Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa siuvimo produkcijos kontrolei

Programa siuvimo produkcijos kontrolei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa siuvimo produkcijos kontrolei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite siuvimo gamybos valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Siuvimo gamybos kontrolės apskaitos programa yra speciali programinė įranga, tinkanti automatizuoti drabužių gamybos valdymą, nesvarbu, ar tai būtų mažas cechas, ar didelės siuvimo gamybos organizavimas su daug filialų skirtinguose regionuose. Šiuolaikiniame, greitai besikeičiančiame pasaulyje neįmanoma išlikti sėkmės be programavimo. Sistema apima automatinę apskaitą, kuri kontroliuoja visos siuvimo gamybos darbus. USU-Soft siuvimo gamybos kontrolės apskaitos programa padeda kontroliuoti drabužių gamybos procesą, visas Jūsų verslo veiklos sritis. Dėl to jūs gaunate verslo judesį, kuris veikia geriau nei šveicariškas laikrodis. Siuvimo gamybos kontrolės valdymo programoje yra įmonės gaminamų gaminių duomenų bazė. Pokalbio su klientu metu yra galimybė jam parodyti bet kokią prekę. Priimdami užsakymą galite atsižvelgti į bet kokius kliento pageidavimus, kurie prisideda prie dirbtuvių įvaizdžio gerinimo. Gamybos valdymo programa seka technologinio proceso etapus. Siuvimo gamyboje gamyba skirstoma į etapus: audinio parinkimas, išmatavimas ir iškirpimas iš užsakovo, pamušalas, išdėstymas, galutinis susiuvimas. Priklausomai nuo užsakymo įvykdymo etapo, kompiuterio monitoriuje užsakymas nudažomas skirtingomis spalvomis. Ir tai yra vienas iš valdymo variantų.

Keli darbuotojai vienu metu gali naudotis išplėstine siuvimo gamybos kontrolės programa; vadybininkas, buhalteris ar siuvėjas. Kuriant vartotojo abonementus, konfigūruojami prisijungimai, slaptažodžiai ir prieigos lygis. Direktorius turi visišką prieigą prie informacijos, o siuvėjas neprivalo žinoti tiekėjų kontaktinių duomenų – prieiga yra ribota. Prieiga prie vartotojų profilių gali būti organizuojama per vietinį tinklą, o didelės įmonės atveju bendravimas vyksta internetu. Pagrindinis išplėstinės programos, valdančios jūsų dirbtuves, langas yra labai paprastas. Šiame lange yra tik trys elementai: moduliai, katalogai ir ataskaitos. Nuolatinio darbo procese reikalingi moduliai. Norint tinkamai įdiegti programą, sukuriami katalogai. Jie yra pritaikyti jūsų pomėgiams arba jūsų siuvimo produkcijos tapatybei. Ataskaitos padeda analizuoti ir kontroliuoti bet kurio laikotarpio verslo rezultatus. Be to, ataskaitų aplanko dėka administratorius gali spausdinti arba siųsti visų rūšių ataskaitas internetu, kai tik nori. Pavyzdžiui, apie gautinas sumas. Katalogų poskyryje yra pinigų aplankas. Naudodamas šį programos elementą siuvimo produkcijos vadovas ar savininkas gali nustatyti finansinius nustatymus – valiutos tipą, mokėjimo būdus, kainoraščius. Programoje USU-Soft, kuri kontroliuoja jūsų siuvimo gamybą, galite atsižvelgti į įvairius klientų prašymus ir įrašyti informaciją, kurią jie sužinojo apie jūsų įmonę.

Ši informacija padeda pasiūlyti veiksmingas reklamas. Naudodami šią apskaitą visiškai pritaikysite savo siuvimo produkciją ir tinkamai ją parduosite. Svarbiausias dalykas, kurį programa turi patikrinti, yra saugyklos aplanke. Čia yra visas prekių sąrašas tiek gatavų, tiek pasiūtų pagal užsakymą. Čia pažymėti visi eksploatacinių medžiagų ir priedų judėjimai. Aiškumo dėlei vaizdus galima įkelti į siuvimo gamybos valdymo programą. Puslapio apačioje rasite nuorodą, skirtą atsisiųsti bandomąją drabužių gamybos kontrolės programos versiją. Demonstracinė versija neatlieka visų pagrindinės versijos funkcijų. Tačiau po trijų savaičių suprasite, kaip lengviau valdyti savo siuvimo produkciją. Jei turite užklausų ar pasiūlymų, galite susisiekti su technine pagalba ir pridėti reikiamų funkcijų prie USU-Soft programos. Išplėstinėje programėlėje USU-Soft yra daug įvairių funkcinių išteklių!

Jei kyla abejonių dėl programos patikimumo, patikrinkite jos ypatybes, atsižvelgdami į jos pritaikymą jūsų įstaigoje, naudodami demonstracinę programos versiją. Parašykite mums arba sekite lingą, kad atsisiųstumėte sistemą. Matydami jos teikiamas funkcijas ir galimybes, galite būti tikri dėl programinės įrangos patikimumo. Kelių savaičių yra daugiau nei pakankamai, kad išstudijuotumėte funkcijas, kad susidarytumėte supratimą apie mūsų siūlomą produktą.

Kalbant apie jūsų personalo darbuotojus, kiekvienas iš jų gauna slaptažodį, kad galėtų dirbti valdymo programoje. Dėl prieigos teisių atskyrimo jis turi tik informaciją, reikalingą jo darbui atliekant užduotis, už kurias jis yra atsakingas. Tokios taisyklės taikymo priežastis – duomenų apsauga. Visą prieigą galima suteikti vienam ar keliems darbuotojams. Šis asmuo vykdys visus duomenis ir analizuos skirtingų ataskaitų dokumentų rezultatus ir pasirinks plėtros kelią pagal šios informacijos rezultatus. Kiekvienam dokumentui gali būti suteiktas jūsų organizacijos logotipas. Be to, sistemą galima prijungti prie bet kokios Jūsų turimos įrangos (spausdintuvo, kasos aparato ir skaitytuvo), kas padidina darbo greitį. Tai taikoma, jei turite parduotuvę, kurioje parduodate savo produktus ir bendraujate su klientais.