Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa kosmetologei

Programa kosmetologei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa kosmetologei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite kosmetologo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kosmetologo programa – tai daugiafunkcis automatizavimo įrankis, atsakingas už pagrindinius kosmetologijos klinikos procesus: lankytojų duomenų bazės apskaitą arba CRM sistemą, personalo valdymą, finansų kontrolę, įmonės analizę ir kt. Kosmetologijos klinikoje naudojama kosmetologo programa pasižymi greičiu, kelių vartotojų režimu ir greita paleidimu. Kosmetologai gali pradėti dirbti su valdymo programa iškart po jos įdiegimo. Tokiu atveju visus duomenis galima eksportuoti arba importuoti. Šį procesą vykdo mūsų geriausi ekspertai, turintys didelę nuotolinio programinės įrangos diegimo, naudojant interneto ryšį, patirtį, todėl jums nereikės jaudintis dėl šios sandorio dalies. Šią užduotį prisiimame savo rizika ir garantuojame, kad ji bus atlikta be jokio defekto. Kosmetologo programą gamina USU-Soft griežtai laikydamasi šiuolaikinių grožio klinikų reikalavimų, kur kiekvienas vartotojo veiksmas sistemoje randa vizualinį vaizdą. Jūs galite turėti įvairią analizę ir statistiką bei kosmetologo programos darbo produktus. Grožio klinikos programa stebi pagrindinius organizacijos procesus, įskaitant santykius su kosmetologų darbuotojais. Galite paprašyti daug analitinių duomenų kiekvienam darbuotojui, kad sužinotumėte apie produktyvumą ir darbo užmokestį. Toks valdymas turi daug privalumų. Visų pirma, jūs kontroliuojate ne tik administracinę įmonės darbo eigos dalį, bet ir specialistų veiklą. Tai jiems yra puiki paskata daugiau dirbti ir teikti kokybiškesnes paslaugas, nes jie žino, kad viskas, ką daro, yra fiksuojama ir nuodugniai išanalizuota. Antra, jūs gaunate geresnį vaizdą apie savo organizacijos produktyvumą ir dėl to geriau kontroliuojate jos plėtrą.

Kosmetologų programą galite nustatyti programos parametruose ir skiltyje Vadovas. Šiame skyriuje yra visi duomenys, su kuriais dirbsite. Norėdami nustatyti parametrus, eikite į kosmetologų programos sąrankos meniu. Norėdami tai padaryti, spustelėkite mygtuką Nustatymai. Pasirodo nustatymų meniu. Pirmasis skirtukas vadinamas Sistema. Organizacijos pavadinimas yra vieta, kur įvedate pavadinimą, kuris bus rodomas programos lango pavadinime. Automatinis atnaujinimas nustato laiko intervalą sekundėmis, per kurį lentelės duomenų rinkinys bus automatiškai atnaujintas, jei ši funkcija ten įjungta. Jis įjungiamas specialiu mygtuku bet kurioje kosmetologo programos lentelėje. Antrasis skirtukas yra Grafikos nustatymas. Čia nustatome įmonės logotipą. Norėdami įterpti vaizdą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tuščią kvadratą ir pasirinkite komandą Įklijuoti, kad nukopijuotumėte vaizdą iš mainų srities, arba komandą Įkelti, kad nurodytumėte kelią į grafinį failą. Trečias skirtukas yra Vartotojo nustatymas. Čia visi nustatymai suskirstyti į kategorijas. Kairiuoju pelės mygtuku spustelėkite + piktogramą vieną kartą, kad atidarytumėte kategoriją.

Kosmetologijos klinikoje įdiegta kosmetologų programa labai paprasta naudotis. Dizainas neišsiskiria vizualiniu sudėtingumu. O itin patogios paieškos ir navigacijos konfigūracijos įdiegtos prieinamu būdu, kad nenustebintų nei kosmetologų, nei kompiuterių patirties neturinčių vartotojų. Tarp programos privalumų reikėtų paminėti ir sandėlio apskaitos galimybę kosmetikos klinikoje, kur elektroninė sistema yra atsakinga už tiekimą, formuoja užklausas dėl reikiamų medžiagų, stebi inventoriaus ir įrangos būklę, teikia duomenis apie jos veikimą. kiekviena kosmetologė. Atskirai šie veiksniai gali atrodyti nepakankami. Galima sakyti, kad visa tai žmogus gali nesunkiai atlikti ir be kompiuterio pagalbos. Tačiau visoms šioms užduotims atlikti prireiks kelių darbuotojų, nes yra tiek daug informacijos, kurią žmogus gali lengvai prarasti, nesuprasti ar prarasti. Programos neturi tokių problemų, nes jos niekada nepavargsta, nesiblaško ar netingi. Jie buvo sukurti su vienu tikslu – optimizuoti dalykus ir palengvinti žmogaus gyvenimą. Išskyrus tai, užduotys, kurias darbuotojai atlieka jūsų organizacijoje, yra tarpusavyje susijusios. Vienas dalykas priklauso nuo kito. Medžiagų kiekis sandėlyje, įvairios paslaugos ir kt. Tai turi įtakos gebėjimui atlikti. Vienam žmogui sunku efektyviausiu ir greičiausiu būdu sujungti skirtingus jūsų įmonės elementus. Išvada tokia, kad tam reikia specialios programos. Kosmetologų programa sėkmingai gali naudotis kosmetologijos klinika ir visas šios veiklos srities įmonių tinklas. Prijungiamos įrangos sąraše yra įsigijimo terminalai, magnetinių kortelių skaitytuvai ir kiti kosmetologų ir kitų darbuotojų darbą palengvinantys prietaisai. Įvaldyti standartinį programos operacijų rinkinį galima vos per kelias valandas. Tuo pačiu metu mokymosi procesas nėra ypač sudėtingas. Anksčiau kosmetologų darbuotojai praves nedidelį instruktažą, vadovaujant USU techniniams ekspertams. Prieigos prie programos teisės paskirstomos vaidmenimis, o tai leidžia atskirai analizuoti kiekvieno vartotojo ir kosmetologo veiklą, prašyti statistinių duomenų bet kuriam laikotarpiui ir sudaryti darbo planus tolesniam struktūros vystymui. grožio centras.