Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Siuvimo gamybos valdymo programa

Siuvimo gamybos valdymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Siuvimo gamybos valdymo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite siuvimo gamybos valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Siuvimo gamybos valdymo apskaitos programa USU-Soft pažangiojoje programoje išsprendžia drabužių gamybos gamybos planavimo problemą, kuri yra svarbi ne tik siuvant, bet bet kurioje gamyboje. Siuvimo gamyba apima įvairius darbo etapus, apimančius skirtingus padalinius, jų specializaciją pagal darbo rūšis ir proceso suskirstymą į šiuos etapus. Pavyzdžiui, iškirpti, siūti ir siuvinėti. Šių trijų etapų valdyme atsižvelgiame į faktinį drabužių gamybos valdymą ir planą, kuris vykdomas planingai ir minimalizuojant kaštus modernios siuvimo gamybos valdymo programos dėka, nes tai yra pagrindinis uždavinys. Taupymas laiku. Dėl automatinio valdymo drabužių gamyboje subalansuotas gamybos procesas pagal visus parametrus, įskaitant medžiagų ir finansines išlaidas. Valdymo automatizavimo programoje gali dirbti visi skyriaus darbuotojai, o tai tik sveikintina – apskaitos automatizavimo programa yra skirta visapusės informacijos gavimui iš gamybos sričių ir valdymo lygių, kad būtų galima sudaryti tiksliausią ir išsamesnį esamos situacijos aprašymą. siuvimo gamyba. Darbuotojų vartotojo įgūdžiai neturi reikšmės – siuvimo gamybos valdymo programa turi paprastą sąsają, lengvą naršymą, todėl ja gali naudotis visi be išimties, taip pat ir neturintys patirties kompiuteriu. Kadangi daroma prielaida, kad sistemoje yra pakankamai daug vartotojų; Suteikia prieigos kontrolę, kai kiekvienas turi prieigą prie išmatuoto paslaugų informacijos kiekio ir gauna būtent tai, ko reikia norint efektyviai atlikti užduotis.

Siuvimo gamybos valdymo apskaitos automatizavimo programa išlaiko paslaugų informacijos konfidencialumą, taip pat galimybę fiksuoti automatizavimo apskaitos programos veikimą, kiekvieną įrašą priskirdama ir apsaugodama slaptažodžiu įvesti gavus reikiamą informaciją. Sodinimo produkcijos vadovybė laukia, kol parengs išrašą. Prieigos kontrolė daro prielaidą, kad vartotojai turi asmenines elektronines formas, tiksliau, formos yra vienodos, tačiau kai tik vartotojas vieną iš jų priima darbui, jis akimirksniu tampa asmeninis – pažymėtas prisijungimu. Pagal tokiu būdu užfiksuotą prašymo kiekį drabužių gamybos valdymo programa automatiškai apskaičiuoja vienetų įkainius kiekvienam joje dirbančiam. Tai, galima sakyti, yra organizaciniai dalyvavimo siuvimo valdymo apskaitos automatizavimo programoje klausimai. Grįžkime prie gamybos plano, kuris yra dienoms ir valandoms suskirstytas darbo etapais grafikas, mūsų pavyzdyje kirpimas, siuvimas ir siuvinėjimas. Norint priimti siuvimo paraišką valdymo programoje, sukuriama užsakymų duomenų bazė, kurioje operatorius talpina duomenis, ką, kiek, ko reikia pasiūti ir iki kokios datos. Siuvimo gamybos valdymo programoje daroma prielaida, kad užsakyme yra ne vienas gaminių kiekis, o daugiau ar mažiau birių.

Pateikiant užsakymą programa gauna išsamią informaciją apie tai – pavadinimas, audinys, priedai, kiekis ir terminas. Visos šios parinktys išsamiai aprašytos, nurodant reikalingų veiksmų skaičių, audinių ir aksesuarų suvartojimą pagal pramonės dokumentus, įtrauktus į valdymo programą. Operatoriui, priimančiam užsakymą, dažyti nereikia - drabužių gamybos valdymo programa, naudodama joje esančią informacinę duomenų bazę, nustato reikiamus akcentus ir pateikia išsamų bet kurio gaminio siuvimo aprašymą, įskaitant audinių suvartojimą. Žodžiu, paraiška buvo priimta, kaina nustatyta ir užsakymas darbui priimtas. Kai tik jis patvirtinamas, informacija apie ją automatiškai siunčiama į gamybos grafiką arba darbo etapų vykdymo grafiką. Pateikdami užsakymą etapais pagal siuvimo standartus, užtikriname, kad darbai būtų automatiškai paskirstomi pagal gerai žinomus terminus iš reguliavimo ir informacinės duomenų bazės.

Jūsų organizacijai reikia daugiarūšio įrankio, kuris galėtų valdyti verslo procesus ir geriausiai dirbti su klientais. Kaip tai įmanoma įgyvendinti jūsų įmonėje? Nėra nieko neįmanomo naudojant USU-Soft programą, kuri turi daug įrankių, leidžiančių optimizuoti jūsų verslo įmonės verslą. Programa tikrina jūsų darbuotojus, gamybos ciklus, atlyginimus ir sandėlių atsargas. Kai kalbame apie verslo subjektus, gerai žinomas faktas, kad jie privalo parengti tam tikras dokumentines ataskaitas, kurių reikalauja institucija. Neretai tokius dokumentus iškyla daug sunkumų. Be to, norint tai padaryti tradiciniais metodais, reikia daug laiko – žmonių. Su USU-Soft sistema viskas paprasčiau, nes ji gali tai padaryti greičiau. Viskas, ko reikia, yra nustatymų modulyje pasirinkti reikiamus pakeitimus. Tokiu būdu jūs gaunate reikiamas ataskaitas tada, kai jums jų reikia, arba galite užtikrinti, kad ataskaitos būtų rengiamos reguliariai.