Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa siuvimo verslui

Programa siuvimo verslui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa siuvimo verslui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite siuvimo verslo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Siuvimo darbų programa leidžia kontroliuoti įmonėje vykstančius procesus. Yra daugybė skirtingų siuvimo verslu užsiimančių įmonių apskaitos būdų. Dažnai verslininkas renkasi popierinę apskaitą ir automatizuotą verslo valdymo sistemą. Šiuolaikinei visuomenei reikia kompiuterizacijos ir verslo žinių. Tai būtina siekiant pagerinti konkurencingumą ir gauti galimybę šokiruoti bei pritraukti klientus. Siuvimo darbas turi būti kitoks ir įdomus. Dažnai žmogus siuvimo įmonę renkasi vieną kartą ir nenori keisti paslaugų, jei tai tinka kokybės, kainos ir greičio santykiui.

Siuvimo verslo vadovas turėtų atkreipti dėmesį ne tik į klientų duomenų bazės kontrolę, bet ir į kokybišką aptarnavimą, darbuotojų aktyvumą, užsakymų vykdymą, ataskaitų pristatymą laiku. Kartais pačiam to susekti neįmanoma, ypač jei kasdien gaunama daug užsakymų, tai tenka įvykdyti teikiant užsakymus darbuotojams. Didelėje įmonėje neapsieisite be pažangios siuvimo programos. Tai padeda kontroliuoti ir optimizuoti darbuotojų veiklą, sutaupyti laiko ir pastangų, taip pat pritraukti naujų klientų į pelningą siuvimo verslą. Pažymėtina, kad buhalterinės apskaitos ir valdymo siuvimo automatizavimo programa yra universali, kas leidžia būti idealiu konsultantu ne tik didelėms dirbtuvėms, bet ir nedidelėms siuvimo įmonėms.

Gerai informuotas vadovas visada stebi verslo plėtros tendencijas ir finansinius judėjimus, kurie prisideda prie siuvyklos augimo. Tai gali būti gana sunku padaryti be vizualizacijos ir specialios siuvimo automatikos valdymo programos. Dabar ne visos programinės įrangos turi duomenų vizualizavimo funkciją, o USU-Soft kūrėjų programą. Jame verslininkas gali ne tik analizuoti finansinius judėjimus, bet ir vizualizuoti juos naudodamas pažangios modernios siuvimo apskaitos ir kontrolės programos pateiktas diagramas bei grafikus. Atlikusi kokybinę analizę, vadovybė gali priimti geriausius sprendimus, kad suformuluotų strategiją ir nustatytų organizacijos tikslus bei uždavinius su tolesniu vystymusi. Pažangi apskaitos ir valdymo programa seka gatavą ir pagamintą produkciją. Šiuo atžvilgiu svarbu teisingai klasifikuoti gaminius, atsižvelgiant į visas savybes. Ši funkcija yra universali ir reikalinga bet kokiam siuvimo verslui, nes kalbant apie buhalterinę apskaitą, bet kuri įmonė turi atitikti tiek standartus, tiek visuomenės ir klientų reikalavimus. Popierinės apskaitos neužtenka aukščiausio lygio kontrolei. Pagamintų gaminių kontrolės problemą išsprendžia pažangi USU-Soft kūrėjų siuvimo darbo programa.

Programa padeda išsivaduoti iš rutinos, taupo darbuotojų laiką ir pastangas, kontroliuoja finansinius judėjimus, dokumentaciją ir klientus, ir tai tik maža dalis automatizuotos sistemos teikiamų galimybių. Užsiimti verslu be tinkamo asistento nebėra labai įdomu ir efektyvu, todėl vieną kartą programą iš USU-Soft programos išbandęs verslininkas negali be jos gyventi nė dienos. Programą galite išbandyti nemokamai, atsisiųsdami demonstracinę versiją iš oficialios kūrėjo svetainės, tada nusipirkę pilną versiją su patobulintomis funkcijomis.

Mūsų užduotis yra įdiegti programą ir parodyti, kaip ji veikia. Po to jūs naudojate programą įmonės naudai. Mokėti galima tik vieną kartą įsigijus licencijuotą produktą – mūsų techninė pagalba nėra nemokama. Taigi, kai prireiks pagalbos, tiesiog susisiekite su mumis ir mes jums patarsime bei išsamiai paaiškinsime, kaip išspręsti ar išspręsti problemą už jus ir parodysime, kaip to išvengti kitą kartą. Tačiau nemanykite, kad jums visada reikės techninės pagalbos. Atvirai kalbant, mūsų klientai retai būna sutrikę ir negali valdyti sistemos. Kadangi viskas paprasta ir aišku, galite pasikliauti savo kompiuterio žiniomis ir intuicija, kad išspręstumėte visus iškilusius sunkumus. Dažnai techninė pagalba reikalinga tik tada, kai nusprendžiama sistemoje įdiegti papildomų funkcijų. Pasirodo, pasiūlymas skamba unikaliai ir viliojančiai. Naudodami šią kainų politiką galite būti tikri, kad sumažinsite savo išlaidas ir padidinsite pelną. Tapkite vienu iš mūsų patenkintų klientų su mūsų pasiūlymu ir funkcionalumu!

Visi žino šį faktą – kuo daugiau klientų pavyks pritraukti, tuo didesnės jūsų pajamos. Deja, didėjant klientų skaičiui, norint juos analizuoti, tenka dirbti su daugiau dokumentų ir failų. Atrodo, kad tokių sudėtingų operacijų rankiniu būdu atlikti neįmanoma. USU-Soft programa yra šiuolaikinių technologijų pramonės vaikas ir turi galimybę griežtai kontroliuoti visas veiklas, kad būtų užtikrintas stabilus augimas ir teigiama organizacijos plėtra. Atėjo laikas veikti – pasirinkti tinkamą kelią ir tinkamus įrankius, kad jūsų verslas būtų nukreiptas į ateitį. Nenorite, kad jūsų konkurentai jus aplenktų? Tai suprantama. Tačiau jūsų sėkmė kils ne tik iš oro. Imkitės veiksmų ir priimkite teisingus sprendimus, kad pasiektumėte savo tikslus.