Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa kirpėjams

Programa kirpėjams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa kirpėjams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą kirpėjams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vykdydami verslą kirpykloje, organizacijos darbuotojai turi atspindėti visą vaizdą, kiekvieną žingsnį ir kiekvieną darbo minutę. Tai vienintelis būdas gauti patikimus išvesties duomenis ir turėti tikslias ataskaitas, padedančias analizuoti įmonės augimą ar žlugimą. Būtina priimti teisingus sprendimus ir vengti situacijų, kurios atitraukia jus nuo sėkmingo tobulėjimo. Kirpėjo programa yra būtina bet kuriai organizacijai, kad ji galėtų išlaikyti kokybės įrašus. Ši programa leidžia kirpėjams kontroliuoti savo veiklą ir parodyti geresnius darbo bei produktyvumo rezultatus. Juk nusistovėjusi verslo valdymo sistema užtikrina, kad bet kuriame versle pasieksite geriausių rezultatų. Tai aiškus faktas, įrodytas daugelio sėkmingų įmonių, pasirinkusių dieną automatizuoti savo verslą. Kadangi kirpyklos valdymas programoje „Excel“ yra beviltiškai pasenęs, vis daugiau grožio pramonės įmonių pereina prie automatizuotų kirpėjų apskaitos ir kontrolės metodų. Štai kodėl svarbu stebėti naujas tendencijas ir nebūti paskutiniam, kuris įneša naujovių į savo verslą, nes tokiu atveju tai gali reikšti, kad jums nesiseka ir tiesiog siekiate išgyventi. Būti paskutiniam visada yra blogas ženklas! Viena iš tokių įvaizdžio studijų ir kirpyklų veiklos kontrolės ir įrašymo sistemų yra USU-Soft – unikali programa, pasižyminti išskirtinėmis savybėmis ir duodanti puikių rezultatų optimizuojant visų tipų verslą. Atsiliepimai iš organizacijų, kurios jau naudoja šią programą kirpėjams savo kasdieniame darbe, teigia, kad programa apima visą darbų spektrą, turi platų funkcionalumą ir leidžia efektyviai valdyti grožio salono veiklą apskritai bei kiekvieno kirpėjo darbą. ypač . Su mūsų programa kirpėjai gali visapusiškai valdyti savo darbo laiką ir planuoti kitas veiklas iš anksto. Mes visada pasiruošę suteikti techninę pagalbą savo klientams, kad išspręstume visus klausimus, kurie gali kilti jums naudojant programą. Arba jei nuspręsite išplėsti funkcionalumą ir pridėti tam tikrų ypatingų funkcijų, mūsų komanda visada pasiruošusi jumis pasirūpinti. Kiekvienos kirpėjos ir kitų darbuotojų darbą galima stebėti, kad būtų galima geriau jį kontroliuoti. Įmonės vadovas specialioje ataskaitoje gali matyti darbuotojų produktyvumo vertinimą ir kontrolę bei atlikti kompetentingą kirpyklos valdymą. Kirpyklos ir kirpyklų valdymas kiekviename etape leidžia visada kontroliuoti situaciją ir turėti didžiausią teigiamą įtaką organizacijos plėtrai. „USU-Soft“ kirpyklų programa yra svarbi valdant kirpyklas ir kirpyklas dėl daugelio priežasčių.

Visų pirma, tai klientų duomenų bazės apskaita kirpėjų programoje. Automatizuodami studiją naudodami mūsų kirpyklų sistemą, galite greitai rasti bet kurio kliento kontaktinius duomenis, peržiūrėti jo apsilankymo istoriją, sužinoti apie skolos buvimą ir išsiųsti pranešimą el. paštu arba SMS su konkrečiais sveikinimais. reklaminius pranešimus. Antra, universali kirpimo programa USU-Soft suteikia jums kokybės kontrolę visuose jūsų verslo veiklos etapuose. Grožio salono programoje galima vesti kiekvieno meistro elektroninę apskaitą, apskaičiuoti tam tikrą atlyginimą priklausomai nuo teikiamų paslaugų, peržiūrėti bendrą kirpėjų veiklą, palyginti darbuotojus tarpusavyje, atsižvelgiant į kiekvieno specialisto darbą. Trečia, kirpyklos programa veda prekių ir medžiagų apskaitą, o tai labai naudinga, nes tokiose įstaigose yra parduotuvės, kuriose parduodamos papildomos prekės, siekiant pagerinti pajamų srautą į įmonę. Galima vykdyti pardavimus, perduoti prekes atskaitingajai firmai, kad būtų galima įrašyti produkciją į kontrolės programą, bet kuriuo metu matyti faktinius likučius ir bendrą suvartojimą. Kirpyklos programa netgi leidžia atlikti skaičiavimą, kad medžiaga būtų rašoma automatiškai kiekvienam klientui. Todėl programa USU-Soft suteikia jums galimybę sukurti organizacijos medžiagų ir kito turto kontrolės sistemą. Kirpyklų programos jums organizuojamo kirpyklos apskaita leidžia kontroliuoti ir bet kokius kitus fondų judėjimus, nesusijusius su klientų apmokėjimu, pavyzdžiui, nuomos ar atlyginimo. Atsisiųskite kirpyklos sistemą, kuri automatizuoja darbą ir veiklos kontrolę. Galite pateikti užklausą el. paštu, kad galėtume su jumis susisiekti ir pasakyti visą informaciją apie sandorį. Yra nemokama kirpyklų valdymo sistema, kurios funkcionalumas ir veikimo laikas yra ribotas. Kirpyklos programą galima įsigyti su mumis pasirašius sutartį. Kirpyklų automatizavimas sukuria tvarką jūsų organizacijoje ir leidžia vadovui efektyviai analizuoti ir kontroliuoti veiklą. Kai kirpėjo programa tampa pagrindiniu įrankiu įvesti, apdoroti informaciją ir kontroliuoti procesus grožio salone, jūs gaunate daug malonumo ir efektyviausiai susikuriate savo verslo organizaciją! Neskubėkite ir pasikonsultuokite su mūsų ekspertais, kad įsitikintumėte, jog pasirinkę mūsų kirpėjų programą padarėte teisingą sprendimą. Po to susisiekite su mumis ir savo kompiuteriuose įsidiegkite geriausią kada nors programą.