Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa skirta grožio salono klientų apskaitai

Programa skirta grožio salono klientų apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa skirta grožio salono klientų apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite grožio salono klientų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU įmonės grožio salone klientų apskaitos programa bus jūsų puikus asistentas ir unikalus patarėjas, kuris visada pasiruošęs pateikti visą ataskaitų rinkinį ir susidaryti pilną vaizdą apie tai, kas vyksta grožio renginių metu. Svetainė. Specialios automatinės klientų apskaitos programos grožio salone dėka bus daug kartų lengviau ir patogiau vykdyti įvairių rūšių apskaitą. Galite sutaupyti darbo laiko ir sutaupyti daug pastangų bei energijos. Atlaisvintas darbo laikas ir energija gali ir turi būti nukreipti į įvairias užduotis, kurios neabejotinai atneš jūsų įmonei sėkmę ir prisidės prie jos plėtros. Klientų apskaitos programa grožio salone automatiškai įsijungia į klientų apskaitą, sandėlio apskaitą, pirminę ir finansinę apskaitą. Norint aiškiai matyti, ką reikia daryti grožio salone, tereikia teisingai įvesti pirminius duomenis, kuriuos sistema analizuos, konfigūruos ir vizualiai generuos. Registruojant lankytoją informacija apie jį iš karto patenka į specialią elektroninę duomenų bazę, kurioje saugoma tiek duomenų, kiek jums reikia. Skaitmeninėje diagramoje yra kliento gimimo data, mobiliojo telefono numeris ir jo užsakytų procedūrų sąrašas. Antra, tai labai naudinga, nes iš anksto žinai, ko klientui reikia ir ką galima pasiūlyti, kad jis dar labiau patiktų. Norėdami rasti informacijos apie konkretų svečią, tiesiog įveskite kliento inicialus arba inicialus paieškos juostoje. Vos per kelias sekundes visa ieškoma informacija rodoma monitoriaus ekrane. Taip sutaupysite savo darbuotojų sekundes, minutes ir valandas. Turite pripažinti, kad tai gana patogu, praktiška ir lengva. Nemokamų grožio salonų klientų apskaitos programinė įranga yra demonstracinė versija mūsų oficialiame puslapyje. Jis visada pasiekiamas, todėl galite apsilankyti mūsų puslapyje ir atsisiųsti jį kada jums patogu. Bandomoji versija gera tuo, kad leidžia analizuoti ir įvertinti klientų apskaitos programos principus ir algoritmą grožio salone, jos funkcinį komplektą, papildomas galimybes ir funkcijas bei galimybes. Tai unikali galimybė visiškai nemokamai susipažinti su labai išskirtine sistema. Galėsite realiai įvertinti klientų apskaitos programos ypatumus grožio salone ir padaryti išvadą, ar ši programa, skirta klientų apskaitai grožio salone, tinka, ar reikia kažko kito. Beje, jei tai antrasis variantas, visada esame atviri naujiems pasiūlymams, kaip pakeisti kliento apskaitos grafiką, kad jis tiktų absoliučiai kiekvienam. Taigi nesidrovėkite ir parašykite mums savo idėjas! Grožio salonų klientų apskaitos kompiuterinė programa specializuojasi ne tik buhalterinėje veikloje.

Norėdami atlikti teisingus nustatymus, turite paleisti grožio salono klientų apskaitos programą ir įvesti vartotojo vardą bei slaptažodį, kurie anksčiau buvo sukurti naudojant prieigos schemą, iš kurios gavote šį įrašą. Priėjimo teisių atskyrimas ne tik leidžia užtikrinti administracinę prieigos kontrolę, bet ir supaprastina darbuotojų darbą bei užtikrina visų įvestų duomenų saugumą. Šiuolaikiniame skaitmeninės informacijos pasaulyje tai yra esminė savybė ir privatumo garantija. Taigi galite išjungti ataskaitų teikimo matomumą ir daugumą kasininko nustatymų. Tokiu atveju darbuotojas gali optimaliai dirbti su reikiama sąsaja. Kairėje yra pagrindinis meniu, kurį sudaro trys skyriai, kurių kiekvienas paeiliui suskirstytas į teminius poskyrius. Spustelėkite „+“ ženklą šalia jo pavadinimo, kad atidarytumėte kitą skyrių. Kasdieniniam darbui su klientais programoje naudojamas pirmasis skyrius „Moduliai“. Antra: „Pagalbos tarnyba“ skirta verslo procesams nustatyti, prekių tipams nustatyti ir pardavėjams registruoti. „Ataskaitos“ reikalingos norint rinkti statistiką ir analizuoti organizacijos darbą įvairiais aspektais ir perspektyvomis. Kliento buhalterinė programa grožio salone puikiai tinka ir kaip administratoriaus asistentė. Jo funkcinis komplektas leidžia patikrinti personalą dienos metu ir analizuoti visos salės darbą. Klientui vienu metu užsisakius kelias skirtingas procedūras, darbo su klientais programa iš karto surašo joms atlikti reikalingą eksploatacinių medžiagų kiekį ir greitai apskaičiuoja kainą: pirmiausia eksploatacinėms medžiagoms, o vėliau Specialistas tiesiai darbui. Naudotis specialia automatine programa darbui su klientais paprasta ir patogu. Nepaisant to, kad jis yra daugiafunkcis ir atlieka daugybę užduočių, juo naudotis yra taip paprasta, kaip tik gali būti. Grožio salonas iš USU išsiskiria kliento apskaitos programa, sąsajos dizainu ir galimybe ją modifikuoti pagal savo poreikius, nes yra daug Jūsų pačių pasirinktų šablonų. Dizainas pakankamai malonus akiai, tad dirbti su juo – nuolatinis malonumas. Specialios technologijos, atsakingos už įvairių procesų automatizavimą darbo metu, puikiai optimizuoja bet kurios organizacijos veiklą ir padeda jai aktyviai ir intensyviai vystytis. Turite pripažinti, kad automatika buvo sukurta tam, kad palengvintų mūsų ir taip įtemptą gyvenimą (tiek kasdienį, tiek darbą). Tad kodėl atsisakyti programos pagalbos ir priešintis progresui? Jūsų patogumui oficialioje USU.kz svetainėje yra nemokama grožio salono klientų registracijos programa kaip reklaminė versija. Išbandykite patys ir būsite visiškai įsitikinę mūsų pateiktų argumentų teisingumu. Oficiali svetainė su nuoroda į šį puslapį suteiks jums visą reikalingą informaciją. Įvertinę ir palyginę mūsų gaminį su kitomis galimybėmis, galite laisvai susisiekti su mumis ir užduoti bet kokius klausimus.