Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Grožio salono valdymo programa

Grožio salono valdymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Grožio salono valdymo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite grožio salono valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kiekvienas žmogus stengiasi atrodyti gerai ir turėti patikimą reprezentacinę išvaizdą. Kai kurioms žmonių kategorijoms reikia karts nuo karto pakeisti savo įvaizdį. To gali prireikti dėl jų darbo specifikos arba tiesiog asmeninių pageidavimų. Įvaizdžiui sukurti ar palaikyti yra grožio salonai. Grožio salono, kaip veiklos srities, ypatumas yra tas, kad jis turi savo taisykles, kurios reguliuoja darbo eigos organizavimo, priežiūros ir kontrolės procesą. Deja, problemų kartais gali kilti įdiegus nepatikimas valdymo kontrolės programas (kirpykloje, SPA studijoje, įdegio studijoje, grožio studijoje, nagų studijoje ir kt.). Problemos gali būti labai įvairios, pavyzdžiui, laiko stoka apdoroti didėjantį duomenų kiekį kontrolėje, meistrų kasdienybės gamybos kontrolės valdymas, medžiaga ir apskaita bei daugelis kitų operacijų. Sprendimas yra ir įrankis optimizuoti jūsų įmonės verslą, ir automatizuoti jūsų organizacijos veiklos kontrolę. Įvykstančias klaidas dažniausiai sukelia įdiegta valdymo ir gamybos sistema, kurią bandoma atsisiųsti iš interneto. Būtų klaidinga manyti, kad automatizavimo ir gamybos valdymo programą galima nemokamai parsisiųsti iš interneto ar kitų šaltinių. Galite jį atsisiųsti, tačiau kyla pagrįstas klausimas: ar jums reikia žemos kokybės programos produkto? Jei norite savo organizacijoje įdiegti aukštos kokybės programą, negalite jos nemokamai atsisiųsti internetu. Tai visiškai neįmanoma ir tai yra tiesa. Reikia suprasti, kad tokio lygio programinei įrangai sukurti reikia laiko, energijos ir pinigų. Jums taip pat reikia išteklių ir galimybių, kad galėtumėte pritaikyti jį konkretaus grožio centro poreikiams ir, jei reikia, atlikti ištaisymo ir kitus techninės pagalbos darbus. Tai nėra lengva, todėl negali būti nemokama. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į USU-Soft (universalią apskaitos sistemą). Ši grožio salono (kirpykla, SPA, soliariumas, grožio studija, nagų studija ir kt.) gamybos kontrolės programa padės optimizuoti medžiagų, buhalterinę apskaitą, personalo ir valdymo apskaitą bei pagal gautą informaciją užtikrinti kokybės kontrolę. programos funkcionalumą. Grožio salonas, grožio studija, manikiūro salonas, SPA centras, soliariumas, kirpykla, įvaizdžio studija, masažo salonas ir kt. Įmonės gali naudotis grožio salono valdymo sistema USU-Soft. USU-Soft Tai labai populiarus Kazachstano Respublikoje ir užsienyje kaip grožio salono gamybos kontrolės programa. Grožio salono gamybos kontrolės programos privalumas – naudojimo paprastumas ir patogumas gamybinei veiklai, galimybė analizuoti visą turimą informaciją apie salono veiklą.

Galima blokuoti valdymo programą nebaigus darbo. Kitaip tariant, galite blokuoti prieigą prie duomenų, jei, pavyzdžiui, palikote kompiuterį. Norėdami tai padaryti, spustelėkite viršuje esantį mygtuką „Blokuoti“. Tada pamatysite langą, kuriame turėsite įvesti slaptažodį, kad vėl pasiektumėte programą. Blokavimas gali būti automatinis praėjus tam tikram laikotarpiui, kai valdymo programoje neatliekamas joks veiksmas, arba jį galima suaktyvinti rankiniu būdu naudojant specialų veiksmą „Blokuoti“ valdymo skydelyje. Tai viena iš jūsų duomenų saugumo priemonių ir prieigos kontrolės priemonių. Programa taip pat turi galimybę pakeisti sąsają, tai yra, langų rodymo stilių. Norėdami tai padaryti, spustelėkite aukščiau esantį mygtuką „Sąsaja“. Po to rekomenduojama pasirinkti iš karto pirmą kartą prisijungus prie valdymo programos, tačiau šį procesą galite ir atidėti. Atsidaro meniu, kuriame galite pasirinkti norimos grožio salono valdymo programos rodymo stilių iš daugiau nei 50 parinkčių. Jei reikia, galite lengvai perjungti sąsają į kitą stilių. Tokiu atveju, naudodami veiksmą „Sekti pavyzdį“, galite matyti aiškų stiliaus modelį visuose sąsajos elementuose. Tokiu būdu jūs ir jūsų darbuotojai galite pritaikyti grožio centro valdymo programos vizualinį stilių, kad programa veiktų optimaliai. Tai svarbus veiksnys, turintis įtakos darbuotojų produktyvumui ir dėmesingumui. Kaip grožio salono gamybos valdymo sistema USU vienodai lengvai gali naudotis ir vadovas, ir vadovas, ir grožio salono (kirpyklos) meistras ir net naujokas, su tokiomis sistemomis dar nesusidūręs. Grožio salono automatinė gamybos valdymo sistema suteiks galimybę atlikti analitinį skaičiavimą įmonės lūkesčių kontekste. USU gamybos kontrolės programa yra gera pagalba grožio salono savininkui, nes jos pagalba jis gali panaudoti gautą patikimą informaciją svarbiems valdymo sprendimams priimti ir tuo pačiu reguliuoti įmonės gamybinę veiklą. laikas. Grožio salono automatizavimo ir gamybos valdymo sistema palengvina ir pagreitina informacijos įvedimo mechanizmą. Sistema veikia kaip laikrodis ir padeda išrikiuoti grožio studijos (kirpyklos) veiklos analizės metodus, taip leisdama įmonės darbuotojams tiesiogiai, netrikdomiems rutinos, atlikti savo pareigas. Išmokite kai kurias USU-Soft kaip grožio salonų (kirpyklų, SPA, soliariumų, nagų studijų ir kt.) gamybos valdymo programinės įrangos funkcijas.