Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM drabužių gamybai

CRM drabužių gamybai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM drabužių gamybai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm drabužių gamybai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

CRM drabužių gamybos sistema yra būtina kiekvienoje dirbtuvėje. USU-Soft CRM siuvimo gamybos sistema skiriasi nuo kitų tokio tipo pritaikymų visų pirma naudojimo paprastumu ir pritaikymu vartotojo poreikiams. Dažnai drabužių gamintojai (ypač smulkūs) pastebi, kad jiems pakanka „Excel“ teikiamų galimybių ar net paprastų įvesties tekstiniame dokumente. Atrodo, kad CRM sistema yra labai sunkiai išmokstama ir visiškai nereikalinga. Tai tiesa, jei drabužių gamyba tinka tik vienam klientui. Jei klientų yra daugiau, tinkama ir gerai pritaikyta CRM drabužių gamybos programa padeda dirbtuvėms (ar kitai drabužių gamybos organizacijai) išvengti daugelio problemų, sutaupyti įmonės pinigų ir optimizuoti pardavimus.

CRM programos naudojimo pranašumai daugiausia slypi dviejose srityse: tiesioginis darbas su drabužių gamybos klientais ir vadovų kontrolė. Tiesioginis darbas su drabužių gamybos klientais susideda iš trijų pagrindinių elementų: klientų paieškos, pardavimo ir garantinio aptarnavimo. CRM programa leidžia išsaugoti maksimalų informacijos kiekį kiekvienam etapui ir prireikus ją panaudoti efektyviausiu būdu. Kiekvieno potencialaus kliento paieškos procese surenkama daug duomenų: adresas, kontaktiniai asmenys, pilni kontaktų vardai, pavardės, organizacijos veiklos sritis ir kt. Taip pat kartais sunku nustatyti, ką reikia įrašyti. o ko ne. Dėl to klientų duomenų bazė tampa netvarkinga, o gyvybiškai svarbi informacija lieka ant popieriaus skiautelių. CRM drabužių valdymo programa leidžia gerai struktūrizuoti turimas medžiagas ir lengvai rasti reikiamą informaciją efektyviam bendravimui su vartotoju.

Atliekant pardavimą, vėlgi reikia įrašyti didelį kiekį informacijos. Būtina atsižvelgti į prekių asortimentą, kiekį, komplektaciją, gamybos ir perdavimo situacijas bei daugybę kitų dalių. O jei yra daugiau nei vienas organizacijos (ar asmens) užsakymas, šie duomenys taip pat turėtų būti sugrupuoti atsižvelgiant į užsakymų ir jų vykdymo sąlygas. Naudojant CRM programą galima lengvai išspręsti šias problemas ir drabužių gamybai efektyviai valdyti pardavimo procesą. Vadovų darbo kontrolė tampa efektyvesnė diegiant CRM sistemą. Paprastai tiesiogiai drabužių gamyboje nėra daug žmonių. Jei toks ekspertas egzistuoja, tai nesant CRM struktūros vadovybė dažnai tampa jos geros valios įkaite. Informacija apie visus klientų kontaktus ir ryšius su jais pridedama prie darbuotojo. Jeigu jie išeina atostogų ar nedarbingumo, tai darbas su klientais tikrai šąla ir šį kartą juos pakeisti labai sunku. O jei tas darbuotojas išeina, dažnai su savimi pasiima daug klientų.

Įdiegus CRM sistemą, procesai tampa skaidresni, o vadovas gali aiškiai suprasti, kiek klientų turi drabužių gamyba, kokia yra pardavimų būsena ir ką tiksliai vadovas veikia bet kuriuo metu. Žemiau pateikiamas trumpas USU-Soft funkcijų sąrašas. Galimybių sąrašas gali skirtis priklausomai nuo kuriamos programinės įrangos konfigūracijos. Aprangos gamybos CRM įdiegimas užtikrina klientų skambučių valdymo proceso efektyvumą, gerina gatavų gaminių pardavimą ir užsakymų paiešką. Automatizuota programa palaiko valdymo funkcijas apskaitos ir užsakymų vykdymo procese. Drabužių gamybos CRM turi paprastą ir intuityvią sąsają. Drabužių pramonės proceso kontrolę palengvina priminimo ir įspėjimo mechanizmai. CRM turi efektyvų navigacijos mechanizmą. Jis gali būti lengvai pritaikomas prie bet kokio drabužių gamybos organizacinio modelio. USU-Soft CRM sistema suderinama su bet kuriuo komunikacijos kanalu: SMS paštu, balso paštu, el. paštu, Viber.

Programinė įranga leidžia lengvai dirbti su dideliais informacijos kiekiais ir atlikti kelias užduotis bei efektyviai tikrinti užsakymus ir apmokėti. Palaiko pardavimo užsakymų terminų tikrinimo funkciją. Sistema turi funkciją rodyti ataskaitas apie pardavimo proceso veiklos rodiklius įvairiais aspektais. Sistemoje pagal nurodytus parametrus arba naudodamiesi kontekstinės paieškos funkcija galite greitai surasti visus reikiamus duomenis. Efektyvūs nustatymai leidžia pilnai pritaikyti CRM konkrečios įmonės reikalavimams. Galimybės apima funkcionalumą, leidžiantį lengvai sąveikauti su kitomis duomenų saugojimo ir apdorojimo sistemomis. Galima paskirstyti prieigos teises pagal vartotojų pareigas. Tai suteikia galimybę keliems specialistams vienu metu dirbti su bendra klientų informacijos duomenų baze ir optimizuoja bei optimizuoja klientų paieškos ir apskaitos procesą bei skaidriai ir efektyviai valdyti vadovų darbą.

Yra daug būdų, kaip padidinti savo darbo efektyvumą. Tačiau nė viena nėra tokia gera kaip gamybos automatizavimo strategija. Su USU-Soft programėle tai reiškia ne tik jūsų drabužio gamybos būdą, bet ir finansinius srautus, sandėlius ir atsargas, darbuotojus, atlyginimus, rinkodarą ir kt. Tai reiškia, kad taip pat galima kontroliuoti. Gebėjimų spektras yra beveik begalinis!