Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa drabužių fabrikui

Programa drabužių fabrikui



 • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa drabužių fabrikui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą drabužių fabrikui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Siuvimo verslas tampa vis populiaresnis, nes per trumpą laiką galite investuoti šiek tiek kapitalo ir uždirbti pelno. Tačiau yra rimta konkurencija, rimta konkurencija pardavimo rinkoje, ypač su importiniais tiekėjais, kurių kainos yra daug mažesnės nei šalies gyventojų, šis faktas nepagrįstai mažina produkcijos savikainą, ar net uždaro verslą. Vartojimo prekes pradėjo keisti užsienio prekių variantai, o už tą pačią kainą pirkėjas dažniausiai rinkosi importines prekes, taip padidindamas pelningumą per drabužių fabriko didesnes kainas. Deja, beveik neįmanoma. Norint išspręsti problemą, būtina peržiūrėti valdymo kaštus ir pašalinti nereikalingas išlaidas, siekiant sumažinti prekių savikainą. Geriausia išeitis iš situacijos – nuolatinis valdymas ir kontrolė, naujų efektyvių gamybos veiklos prognozavimo ir klientų pritraukimo metodų panaudojimas. Jums reikia drabužių gamyklos tikrinimo programos, kuri atitiktų drabužių gamyklą. Pavyzdžiui, toks pramoninis cechas, mados namai, siuvimo cechas, drabužių fabrikas.

Šio tipo pramonės apskaita turėtų būti atidžiai stebima naudojant drabužių gamyklos valdymo programą, nes kai kuriose įmonėse kolekcijos nuolat atnaujinamos. Jie perka įvairių rūšių audinius ir sudaro sezonines sutartis, pavyzdžiui, rudenį pasiūti mokyklines uniformas. Trikotažo pramonė yra perspektyvesnė tarp kitų pramonės šakų. Valdymas ir ataskaitų teikimas drabužių, trikotažo fabrike dažniausiai vyksta per automatizuotą drabužių fabriko valdymo programą, kuri apskaičiuoja skaičių ir numato tam tikrą perspektyvą. Džiaugiamės galėdami su jumis pasidalinti tokia jau paruošta drabužių gamyklos valdymo programa. USU-Soft yra naujos kartos programa, kurios konfigūracijos nuolat palaikomos ir atnaujinamos. Dabar apskaita ir ataskaitų teikimas drabužių fabrike, kuriame vyksta nuolatinis nuolatinės gamybos ciklas, papildytas naujomis madingomis technologijomis, maloniai supaprastinta ir supaprastinta.

Kaip pardavimų rinkoje įveikti kietus konkurentus? Kaip minėta pirmiau, reikia sumažinti išlaidas ir griežtai kontroliuoti išlaidas. Kad nepraleistumėte gamybos detalių, gamyklos apskaitos programa USU-Soft, aprūpinta išmaniąja duomenų baze, ypač tiksliai įvertina ir apskaičiuoja likusias sudedamąsias dalis (verpalus, audinį, kailį ir kt.). maloniai nustebina vartotoją. USU-Soft – tai ne tik valdymo apskaitos programa; idealiai derina buhalterinę apskaitą ir ryšių su klientais programą. Įsigiję programą vienu akmeniu užmušate du paukščius. Susitvarkyti su buhalterinėmis užduotimis ir dirbti su klientais. Drabužių gamyklos valdymas yra labai supaprastintas ir optimizuotas.

USU-Soft sistemos pagalba jūs visada žinote apie įvykius per įvairias ataskaitas. Programinė įranga sukonfigūruota taip, kad vartotojui būtų teikiamos būtinos ir, jei reikia, siauro profilio ataskaitos: perkamiausių produktų ir geriausių mėnesio darbuotojų įvertinimas. Didelės dirbtuvės, populiarūs mados namai ir bet kokio dydžio ir sudėtingumo trikotažo gamyklos gali pasikliauti programa. Dabar drabužių gamyklų valdymas optimizuotas automatizuota programa. Eksploatacinių medžiagų kontrolė ir būsimos gaminio produkcijos prognozavimas priklauso nuo kiekybinių duomenų bazės duomenų. USU-Soft programa yra universali, nes teikia visų tipų apskaitą ir atskaitomybę. Ypatingas dėmesys drabužių gamyklose skiriamas gamybos plano sudarymui. Dabar žinote, kiek audinių, siūlų ir kitų medžiagų reikia gamyboje. Vaizdo stebėjimo įrengimas per duomenų bazę galimas papildomomis konfigūracijomis. Sistema remiasi santykių valdymo principu. Galite sukurti pavaldinių darbo planą su tikslais, uždaviniais ir įsipareigojimais. Gamyklos darbuotojai visada žino apie planuojamą veiklą. Dabar jūs kontroliuojate savo darbuotojų darbą teikdami ataskaitas.

Jei turite įmonę, svarbiausias valdymo ir manipuliavimo procesas yra naujų klientų paieška. Yra šį procesą labai palengvinantis įrankis – CRM sistema. Jis naudojamas siekiant kuo patogiau bendradarbiauti su klientais. Išplėstinė automatizavimo programa gali pasigirti turinti šią funkciją. Akivaizdu, kad tai tik dalis to, ką gali padaryti sistema. Bet labai svarbus dalykas! Be to, sistema kontroliuoja procesus, kuriuose dalyvauja jūsų darbuotojai. Tai labai svarbu norint išlaikyti kontrolę ir užtikrinti, kad procesai niekada nenutrūktų. Ataskaitų generavimo funkcija bet kurioje jūsų organizacijos darbo srityje yra galimybė suprasti situaciją įmonėje su visomis jos geromis ir blogomis pasekmėmis plėtrai. Tai reiškia, kad tai žinodami, pasirinkote tinkamą verslo plėtros kryptį, net jei situacija atrodo beviltiška. Nereikėtų pamiršti rinkodaros srities. Tai ta veiklos sritis, kuri duoda daugiausiai pelno, nesvarbu, suvoki tai ar ne. Programoje integruoti įrankiai leidžia panaudoti įvairius reklamos išteklius ir galiausiai daugiau investuoti į tuos, kurie padeda sugeneruoti daugiau klientų ir pajamų.