitant užsakymų priėmimą, įvykdymą, sąnaudų ir apmokėjimo apskaitą, valymo ir ploviklių sunaudojimo kontrolę, personalo darbo kokybės vertinimą. , ir dar. Sauso valymo apskaitos programa yra vartotojų paslaugų, įskaitant cheminį valymą, apskaitos programos USU-Soft dalis, kur verslo procesai struktūruojami taip, kad būtų kuo mažesnės laiko sąnaudos, o informacija sisteminama pagal gamybos proceso etapus. Informacija apie pačius pirmuosius duomenis apie cheminį valymą ir jo išteklius ir baigiant visų rūšių veiklos, įskaitant finansinę ir ekonominę, analize. Sauso valymo apskaitos programa įdiegta skaitmeniniuose įrenginiuose, vienintelis reikalavimas jiems yra Windows operacinės sistemos buvimas, kitos savybės neturi reikšmės – apskaitos programa pasižymi dideliu našumu. Jo įrengimą atlieka USU-Soft darbuotojai, naudodamiesi nuotoline prieiga per interneto ryšį.

Buhalterinės programos vykdomas cheminio valymo apskaitos automatizavimas užtikrina jos priežiūrą esamu laiko režimu, dėl didelio informacijos apsikeitimo greičio ir momentinio rodiklių perskaičiavimo, kai per mažiau nei sekundę į apskaitos programą įtraukiama nauja vertė. , todėl visus pakeitimus apskaitos programa fiksuoja beveik akimirksniu, užregistravus naują vertę. Tai leidžia lengvai naudotis cheminio valymo apskaitos programa, nes galite greitai priimti sprendimus dėl bet kokios avarijos darbo procese. Programa gali naudotis visi darbuotojai, nepaisant vartotojo patirties ir net visiškai nesant, nes ji turi paprastą sąsają ir lengvą naršymą, leidžiantį greitai suprasti veiksmų algoritmą ir informacijos platinimo būdą, juolab kad visi elektronines formas. Buhalterinėje programoje cheminis valymas yra suvienodintas, tai yra, turi vieną principą operatyvinių rodmenų įvedimui ir vienodą jų išdėstymo struktūrą, todėl lengva prisiminti pirminės informacijos įrašymo veiksmų rinkinį ir atliktų užduočių ataskaitą. Kadangi visas kitas operacijas programa atlieka savarankiškai, nereikia nieko daugiau, tik personalo – ji renka analizuotus duomenis iš skirtingų vartotojų, rūšiuoja juos pagal procesus, objektus ir temas, apdoroja ir keičia rodiklius, veda į galutinį rezultatą, atitinkantį esamą momentą. laikas.

Sauso valymo apskaitos programa nagrinėja informaciją iš skirtingų lygių vartotojų – pagal specializaciją ir statusą – kad būtų visapusiška informacija, leidžianti tiksliai apibūdinti esamą cheminio valymo situaciją. Vartotojų skirstymas programoje vykdomas pagal veiklos sritį ir neviršijant jų kompetencijos – pareigų ir įgaliojimų, kuriems kiekvienas gauna asmeninį vartotojo vardą ir slaptažodį darbo sričiai nustatyti. Oficiali informacija yra prieinama tiek, kiek reikia kokybiškam atlikimui, ir individualūs darbo žurnalai apie duomenų, paimtų vykdant užduotis, įterpimą. Šis atskyrimas padeda apsaugoti oficialios informacijos konfidencialumą ir tai, kad darbuotojai yra asmeniškai atsakingi už savo veiksmų savalaikiškumą ir paskelbtos informacijos patikimumą. Tai galima nesunkiai stebėti prisijungus, kuris pažymi kiekvieno vartotojo duomenis nuo pat įėjimo į cheminio valymo apskaitos programą, pažymėdamas bet kokius pakeitimus ar net ištrynimus.

Registruojant prekes cheminiam valymui, jos yra tikrinamos, siekiant nustatyti defektus ir nustatyti nusidėvėjimo laipsnį, kad klientas gavęs nepareikštų nepagrįstų pretenzijų dėl daiktų išvaizdos. Norėdami tai padaryti, cheminio valymo apskaitos programa pristato gaminių fotografavimą internetine kamera ir vaizdo įrašymą programoje, kai kuriais atvejais įdedama nuotrauką į sąskaitą faktūrą, kad būtų galima sutelkti dėmesį į defektus. Taip pat kvite pateikiamas visas į cheminį valymą pristatytų produktų sąrašas, paskaičiuotas programos pagal kainoraštį. Tai gali būti bendra arba individuali – tai priklauso nuo sutarties sąlygų teikiant paslaugas ar kliento veikloje. Kadangi jis yra gana aukštas, jį skatina asmeninio kainyno priskyrimas kliento asmens bylai, kuri yra prijungta prie vienos sandorio šalies duomenų bazės.

Sauso valymo apskaitos programa automatiškai diferencijuoja sąnaudų skaičiavimo sąlygas. Be to, kvite nurodoma galutinė užsakymo kaina ir trumpas cheminio valymo įmonės nustatytų taisyklių sąrašas, apribojantis savo atsakomybę atliekant darbus. Programa sukuria kuponą ir automatiškai jį apskaičiuoja, o operatorius įveda informaciją apie užsakymą, kiekviename užpildytame laukelyje iš išskleidžiamojo meniu pasirinkdamas sąlygas ir viename iš jų patalpindamas prekių klasifikatorių, nurodydamas užsakymo kainą. sandorį. . Šis duomenų pridėjimo būdas pagreitina įvesties procedūrą. Jeigu įmonėje yra daugiau nei vienas padalinys gaminiams įsigyti, jos veikla įtraukiama į vieną apskaitą, sukuriant bendrą informacinę erdvę.

Programoje siūloma sandėlio apskaita akimirksniu praneša apie atsargų likučius ir bet kokios pozicijos atlikimą bei išduoda tiekėjui pirkimo užsakymą. Automatiškai sugeneruotoje programėlėje pateikiami ne tik prekių pavadinimai, bet ir programos apskaičiuotas jų kiekis, atsižvelgiant į kiekvienos prekės vidutinį suvartojimo normą. Užsakymų vykdymo procese cheminio valymo naudojamų produktų apskaita surašoma nomenklatūros eilutėje, kur pateikiamas visas asortimentas ir kiekvienai pozicijai priskiriamas numeris. Be skaičiaus, produktai turi asmenines verslo funkcijas, įskaitant straipsnį ir brūkšninį kodą, kurie padeda greitai rasti tai, ko jums reikia tarp daugelio tų pačių produktų. Programa automatiškai surenka visą įmonės dokumentų srautą, atsižvelgdama į kiekvienam visus reikalavimus ir formatą atitinkančiam dokumentui nustatytus terminus. Automatiškai generuojami dokumentai apima finansines ataskaitas, sąskaitas faktūras, standartines paslaugų sutartis, kelių žiniaraščius vairuotojams ir specifikacijas.