Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Ateljė valdymo programa

Ateljė valdymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Ateljė valdymo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite ateljė valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Buvo pristatyta nauja USU-Soft sistema. Dirbtuvių valdymo programa – tai specialus valdymo modelis drabužių restauravimo dirbtuvėse, batų siuvimo gamyklose, drabužių, prekybos ir kitose gamybos įmonėse. Apskaita gamyboje yra daug pastangų reikalaujantis procesas, kurį bet kuriam vadovui sunku sutvarkyti ir prisitaikyti prie suplanuoto ritmo be tam skirtos dirbtuvių valdymo programos. Buhalterinės apskaitos valdymo programa dirbtuvėse Jums siūlo procesų automatizavimą ir kontrolę, atsižvelgiama į viso proceso niuansus, aprėpiamas visas ciklas nuo kliento apsilankymo iki gatavų gaminių pristatymo. Kai atidarote dirbtuvių valdymo programą, jus pasitinka patogi sąsaja su įvairiomis funkcijomis ir daugybe valdymo galimybių. Rusišką sąsajos versiją galima lengvai automatiškai pakeisti kita kalba. Jums nereikia kviesti privataus instruktoriaus, kuris apmokytų personalą konfigūracijose. Sistema buvo sukurta atsitiktiniams naudotojams su valdymo funkcijomis. Kiekvienam vartotojui suteikiamos neįgalumo teisės su prieiga savo profesinės srities srityje; tai padeda ateityje išvengti klaidingo dokumentų siuntimo į kitų ekspertų modulius, taip pat apsaugo verslo valdymo intelektinius duomenis. Prieiga prie gamybos procesų sukonfigūruota valdymo ir finansų vadovams.

Remiantis fiksuota dirbtuvių valdymo programos versija, buvo sukurta ir sėkmingai veikia mobilioji versija. Vadovai ir darbuotojai namuose, kelyje ar komandiruotėje gali dirbti dirbtuvių valdymo programoje su vienu dokumentu vienu metu keliems specialistams. Dirbtuvių apskaitos programos sinchronizavimas ir valdymas vyksta realiu laiku. Dirbtuvių valdymo programos valdymas susistemina visus duomenis viename verslo mechanizme, leidžiantis dirbti įvairiose įmonės šakose. Šis funkcionalumas leidžia valdyti gamybos ciklą įvairiose šalyse, išlaikyti detalų skirtingų šakų funkcionalumą ir įdiegti naujus įmonės gamybos technologijų atnaujinimus. Greito paleidimo valdymo sistema buvo įdiegta į dirbtuvių automatizavimo programą, nes kūrėjai atsižvelgia į visus gamybos verslo aspektus. Yra parinktys įkelti duomenis skirtingais programos formatais iš ankstesnės duomenų bazės. Išvengsite pateikimo rankiniu būdu ir pradėsite dirbti nuo pirmos pirkimo dienos.

Visus užsakymus ir klientų apsilankymus galima lengvai įvesti į planavimo modulį. Į modulį įvesti duomenys išsaugomi ir sudaro pagrindą kitiems dokumentams kurti. Planavimo priemonėje galite vesti klientų apsilankymų grafiką; Atlieka gamybos projektavimo, dalių keitimo, surinkimo ir užsakymo pristatymo planavimą. Duomenų bazė informuoja apie apsilankymą ir primena datą, laiką ir tikslą. Dirbtuvių automatizavimo programa valdo dirbtuves, automatizuoja darbui reikalingus dokumentus. Užsakymai, kainoraščiai, sutartys rengiami su gražaus dizaino logotipu. Užpildę užsakymą, Jūs automatiškai sukuriate dokumentą išlaidų sąmatai apskaičiuoti, o dirbtuvių automatizavimo programa pagal užsakymą ir kainoraštį apskaičiuoja panaudotą medžiagą, išrašo prekę iš sandėlio siuvimui, parodo apmokėjimo sumą už sugaištą laiką personalui, apskaičiuoja gamybinės įrangos ir elektros nusidėvėjimą bei pateikia kainos sąmatą rodo atsakymą. Patvirtinus su vartotoju užsakymo kainą ir parametrus, sudarote paslaugų teikimo sutartį, pati programa užpildo kliento duomenis, prekės kainą ir apmokėjimo sąlygas.

Jums reikia minimalaus laiko visam valdymo programos teikimo procesui dirbtuvėse; Su racionaliu personalu padidinate klientų skaičių. Yra keletas dalykų, dėl kurių mūsų programinė įranga yra ypatinga. Mes nuolat kartojame, kad labai svarbu ir patogu dirbti su automatizuotu asistentu, kad visa veikla būtų atlikta be klaidų. Akivaizdu, kad pasitelkti darbuotojus šiam darbui atlikti nėra nusikaltimas. Tačiau šiuo atveju būkite pasirengę tam tikriems trūkumams. Pavyzdžiui, kadangi nesame robotai ir kartais būname išsiblaškę, žmonės negali klysti, net jei yra labiausiai patyrę darbuotojai. Be to, jis nėra efektyvus finansinių išlaidų požiūriu. Kintamieji visada yra tie patys: kuo daugiau darbuotojų samdote, tuo daugiau turėsite patirti skaičiuodami atlyginimus ir mokėdami visiems savo darbuotojams. Šiame USU-Soft sistemos pranašumų, palyginti su rankine apskaita, sąrašą galime surūšiuoti. Tačiau turėtų būti aišku, kad iki šiol jis yra visapusiškas nugalėtojas! Programa pasižymi patikimumu ir darbo tikslumu. Galite rasti daug įmonių pavyzdžių, kur ši sistema buvo sukurta ir naudinga valdant įmones!

Mes nesame naujokai rinkoje ir žinome, kaip užtikrinti programos produktyvumą. Kai nuspręsite įdiegti programą, pirmiausia surengiame susitikimą ir išsamiai aptariame, kokias funkcijas norite matyti programoje. Dėl to esate tikri, kad sistema puikiai tinka diegti jūsų organizacijoje.