Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa darbui grožio salone

Programa darbui grožio salone • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa darbui grožio salone
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą grožio salono darbui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Darbo grožio salone programa sukurta taip, kad būtų sudarytos patogios sąlygos bendrauti tarp meistrų ir klientų. Be specializuotų grožio salonų apskaitos automatizavimo programų užsiimti verslu būtų daug sunkiau. Grožio salonų darbo programa USU-Soft sulaukia gerų atsiliepimų iš verslo lyderių visame pasaulyje. Kuriant grožio salono darbo programą ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas klientų apskaitai. Ne visi SPA turi lankytojų registravimo sistemą. Išnaudodami plačias salono darbo programos USU-Soft galimybes ne tik vedate skaidrią buhalterinę apskaitą, bet ir padidinate orientaciją į klientų poreikius savo SPA centre. Vykdant verslą grožio salone būtina pagalvoti ir apie būdus, kaip užtikrinti klientų saugumą. Kasdien grožio salonus aplanko labai daug žmonių. Dėl žmogiškojo faktoriaus vadovai negali sekti visų lankytojų. Grožio salono darbo programos kūrėjai suteikė USU-Soft papildomų galimybių kontroliuoti klientus. Taip pat klientai gali nustoti nerimauti dėl savo asmeninių daiktų, paliktų kabinose ar lentynose saugojimui, saugumo. USU-Soft sąveikauja su apsaugos kameromis. Naudojant kameras, galinčias gaminti aukštos kokybės vaizdus, grožio salono darbui skirta programa USU-Soft yra prijungta prie veido atpažinimo. Sargas ar vadovas galės apskaičiuoti įtartinų asmenų buvimą grožio salone ir užkirsti kelią materialinių vertybių vagystėms.

Jūsų klientų pasitikėjimo jūsų salono personalu lygis per trumpą laiką padidės. Grožio salono darbo programa taip pat susijusi su daugeliu prekių tiekėjų. Grožio salonai šiandien ne tik teikia paslaugas, bet ir didina savo pajamas. Siekdami pailginti apdorojimo laiką, meistrai savo klientams stengiasi parduoti aukštos kokybės gaminius. Eksploatacines medžiagas gaminančios įmonės gali sukurti grožio centrų duomenų bazę. Grožio salono darbo programa USU-Soft užtikrina informacijos saugumą ilgus metus. „Finansinių straipsnių“ kataloge pateikiama informacija apie tai, kokios finansinės operacijos vyksta jūsų organizacijoje, t. y. išlaidų, pajamų ar kitų rūšių. Įrašai sugrupuoti pagal lauką „Kategorija“. Norėdami pamatyti, kokie įrašai yra toje ar kitoje grupėje, ty ją išplėsti, spustelėkite pliuso ženklą šalia lauko su grupės pavadinimu pavadinimo. Jei jums nereikia tokio grupavimo, galite grąžinti lentelę į įprastą būseną. Norėdami tai padaryti, tiesiog perkelkite žemyn norimo stulpelio pavadinimą (šiuo atveju tai yra „kategorija“). Prieš pradėdami dirbti grožio salono programoje, turite nustatyti automatinį konkretaus finansinio produkto pardavimo pajamų registravimą. Norėdami tai padaryti, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite reikiamą įrašą ir pasirinkite „Redaguoti“ arba pasirinkite dukart spustelėdami kairįjį pelės mygtuką. Po to pažymėkite eilutę „Lėšų pajamos“ ir spustelėkite „Išsaugoti“. Tokia pati tvarka turėtų būti nustatyta ir atsiskaitant tiekėjams. Šio katalogo pagalba programoje galite nesunkiai sekti bendras išlaidas ir pajamas tam tikriems finansiniams straipsniams arba vizualiai įvertinti pajamų pokyčių dinamiką.

Jūsų grožio salono specialistai gali bendrauti su tiekėjais ir klientais per USU-Soft mobiliąją programėlę. Grožio salonų paslaugų spektras kasmet plečiasi. Ekspertai, naudodami USU-Soft programą, galės atlikti klientų apklausas, kad apskaičiuotų poreikį teikti naujas paslaugas. Grožio salono darbo programą galima parsisiųsti į asmeninius kompiuterius ar mobiliuosius telefonus. Jūsų darbuotojai galės informuoti tiekėjus apie pageidaujamas prekes gauti dienas. Eksploatacinių medžiagų apskaita yra gerai koordinuota sistema. Grožio studijos programa gali nepertraukiamai veikti daugelį metų. Programine įranga, skirta darbui SPA studijose, gali naudotis ne tik darbuotojas ar salono vadovas, bet ir buhalterija, saugos tarnyba, vadovas ir kt. Jį taip pat gali naudoti Įsigijus programą grožio salono darbui kas mėnesį atnaujinti naudojimo sąlygų nereikia. Norint naudotis sistema, nereikia jokio abonentinio mokesčio. Programos taikymas apskaitai padeda sumažinti daugybę išlaidų ir išlaidų. Pavyzdžiui, darbuotojams nereikia apmokamų mokymų dirbti su USU-Soft programinės įrangos funkcijomis. Visomis programos funkcijomis lengva naudotis. Specialistų darbą palengvina sistemos apskaitos operacijos automatiniu režimu. Programos dėka darbuotojai gali atlikti papildomą darbą ir kelis kartus padidinti savo uždarbį. Sunku kontroliuoti įmonę, kuri specializuojasi tokio tipo pramonėje. Ir tai dažnai veda į situaciją, kai yra daug panašių salonų, kurie tiesiog atrodo ypatingai ir sėkmingai. Iš tikrųjų vidiniai procesai toli gražu nėra tobuli ir čia reikia kažko, kad būtų tvarka. Ir dėl to tokius konkurentus lengva apeiti tiesiog darant tai, ko jie negali ar nenorės. Turime omenyje vidinės veiklos automatizavimą ir aukštesnę kokybę, kuri, įgyvendinus darbo grožio centre programą, gali pakelti Jūsų įstaigą į naujas, anksčiau neįsivaizduojamas aukštumas. Pirmas žingsnis – suprasti, kad tobulėti visada yra – nenustokite tobulinti savo grožio studijos, net jei tai neša nuolatines pajamas. Antrasis – suvokimas, kad jūsų grožio salono veiklai reikia specialios programos. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti geriausią įmanomą variantą – programą USU-Soft. Pamatysite, kad mes ne šiaip giriamės, papasakosime rezultatą, kurį suprasite jau po pirmųjų valandų programoje.