Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa grožio studijai

Programa grožio studijai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa grožio studijai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą grožio studijai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Grožio studijos USU-Soft programa – tai programa kaip modernizuotas asistentas Jūsų įmonei! Grožio studijos programa padeda automatizuoti veiklą, kuri vyksta jūsų versle. Grožio studijos programa leidžia lengvai organizuoti visas paslaugas ir leisti pinigus protingai bei efektyviausiai! Kiekvienas darbuotojas turi unikalų vardą ir slaptažodį, kad galėtų patekti į grožio studijos programą. Grožio studijos programa leidžia pritaikyti ir organizuoti kiekvienos įmonės padalinius, ypač jei turite kelis, taip pat sukurti filialų sistemą. Grožio studijos programa gali veikti viename kompiuteryje arba keliuose kompiuteriuose, sujungtuose per vietinį tinklą. Sistemos montavimą atlieka mūsų įmonė, o ne trečioji šalis. Suteiksime Jums kvalifikuotus specialistus, kurie puikiai įgyvendina programą internetu per interneto ryšį. Jie gali tai padaryti labai greitai, nenutraukdami jūsų grožio studijos darbo eigos. Tai atlieka didžiulį vaidmenį, nes net nedirbama diena gali atnešti didžiulių nuostolių ir nenumatytų sunkumų. Mes tai suprantame, todėl sukūrėme subalansuotas procedūras, kurios leidžia įdiegti nenutraukiant gamybos ar paslaugų teikimo. Grožio studijos automatika leidžia vadovybei matyti, kuris iš lankytojų jau sumokėjo už paslaugą ir kas turėtų tai daryti toliau. Tokių klientų labai lengva pamesti, nes grožio studijose turimų duomenų kiekį kartais sunku įsivaizduoti. Nenuostabu, kad į kažką nekreipiama dėmesio ir neprarandama. Tai veda prie neišvengiamų nuostolių. Laimei, tai neįvyksta, kai programa perima šią užduotį! Be to, visada yra žmonių, kuriems reikia iš anksto paskambinti, kad jie primintų apie susitikimą su tam tikra paslauga. Programa pasakys, kada skambinti. Grožio studijos patikros programa leidžia sužinoti ne tik kiek kiekvienas klientas tam tikrą dieną išleidžia salono paslaugoms, bet ir kiek išleidžia viso apsilankymo metu. Tai leidžia organizuoti nuolatinių klientų nuolaidų sistemą, kuri yra bendras rinkodaros žingsnis kiekvienos įstaigos organizacijoje. Nuolaidos ir premijos yra įrankiai, kurie manipuliuoja klientų noru apsipirkti daugiau ir mokėti už daugiau paslaugų. Tai gerai žinomas faktas ir būtų kvaila ignoruoti šį įrankį, kuris skatina klientus išleisti daugiau. Nemokama grožio studijos programa gali būti jūsų! Norėdami tai padaryti, iš mūsų svetainės turite atsisiųsti demonstracinę programos versiją. Grožio studijos apskaitos programa leidžia ne tik sukurti organizuotą darbą su visos įmonės vadovybe bei nustatyti grožio studijos gamybos kontrolę, bet ir pritraukti naujų klientų!

Paleidus grožio studijos administravimo programą, iššoks langas, kuriame turėsite įvesti vartotojo vardą, slaptažodį ir vaidmenį. Vaidmuo yra prieigos schema, su kuria vartotojas dirba su duomenų bazės kredencialais. Prieš įvesdami šiuos duomenis, turime nurodyti kelią į duomenų bazę vietiniame diske arba serveryje. Tai atliekama skirtuke Duomenų bazė. Jei duomenų bazė yra šiame kompiuteryje, pažymėkite langelį Duomenų bazės serveris yra vietiniame kompiuteryje ir nurodykite kelią. Jei duomenų bazė yra serveryje, vėliavėlė nepažymėta, o lauke „Serverio pavadinimas“ nurodomas vietinis duomenų bazės kelias serveryje kartu su serverio, kuriame ji yra, pavadinimu. Jei viskas nustatyta teisingai, grįžtame į skirtuką Vartotojas. Kadangi dar neprisijungėte, įvedate sistemos prisijungimą ADMIN ir sutartyje nurodytą sistemos slaptažodį. Čia nurodote savo vaidmenį. Spustelėkite Gerai ir jei viskas bus užpildyta teisingai, atsidarys pagrindinis programos langas. Iš viršaus ieškome mygtuko Vartotojai ir spustelėkite jį. Norėdami sukurti naują įrašą grožio studijos apskaitos sistemoje, spauskite mygtuką Pridėti. Atsidarys langas, kuriame įvesite norimus naudoti duomenis. Po to spustelėkite Gerai. Dabar vaidmenų sąraše pasirinkite reikiamus ir patikrinkite sukurtą prisijungimo informaciją, jei ji susijusi su šia prieigos schema. MAIN vaidmuo suteikia visas teises programai. Visi kiti įrašai sukuriami tokiu pačiu būdu. Spustelėkite Išeiti ir visiškai išeikite iš programos.

Grožis reiškia daug kiekvienam planetos žmogui. Kai kurie gali dar iki galo nesuprasti situacijos, kurią gali suteikti gera išvaizda, tačiau visi tai tam tikru mastu jaučia. Puiki idėja pasinaudoti mūsų grožio studijos programos funkcijomis ir įvesti premijų sistemą, kad žmonės pasirinktų jus ir reguliariai lankytųsi. Tai gerai žinomas įrankis manipuliuoti klientų pirkimo sprendimais ir paskatinti juos nuolat jus prisiminti ir išleisti daugiau pinigų jūsų grožio studijoje. Žmogus, pamatęs, kad yra kažkokių priedų, nori ateiti į tavo įstaigą išlaidauti ir gauti kitų paslaugų, o galų gale viskas, ką tu ir klientas gauni, yra pasitenkinimas tokia obligacija: daugiau pajamų ir klientas džiaugiasi. būk graži ir prestižinė. Be to, galite organizuoti kai kuriuos renginius, kad daugiau žmonių sužinotų apie jūsų įmonę. Pavyzdžiui, galite rengti nemokamus meistriškumo kursus, akcijas, nuolaidas ir kitus dalykus, kad žmonės galėtų apie jus išgirsti ir kalbėti. Reklama taip pat yra neatsiejama bet kokio verslo dalis. Programa gali generuoti ataskaitas apie tai, kuris skelbimų šaltinis yra geriausias norint išplėsti investicijas į šį šaltinį ir išvengti pinigų švaistymo tam, kas neveikia ir nenaudinga.