Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Grožio salono apskaitos programa

Grožio salono apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Grožio salono apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite grožio salono apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Grožio industrija yra labai specifinė veiklos sritis. Kaip ir bet kurioje organizacijoje, ji turi savo subtilybių, susijusių su apskaita, organizavimu, priežiūra ir darbo eigos kontrole. Dažnai dėl nepatikimų grožio salonų apskaitos programų įdiegimo (daugiausia ieškant internete nemokamos atsisiuntimo programos, pvz., grožio salono apskaitos programos arba užklausos nemokamai atsisiųsti grožio salono apskaitos programą) , tvarkant administracinę, materialinę ir buhalterinę apskaitą, Vedant klientų apsilankymų grožio salone statistiką, susiduriama su laiko stokos turimai informacijai apdoroti problema, stebint meistrų darbą taip pat būtina atsižvelgti į kompleksą. ir šakota premijų ir nuolaidų programa bei daug kitų veiksmų (pavyzdžiui, viena nemokama paslauga per metus nuolatiniams klientams). Šiuo atveju išeitis ir būdas optimizuoti šio verslo veiklą reikalauja įmonės automatizavimo. Atkreipiame Jūsų dėmesį į naują produktą Kazachstano rinkoje – Universaliosios apskaitos sistemos programą, kuri leidžia be vargo automatizuoti medžiagų, apskaitos, personalo ir valdymo apskaitą grožio salone. Universalios apskaitos sistemos programos vartotojais gali tapti pačių įvairiausių sričių įmonės: grožio salonas, grožio studija, nagų salonas, SPA salonas, SPA centras, soliariumas, įvaizdžio studija, masažo salonas ir kt. Universali apskaitos sistema, kaip apskaitos organizavimo programa grožio salonuose, pasitvirtino Kazachstano rinkoje ir už jos ribų. Išskirtinis USU, kaip programinės įrangos, skirtos apskaitai tvarkyti įvaizdžio studijose, bruožas – jos paprastumas ir patogumas naudoti, taip pat galimybė matyti ir analizuoti visą informaciją, susijusią su Jūsų grožio salono veikla. Taigi, kaip automatizavimo įrankį USU vienodai lengvai gali naudoti ir pirmasis grožio salono vadovas, ir grožio studijos vadovas, meistras ar naujas darbuotojas. Ypač svarbus šios buhalterinės apskaitos programos taikymo privalumas yra tai, kad ji suteikia galimybę matyti analitines ir įmonės plėtros tendencijas naudojant įvairias ataskaitas. Verslo perkėlimas į Universaliosios apskaitos sistemos programą suteiks neįkainojamą pagalbą įvaizdžio studijos vadovui ar direktoriui priimant svarbius valdymo sprendimus.

Kitaip tariant, įdiegus USU programinę įrangą žymiai paspartės informacijos įvedimo ir analizės procesas bei atlaisvins darbuotojų laiką kitoms, svarbesnėms užduotims atlikti. Kadangi vadovas yra grožio salono (įvaizdžio studijos, kirpyklos) veidas ir nuo jo priklauso visas darbas su lankytojais, jis yra pagrindinis USU programos kaip apskaitos programos vartotojas grožio salone. Mūsų tobulėjimo dėka grožio salono vadovas visada galės organizuoti pagrįstą požiūrį į darbo grafiką Jūsų organizacijoje, užmegzti verslą su klientais ir pasitikrinti jų informaciją (pavyzdžiui, apie nuolaidas ir akcijas ar naujas paslaugas), o jei Jūs pradėti ieškoti informacijos, reikalingos teigiamam jūsų organizacijos įvaizdžiui sukurti. Tai reiškia, kad USU galima lengvai priderinti prie Jūsų verslo poreikių ne tik kaip apskaitos programa grožio salone, bet ir kaip klientų apskaitos programa. Ir būtų didelė klaida ignoruoti šiuolaikinius naujų technologijų pranašumus. Šių laimėjimų pagalba viskas įmanoma. Kadangi ji jau persmelkia visus kasdienybės aspektus, nenuostabu, kad grožio salono apskaita taip pat maksimaliai išnaudoja jos teikiamus privalumus bet kurioje įmonėje. Automatizavimas nėra trūkumas, todėl darbuotojai neturėtų bijoti, kad šaknys ir programos gali pakeisti žmones. Žmogaus mąstymo būdas niekada neprilygs dirbtiniam intelektui. Tai, kaip mes jaučiame gyvenimą, yra labai ypatinga, bent jau todėl, kad esame gyvi. Tačiau duomenų dalis geriau tvarko programinė įranga, nes ji turi griežtus algoritmus, neleidžiančius įrenginiui daryti klaidų. Taigi, panaudokime šias savybes verslo labui ir leiskime žmonėms daryti kitus dalykus, kuriais siekiama pritraukti naujų klientų ir su jais bendrauti. Neabejotinai įvertinsite šias funkcijas po pirmųjų programos veikimo akimirkų, nes programa atlieka viską nuo sudėtingo iki lengvo.

Galėsite sekti, kuris personalas, kokiu numeriu ir kiek truko pokalbis, ir prireikus jį įrašyti. Be to, matysite, kad konkretus skambutis niekada nebuvo gautas, o įeinančio skambučio duomenys ir numeris, į kurį jūsų darbuotojas neatsiliepė kitai šaliai, yra įrašomi. Tai suteikia administratoriams visišką savo darbo kontrolę. Norint naudoti šią funkciją, reikalinga papildoma aparatinė įranga. Atitinkamos įrangos sąrašą galite nurodyti susisiekę su mūsų technine pagalba. Mūsų patyrusi komanda visada pasiekiama ir pasiruošusi padėti iškilusiais klausimais ir klausimais naudojantis grožio salono apskaitos programine įranga. Be to, džiaugiamės sulaukę naujų pasiūlymų dėl programos funkcionalumo ir išvaizdos bei galime pritaikyti ją pagal visus Jūsų grožio salono reikalavimus. Taigi, jei nenorite gaišti daugiau laiko, susisiekite su mumis ir papasakokite, kaip galime padėti jūsų verslui veikti geriau ir pasiekti puikių rezultatų mūsų programos pagalba.