Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Siuvyklos valdymo programa

Siuvyklos valdymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Siuvyklos valdymo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite siuvyklos valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Nemokama siuvyklos valdymo programa būtų labai paklausi tarp siuvimo operatorių, jei ji iš tikrųjų egzistuotų. Bet jūs ir aš suprantame, kad norint sukurti kokybišką programą reikia kvalifikuoto personalo ir finansinių investicijų. Juk savo prekes nesiūlote už dyką, ar ne? Daug pastangų, autorių profesionalumo ir finansinių resursų niekas neatiduoda. Niekada internete nerasite nieko nemokamo, išskyrus tai, kas atneša tik bėdų: arba atsisiunčiate tokią programinę įrangą už kaukės, kurią iš tikrųjų slepia virusai, arba susidursite tik su tuo, kad atsisiuntimas nemokamas ir diegimo metu susidursite su daugybe netikėtumų. Tai jūsų laukia riboto funkcionalumo ir mokamų parinkčių forma. Kai kurie gamintojai siūlo naudoti demonstracinę versiją, kuri visada yra itin trumpa. Kalbant apie mūsų siuvėjų valdymo programą, verta paminėti, kad mes pateikėme galimybę atsisiųsti demonstracinę versiją, kuri turėtų visiškai parodyti jums siuvėjų parduotuvės valdymo programos galimybes. Mes neviliojame potencialaus pirkėjo nemokamu sūriu, tačiau norime, kad jūs įvertintumėte visas siuvėjų parduotuvės valdymo programos funkcionalumas tikrąja verte, ir mes skiriame jums mėnesį.

Be to, valdymo programos pirkimo sąlygos yra visiškai skaidrios: už kokybišką ir patikrintą programinę įrangą mokate vieną kartą ir be paslėptų sąlygų, tokių kaip mėnesiniai mokėjimai. Visas papildomas išlaidas patiriate tik tada, kai kreipiatės į mūsų kūrėjus dėl tam tikro skaičiaus funkcijų įsigijimo (mobiliosios aplikacijos ar mokėjimo terminalų prijungimo) ir tik tada, kai jums to reikia. Mes nemokame už siuvyklos kontrolės programos priežiūrą. Programa orientuota į bet kokio lygio vartotoją, o jos veikimas suprantamas, todėl specialių (ar juo labiau apmokamų) mokymų neteikia. Mūsų ekspertai mielai patars, patars ir padės sumontuoti. Į siuvyklos valdymo programą įtraukėme patogiausią valdymo siuvykloje parinkčių rinkinį, todėl jums nereikės naudoti jokių papildomų programų ir programų. Dirbkite pagal vieną valdymo programą, nes galimybės yra neribotos.

Programa neabejotinai padės jums pakelti jūsų verslą į naują, aukštesnį kokybės lygį, pasitelkus kompetentingą apskaitos organizaciją jūsų siuvykloje. Procesų automatizavimas veikia visus verslo lygius ir leidžia efektyviau dirbti su užsakymais, matyti visą gamybos vaizdą, efektyviai bendrauti su tiekėjais ir klientais, plėsti ir optimizuoti klientų bazę, vesti medžiagų ir gatavų gaminių apskaitą, analizuoti personalas, dirbtuvių pelningumas, rinkodaros veiklos efektyvumas . Įsigijus valdymo programą garantuojame visiškai jokių išlaidų per visą jos unikalių įrankių naudojimo laiką, taip pat mūsų ekspertų pagalbą, priežiūrą ir reguliarius atnaujinimus. Siuvyklos apskaitos programa padeda visiškai automatizuoti valdymą siuvykloje, sisteminti personalo darbą, didinti jų efektyvumą, gerinti bendravimą su klientais ir didinti įmonės pelningumą.

Siuvėjų dirbtuvės valdymas yra tai, ką reikia atlikti aukščiausiu lygiu. To priežastis slypi mintyje, kad reikia pasiekti svarbių rezultatų valdant pritaikytą parduotuvę. Sistema valdo visas jūsų programos veiklos sritis. Ji gali būti įvairi – piniginė apskaita, personalo apskaita ir daug daugiau. Tai yra būdas pasiekti kontrolę ir produktyvumą. Jei norite kuo geriau apskaityti savo finansines galimybes, tuomet turite nuolat stebėti visus judesius ir visas operacijas. Naudodami programą galite pakeisti savo finansus tada, kai jums to reikia – kai jums to reikia. Programėlė yra greita ir tiksli. Taigi geros išlaidos užtikrinamos geriausiu būdu. Jei reikia žinoti, ar aplikacija gali stebėti sandėlio apskaitą, džiaugiamės galėdami pranešti, kad programinė įranga pasakys, kiek ten saugomos medžiagos ir ar ji reikalinga. pateikti naujus užsakymus. Tai užtikrina, kad niekada nesustabdysite savo organizacijos ir gamybos ciklų.

Mums pavyko sukurti įrankį, leidžiantį žinoti visus procesus, susijusius su jūsų darbuotojų veikla. Tuo tarpu jūs suteikiate jiems savo slaptažodžius ir prisijungimo vardus, kurie leidžia analizuoti duomenis, būtinus atliekant tiesiogines pareigas. Nei daugiau, nei mažiau. Tai reiškia, kad kai įvyksta klaida – žinote, kas ją padarė, ir galite sekti rezultatus, kad ją ištaisytumėte, kai situacija nėra tokia sudėtinga. Laikoma svarbia, daugelis mano, kad ši funkcija naudinga šalinant klaidas ir nemalonias situacijas. Kartais galima sakyti, kad šiandienos rinkos sąlygomis nukrypimas neįmanomas. Per daug konkurentų daro viską, kad pritrauktų klientų, todėl jums sunku padidinti klientų skaičių savo organizacijoje. Tačiau USU-Soft ateina į pagalbą ir palengvina klientų pritraukimo procesą bei teisingą organizacijos plėtros kryptį.