Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa kirpyklai

Programa kirpyklai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa kirpyklai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą kirpyklai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Speciali automatinė aplikacija, skirta naudoti kirpykloje, bus puikus ir tiesiog nepakeičiamas asistentas visiems kirpyklos darbuotojams. Kirpyklos automatizavimo programos dėka galima optimizuoti ir organizuoti darbo procesą kirpykloje. Nuobodų dokumentų tvarkymą galite pamiršti visam laikui. Rankinė apskaita atima daug pastangų ir laiko. Nuo šiol, jei įsidiegsite kirpyklos programą USU-Soft, jums nereikės valandų valandas ieškoti reikalingo dokumento archyve. Be to, nebegalite jaudintis, kad kai kurie popieriai bus sugadinti arba pamesti. Patentuota programa suskaitmenina visus dokumentus, patalpintus į specialią elektroninę duomenų bazę, prieiga prie kurios bus griežtai konfidenciali ir privati. Kirpyklos programa gali nepaprastai sutaupyti darbuotojų laiko ir energijos. Dabar galite praleisti kelias sekundes ieškodami svarbios informacijos. Ir ko iš tikrųjų reikia ieškoti? Paieškos eilutėje tereikia įvesti ieškomo kliento inicialus arba kelis žodžius iš raktinio žodžio, kad monitoriaus ekrane vos per kelias sekundes būtų pateikti visi reikalingi duomenys. Kirpyklos programa iš USU yra naujas produktas iš mūsų geriausių kūrėjų, kurie sugebėjo sukurti tikrai kokybišką ir populiarią programą. Automatinė kirpimo programa išsiskiria ne tik universalumu ir universalumu, bet ir paprasčiausiu bei patogiausiu darbo būdu. Mūsų specialistai kiekvienam klientui taiko individualų požiūrį, atsižvelgdami į visas vartotojo nuomones ir pageidavimus, kurie 100% įgyvendinami kirpėjos programoje. Tai leidžia jiems sukurti tikrai unikalią programą, kuri puikiai tinka bet kuriai organizacijai, o kirpykla nėra išimtis. Mūsų įmonės siūloma automatinė programa yra puikus buhalterio, vadovo ir vadovo padėjėjas. USU-Soft programa automatizuoja tokius procesus kaip apskaita, atskaitomybė, personalo valdymas ir visa kirpykla. Kirpyklą galite valdyti 24 valandas per parą neišeidami iš namų. Klientų registracija pas įvairius specialistus tampa automatizuota. Ekspertų darbo metu eksploatacinės medžiagos rašomos automatiškai.

Kirpyklos programa naudoja kainų sąrašų indeksą, kad nustatytų prekių kainą. Visos į nomenklatūrą įtrauktos prekės automatiškai įtraukiamos į sąrašą, kuriame nurodoma pinigų suma, reikalinga prekei įsigyti. Norėdami jį nustatyti rankiniu būdu, pasirinkite kainoraštį masyvo viršuje, tada lauke Prekės kaina dukart spustelėkite norimą prekę lentelės apačioje ir nurodykite jos kainą. Tada galite priskirti skirtingus sąrašus konkretiems klientams, kad parduotų produktus už skirtingą kainą, atsižvelgdami į jų situaciją ir poreikį paskatinti juos dažniau apsilankyti jūsų kirpykloje. Pagal numatytuosius nustatymus naujas klientas gauna kainoraštį, pažymėtą pagrindiniu žymimuoju langeliu. Kuriant naują sąrašą, kliento vardas, nuolaida, jei yra, 0, jei nuolaida nenurodyta. Bendras leidimų laukas yra nurodytas tam, kad būtų galima automatiškai perkelti klientą į kitą kainoraščio lygį. Jei nereikia automatiškai perkelti kliento į kitą kainoraštį, įsitikinkite, kad perkėlimo lauke yra 0 reikšmė. Jei norite eksportuoti visas kainas į kitą kainoraštį, naudokite veiksmą Kopijuoti kainoraštį. Čia nurodote pirmąjį kainoraštį, kainas, kurias norite kopijuoti, o tada procentą, kai pasikeitė kainos, jei tokių yra. Pavyzdžiui, norėdami sumažinti kainas 5%, turite nurodyti -5. Ataskaitos – Kainyno laukai naudojami tam tikros prekių kategorijos kainoraščiui spausdinti. Galite nurodyti konkrečią kategoriją ir subkategoriją, taip pat visą nomenklatūros sąrašą iš karto. Duomenys nesunkiai keičiami skaitmeniniame dienyne ir su atnaujinta informacija atliekama kita aplikacijos veikla. Viskas, ko jums reikia, yra teisingai įvesti pradinius duomenis, kuriuos analizuos kirpyklos programa. Mūsų programuotojai sukūrė nemokamą demonstracinę programos versiją kirpyklai, kurią galite atsisiųsti ir įdiegti bet kuriuo jums patogiu metu. Nuorodą į kirpyklų programą rasite oficialioje svetainėje (USU.kz). Galite naudoti bet kuriuo dienos ar nakties metu. Išskirtinę mūsų programos kokybę patvirtina daugybė teigiamų atsiliepimų iš patenkintų klientų oficialiame puslapyje. Ramybė, kirpyklos programa nepaliks abejingų. Programos darbo rezultatai jus maloniai nustebins praėjus vos kelioms dienoms po to, kai pradėsite aktyviai naudotis programa.

Sėkmingo verslo plėtra yra svarbių sprendimų priėmimas. Turite turėti strategiją, kuri, jūsų manymu, padidins jūsų sėkmę. Ši strategija turėtų apimti labai svarbų dalyką, kurį reikia įvykdyti. Tai yra verslo automatizavimas. Anksčiau ar vėliau, kai valdymas atliekamas rankiniu būdu, tampa neįmanoma nukreipti darbo į priekį, nes reikia atsižvelgti į daugiau duomenų. Tik programa gali atitikti didėjantį informacijos kiekį. Mūsų turtinga patirtis suteikia jums teisę duoti gerų patarimų ir geriausią kirpyklos programą, kuri gali padėti įgyvendinti norimus tikslus ir svajones! Kartais tereikia pradėti judėti teisinga kryptimi, kad ir kaip tai atrodytų sunku. Pradėję pamatysite, kaip elgtis, ir galėsite drąsiai pasakyti: Štai taip!.