Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM grožio salonui

CRM grožio salonui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM grožio salonui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM grožio salonui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Bet koks grožio industrijos verslas anksčiau ar vėliau ateina į tai, kad reikia peržiūrėti apskaitos metodus tobulinti, daugiau dėmesio skirti informacijos apdorojimo greičiui ir analizei. Geriausias sprendimas šiuo atveju – naudoti grožio salonui skirtą CRM programą. Kaip ir bet kuri grožio salono informacinė sistema, grožio salonui skirta CRM programinė įranga padeda grožio salonui organizuoti savo veiklą taip, kad įmonė galėtų maksimaliai išnaudoti savo potencialą. Iš visų šiandien prieinamų programų geriausia grožio salono CRM sistema yra USU-Soft. Koks privalumas? Sutelkime dėmesį į jūsų sugebėjimus. Automatinė grožio salono informacinė sistema padeda grožio salono darbuotojams sutaupyti darbo laiką ir praneša apie galutinį rezultatą, nes imasi visų su informacijos rinkimu, sisteminimu, saugojimu ir apdorojimu susijusių darbų. Mūsų grožio salonams skirta CRM sistema tinka bet kokiam pramonės verslui (spa, tatuiruočių studijos, kirpyklos ir kt.). Jau keletą gyvavimo metų jo patogumą vertina daugelis grožio industrijoje dirbančių įmonių. Kitas UUS-Soft CRM sistemos privalumas grožio salonui yra populiarumo tarp panašių programų laipsnis. Jis yra labai aukštas. Taip yra todėl, kad mūsų CRM programinė įranga yra orientuota į klientų poreikius ir pageidavimus. Mūsų įmonės darbo tikslas – sukurti grožio salono informacinę sistemą su maksimaliomis įmanomomis funkcijomis ir jas derinti su naudojimo paprastumu ir prieinama kaina. Grožio salonams skirta CRM programa gali būti papildyta bet kokiais nustatymais ir bet kokia funkcionalumu pagal klientų pageidavimus. Jums tereikia papasakoti savo idealios CRM programinės įrangos viziją. Grožio salonams skirtą CRM sistemą prižiūri aukštos kvalifikacijos programuotojų komanda. Jie įvykdo visus jūsų prašymus laiku ir kokybiškai. Mūsų svetainėje galite gauti nemokamą demonstracinę CRM programinės įrangos versiją grožio salonui. Esant poreikiui, mūsų ekspertai gali pasikalbėti su Jumis individualiai ir Jums patogiu metu parodyti mūsų CRM programinės įrangos produkto pristatymą.

Grožio salonų CRM apskaitos sistema leidžia kontroliuoti visus įmonės veiklos aspektus, atvaizduoti menkiausius nukrypimus nuo kurso daugybėje ataskaitų ir daug kitų grožio salono veiklos rezultatų. Remiantis USU įmonės konkurentų analize, mūsų grožio salonams skirta CRM programa palankiai išsiskiria iš konkurentų ir gali puikiai konkuruoti su daugeliu gerai žinomų CRM programinės įrangos produktų. Naudojimo paprastumo, biudžeto sąnaudų ir aukštos kokybės paslaugų derinys į mūsų grožio salonų informacinę sistemą pritraukia įmones iš viso pasaulio. Pažvelkime atidžiau į sistemos galimybes. Dirbti „Darbuotojų“ kataloge labai įdomu. Laukelyje „Mokėjimas“ nurodote, iš kurios kasos ar organizacijos sąskaitos darbuotojas pagal nutylėjimą atliks finansines operacijas. Laukelyje „Telefonai“ įrašomi darbuotojo kontaktiniai telefono numeriai. CRM programos laukelyje „Pastaba“ galite įvesti bet kokią reikiamą tekstinę informaciją. Nedirbantiems darbuotojams galite nurodyti žymimąjį laukelį „Nedirba“. Palūkanų normą arba konkrečią pardavimo sumą galite nurodyti submodulyje „Įkainis“, kad būtų automatizuotas darbo užmokesčio skaičiavimas savo darbuotojams. Galite nustatyti tarifą prekių kategorijai, subkategorijai atskirai arba visoms prekėms iš karto naudodami ženklą „Visos prekės“. Net jei nenorite skaičiuoti savaitės atlyginimo CRM programos pagalba, turėtumėte savo darbuotojui CRM sistemoje nustatyti 0 pardavimo tarifą visam produktui.

Trumpai tariant, tokių CRM programų nerekomenduojame atsisiųsti iš nemokamos interneto prieigos, nes apskaitos programa yra sudėtingas reiškinys, reikalaujantis specialių įgūdžių, taip pat materialinių išlaidų ir fizinių pastangų. Geri ir populiarūs programinės įrangos kūrėjai to nedarys nemokamai. Taigi akivaizdu, kad internetu nemokamai parsisiųstos sistemos yra prastos kokybės, netgi kenkėjiška programinė įranga, kuri gali pakenkti įmonei, pavogti svarbią informaciją ir net sukelti įmonės strigimą. Kad nepatektumėte į tokius pelės spąstus, rekomenduojame tokių sistemų nesiųsti. Turėtumėte pasitikėti tik patikrintomis programomis, kurios sugebėjo įgyti klientų pasitikėjimą ir buvo rinkoje daugelį metų.

Viena iš tokių įmonių yra USU. Sėkmingai dirbame rinkoje jau keletą metų, turime didelę patirtį kuriant CRM programas, pelnėme visų klientų pritarimą ir visada teikiame techninę pagalbą perkantiems mūsų programinę įrangą, o kartais prireikia patarimo, kaip programa veikia. arba jei jie nori pridėti pasirinktinių funkcijų prie pagrindinių programos funkcijų rinkinio. USU-Soft yra asistentas atliekant įprastus jūsų verslo darbus! Šios CRM programos pranašumas yra tas, kad ji gali visiškai automatizuoti jūsų verslą. Ką tai reiškia? Programa apima klientus, darbuotojus, kainas, produktus ir kt. Ji analizuoja didelius duomenų kiekius apie jūsų verslą ir generuoja ataskaitas, kurios parodo, kur vystosi jūsų verslas ir kada reikia ypatingo dėmesio. Taigi daugumą užduočių perkeliate į kompiuterį, kuris gali puikiai veikti pagal savo „smegenyse“ nustatytus algoritmus ir niekada nesuklys bei nepadarys finansinių nuostolių. Laiką, atlaisvintą nuo jūsų darbuotojų, galite skirti kažkam vertingesniam nei darbas su dideliais duomenų kiekiais. Galite nukreipti savo darbuotojų energiją į glaudesnį bendradarbiavimą su klientais, įdomius mokymus ir meistriškumo klases, specialius renginius klientams ir dar daugiau.