Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa kirpyklų kontrolei

Programa kirpyklų kontrolei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa kirpyklų kontrolei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite kirpyklų valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kirpyklos ir bet kokio kito grožio pramonės verslo gamybos kontrolė reikalauja daugybės žinių įvairiose srityse, taip pat visų procesų ir kiekvieno individualaus tobulinimo metodų etapo išmanymo. Visa tai reikalauja daug įvairios struktūrinės informacijos ir išsamios analizės. Tokiems duomenims rinkti ir apdoroti naudojamas įrankis dažniausiai yra kirpyklos tikrinimo programa. Ši speciali kirpyklų valdymo programa leidžia darbuotojams praleisti daug mažiau laiko įvesdami informaciją ir labai greitai gauti apdorotus duomenis. Kirpyklos valdymo programa, kuri puikiai tiks jūsų salone ir leis įgyvendinti visas jūsų idėjas bei ketinimus, yra kirpyklos valdymo programa iš USU-Soft. Mūsų plėtra sukurta siekiant padėti verslininkams ir jų organizacijos darbuotojams, kurie įpratę vertinti ir nešvaistyti savo laiko, naudojant pasenusius veiklos metodus, neigiamai veikiančius įmonės rezultatus. Šiandien būtina žinoti apie įvairias naujoves. Tai daugiausia susiję su įmonės automatizuotų darbo metodų diegimu. USU-Soft kirpyklos valdymo programa yra viena iš daugelio IT rinkoje. Ir vis dėlto galime drąsiai teigti, kad tai susiję su populiariausiais produktais dėl daugybės išskirtinių savybių. Visų pirma, tai kirpyklos valdymo programos veikimo kokybė, apgalvota sąsaja, nustatymų lankstumas ir patogi aptarnavimo schema. Demonstracinėje kirpyklos valdymo programos versijoje galite susipažinti su daugybe kirpyklos valdymo programos funkcijų ir funkcijų. Programą galite atsisiųsti nemokamai iš mūsų interneto portalo. Norėdami tai padaryti, tiesiog spustelėkite nuorodą tinklalapyje, kurį šiuo metu sunkiai skaitote. Kadangi automatika populiarėja, protinga idėja ją reklamuoti bet kurioje įmonėje, įskaitant kirpyklą. Mūsų siūloma kirpyklų tikrinimo programa turi galimybę tikrinti visų tipų kirpyklas, tiek stambiose įmonėse, tiek naujai besikuriančias, kurios dar tik pradeda populiarėti ir galbūt šiuo metu neturi daug klientų ir neturi buhalterinės apskaitos. sunkumų. Geriau iš anksto pasiruošti sunkumams, kurie tikrai kils. Asmuo, kuris visada pasiruošęs pokyčiams ir nenumatytoms situacijoms, turi daugiau galimybių sulaukti sėkmės ir gerovės. Reikia pažymėti, kad rinka, kurioje esame šiandien, yra labai sudėtingas dalykas, nes ji labai kaprizinga, reikli ir sunkiai išgyvenama. Todėl jūs tiesiog turite veikti ir prisitaikyti prie besikeičiančių naujų realijų ir taisyklių. kiekvieną dieną. Kirpyklos kontrolės programa yra viena iš daugelio mūsų sukurtų valdymo programų, kad bet kurio verslo gyvenimas būtų lengvesnis ir labiau subalansuotas. Yra daugiau. Ją galite apžiūrėti mūsų svetainėje.

„Naujienlaiškio“ modulis naudojamas atskiriems programos įrašams tvarkyti. Pridedant naują žinutę galite nurodyti šiuos parametrus: 'Data' - esamas pranešimas bus pažymėtas automatiškai; „Gavėjas“, kur nurodote gavėją; „Pašto tipas“, kuriame pasirenkate SMS arba el. pašto parinktį; „el. paštas arba mobilusis telefonas“, kuriame nurodote gavėjo pašto adresą arba telefono numerį; „Tema“ su pranešimo tema; „Pranešimas“ reiškia patį pranešimo tekstą; „Lotynų kalba“ būtina, jei reikia nurodyti, ar reikalingas vertimas į lotynų kalbą. Norėdami atlikti siuntimo operaciją, turite pasirinkti „Veiksmai“ – „Atlikti siuntimą“ arba valdymo programoje paspausti greitąjį klavišą F9. Pasirodžiusiame meniu turite programiškai pasirinkti, kurį adresatų sąrašą siųsti. Taip pat galite apskaičiuoti kainą ir patikrinti išsiųstus pranešimus. Tokiu atveju pranešimai su būsena „Siųsti“ bus išsiųsti laiku. Jei laiškas nepristatomas, skiltyje „Siųsti“ reikia dar kartą pakeisti pranešimo būseną ir atlikus pataisymus (pvz., gavėjo adresu) reikia perdaryti siuntimo procesą, „Masinis paštas“. modulis „Ataskaitos“ – „Klientai“ skirtas masiniams programos pranešimams. Skirtuke „Gavėjų sąrašas“ pasirenkamos pranešimams reikalingos sandorio šalys. Skirtukas „Pranešimas“ naudojamas žinutės temai ir tekstui sukurti arba šablonui pasirinkti. Norėdami masiškai informuoti klientus, taip pat galite naudoti įrašytą balso pranešimą, kad praneštumėte sandorio šalims apie esamas skolas arba užsakymo būseną.

Grožis yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Kasdien žmonės eina į darbą ten, kur reikia tinkamai atrodyti, arba į pasaulietines vietas (teatrus, kiną, vakarėlius, šventes), kur neįmanoma atvykti be tinkamo aprangos kodo. Arba dažniau susiklosto situacija, kad žmonės tiesiog nori atrodyti gražiai ir gerai prižiūrimi, kad jaustųsi geriau ir pasitikėtų savimi. Todėl daugelis žmonių dažnai būna SPA salonų ir kirpyklų klientai, o tai padeda susikurti asmeninį įvaizdį ir padeda pasirinkti reikiamą kirpimą, makiažą, odos, veido priežiūrą. siekiant sumažinti. Žmonės yra įpročius formuojantys padarai. Nedaug žmonių norės visada keisti salonus ar kirpyklas, kad nenuobodžiautų. Todėl svarbu įgyti klientų pasitikėjimą ir suteikti jiems kokybiškas paslaugas. Tai pasiekiama užduotis. Visa tai galite padaryti, jei įdiegsite USU-Soft kirpyklų tikrinimo programą, kuri skirta vienam tikslui – padėti atlikti puikius darbus grožio srityje, pritraukti klientų, tapti rinkos lyderiu. Valdymo programa tampa jūsų draugu, o be jos gali būti sunku įsivaizduoti sėkmingą įmonę.