Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa kirpyklai

Programa kirpyklai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa kirpyklai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą kirpyklai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

„USU-Soft Barber“ programa yra universalus gaminys, kurio dėka galite atsikratyti netinkamų dokumentų dėl automatizavimo! Dėl automatizuotos buhalterinės apskaitos kirpėjo programa jums nebereikia ieškoti svarbaus dokumento popierių krūvoje! Administratoriaus valdomos organizacijos administratorius ir darbuotojai gali turėti skirtingas prieigos teises, leidžiančias vesti ne tik klientų apskaitą, bet ir kontroliuojamą apskaitą. Kirpėjo valdymo programa leidžia patogiai ir kompaktiškai saugoti ir organizuoti visą darbo eigos informaciją. Kirpyklos programa priima ne tik atsiskaitymus grynaisiais, bet ir atsiskaitymus už paslaugas banko kortelėmis, sertifikatus bei premijas. Kirpėjams skirta apskaitos programinė įranga leidžia dirbti su brūkšninių kodų skaitytuvais, kurie gali pagreitinti atsiskaitymo už prekes ir paslaugas procesą. Be to, kirpėjo programa leidžia atlikti išankstinį prisijungimą, kuris padeda sukurti klientų duomenų bazę kiekvienam darbuotojui ir visai organizacijai. Kirpėjo valdymo programos sąsajoje yra trys pagrindiniai aplankai, kuriuos galima naudoti norint sukonfigūruoti visus jūsų organizacijos duomenis ir sekti pajamas bei išlaidas. Kirpėjo valdymo programa leidžia ne tik priimti mokėjimus už paslaugas, bet ir susikurti savo kainoraščius tiek pagrindiniams, tiek VIP klientams. Naudodami kirpėjo programą galite lengvai saugoti savo įrašus kelis mėnesius, o ne tik darbo dieną ar savaitę! Ar skaitėte straipsnį „Nemokamos kirpyklos programos“? Tiesa, iš mūsų svetainės galite atsisiųsti nemokamą demonstracinę kirpėjo programos versiją, kad vizualiai ir visapusiškai įvertintumėte kirpėjo automatiką ir jos principus. Tiesiog spustelėkite nuorodą „Atsisiųsti kirpyklos programą nemokamai“ arba „Atsisiųsti kirpėjų gamybos kontrolės programą“. Kirpyklos programa daro klientų ir paslaugų apskaitą šiuolaikiškesnę, o kirpyklos valdymas tampa kokybiškesnis! Katalogas „Kategorijos“ leidžia suskirstyti savo vardų sąrašą į skirtingas grupes. Padalinate juos taip, kad vėliau būtų lengviau juos pamatyti. Priede yra du lygiai: kategorija ir subkategorija. Pavyzdžiui: kategorija - šampūnas, subkategorija - sausiems plaukams padės suskirstyti prekių asortimentą į tinkamas grupes ir palengvins parduotuvės apskaitą, jei turite ją savo kirpykloje. Varnelė lauke „Paslauga“, kai šiai subkategorijai nebereikia atsiskaityti už medžiagą, bet norite ją parduoti ar pateikti klientui. Pardavėjas gali turėti dovanų pakavimo ar kitų paslaugų. Kai pažymėsite šį žymimąjį laukelį tam tikrai prekių kategorijai, kirpėjo programa neskaičiuos tų prekių ar paslaugų sandėlio ataskaitose ir nepraneš, kad jas būtina įsigyti.

Kokia gali būti geriausia dovana tavo artimiesiems ir draugams? Tai yra kirpyklos ar kito grožio salono abonementas. Grožis yra svarbus mūsų gyvenimo aspektas. Kiekvienas atkreipia dėmesį į tai, kaip jis atrodo. Todėl apsilankymas SPA salone ar kirpykloje visada yra puikus pasirinkimas dovanai, kuri tikrai bus įvertinta. O norint padovanoti ir pristatyti Jūsų salone besilankiančius draugus ir giminaičius, svarbu sumaniai organizuoti darbą su klientais ir aprūpinti saloną aukščiausios klasės specialistais bei daug dėmesio skirti klientams. Jie jaučiasi ypatingi ir nori rekomenduoti jūsų paslaugas savo šeimai ir draugams. Tačiau palaikyti tokį glaudų ryšį su klientais gali būti sunku, nes ekspertai dažnai yra užsiėmę daugybe informacijos, gaunamos apie prekes, kosmetologų registracijas, pinigų srautus, akcijas, nuolaidas, atlyginimus ir kt., analizę. Kasdien gaunama vis daugiau informacijos. Bet kurios įmonės augimas būtinai lemia tokį duomenų augimą. Norint išspręsti problemą, būtina pasitelkti šiuolaikines technologijas. Jums gali kilti klausimas, ką šiuolaikinių technologijų pasaulis gali pasiūlyti grožio industrija besiverčiančiai įmonei. Per daug. Jūs neįsivaizduojate, koks pelningas galėtų būti toks aljansas. Mūsų daugelį metų tobulinta kirpėjų programa yra idealus sprendimas jūsų darbuotojams daugiau bendrauti su klientais ir skirti klientams reikiamą dėmesį. Kaip tai atsitinka? Kirpėjo programa perima visą monotonišką darbą ir paaiškėja, kad kasdienybę, kurią anksčiau darė žmonės, dabar gali atlikti „dirbtinis intelektas“. Niekas negali ginčytis, kad kalbant apie monotonišką darbą su algoritmais ir dideliais duomenų kiekiais, nėra geresnio už programą! Jie negali klysti, nes aiškiai laikosi kūrėjų nustatytų „taisyklių“. Negaiškite nė minutės. Kuo daugiau laiko praeina, tuo sunkiau jums patikrinti visus jūsų kirpėjui pateiktus duomenis. Tačiau kaip priversti žmones pasirinkti jus kaip saloną, kur jie daro tai, ko reikia, kad išliktų gražūs? Visų pirma, kaip buvo minėta anksčiau, būtina teikti kokybiškas paslaugas. Žmonės prisiriša prie juos aptarnaujančių ekspertų. Todėl, jei jis eis dirbti į kitą kirpyklą, greičiausiai jo klientai seks ir paliks jus. Štai kodėl svarbu samdyti tikrus ekspertus. Mūsų programa gali jums tai padėti! Įdiekite kirpėjo programą ir mėgaukitės subalansuotu visų savo centro operacijų veikimu!