Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM ateljė

CRM ateljė • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM ateljė
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm ateljė

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiandien daugelis verslininkų, plėtojančių savo siuvimo verslą ir nedidelius siuvimo dirbtuves, svarsto galimybę savo versle įdiegti cecho CRM sistemą. Tačiau klaidingas šios santrumpos supratimas kelia daug įtarimų ir neleidžia žengti svarbaus žingsnio kuriant sėkmingiausią dirbtuvę rinkoje. Pabandykime suprasti, kas yra CRM sistema? Santrumpa CRM reiškia ryšių su klientais valdymą. Kodėl ji atsirado ir kodėl pasaulyje tokia didžiulė CRM paslaugų paklausa? Kiekvienas verslininkas savo kelionės pradžioje susiduria su panašiomis problemomis: vadovas dėl didelio krūvio ar nuovargio pamiršta užsirašyti kliento vardą ar telefono numerį. Kažkur po dokumentų krūvomis dingo išankstinio apmokėjimo čekis, o vienkartinė mokėjimo sąskaita kažkodėl atsidūrė tame pačiame aplanke su drabužių brėžiniais. Siuvėjai sumaišė užsakymo medžiagas, nes lipduką, ant kurio jos buvo užrašytos, išmetė atsakinga valytoja. O kitas svarbus užsakymas nukeliavo ne tuo adresu ir supykęs klientas nutraukė vienerių metų sutartį su jūsų įmone.

Dešimtys tokių nedidelių problemų priveda bendrovę į nerimo būseną, o vėliau į lėtą ir epišką žlugimą. Geriausiu atveju dirbtuvės visada priverstos būti nusikaltusio vaiko, o ne patikimo ir pasitikinčio partnerio pozicijoje. Piešinys nėra gražus. Būtent tokia verslumo patirtis ir įmonių vadovų noras būti pirmaisiais savo srityje kasdien įdarbina dešimtis patyrusių programuotojų ir verslo technologų iš USU-Soft, kuriančių paslaugą tokių iššūkių išvengimui. Jų darbo rezultatas – geriausia dirbtuvės CRM sistema. Pirmosiomis mūsų Workshop CRM programos naudojimo dienomis ji leidžia sukonfigūruoti informaciją apie klientus, kurie susikaupė jūsų darbo metu. Patogi ir maloni USU-Soft geriausios dirbtuvių apskaitos CRM programos sąsaja leidžia labai greitai susikurti duomenų bazę su klientų komunikacijomis, kiekvieno užsakymo charakteristikomis ir cecho operacijų rezultatais kiekvienam ataskaitiniam laikotarpiui. Tai suteikia išsamų ir objektyvų visos įmonės situacijos vaizdą, taip pat galimybę pamatyti iki tol slepiamas silpnąsias jūsų valdomo verslo vietas.

Kai tik baigsite pirminę analizę, turėsite įdomiausią ir patraukliausią darbo su dirbtuvės CRM programine įranga dalį: pradėsite perkelti savo verslą į naują lygį. Dirbtuvių CRM programinė įranga turi daugybę intuityvių įrankių ir funkcijų, leidžiančių geriau valdyti visą darbų spektrą siuvimo ceche, taupant laiką ir finansinius išteklius. Dabar jūsų dėmesys – ne tik dabartinė užsakymo būsena, bet ir visi jo niuansai: darbuotojo jam skirtas laikas, naudojamos medžiagos (aksesuarai, audinys), atraižos ir esama savikaina. Sekimui reikalingus duomenis galite įvesti į dirbtuvių CRM sistemą savarankiškai arba su USU-Soft darbuotojų pagalba pagal savo asmenines strategines idėjas ir užduotis. Šiandien tai yra geriausia galimybė tokioms dirbtuvių savininkų paslaugoms rinkoje. Dėl CRM optimizavimo ir nesudėtingos jūsų verslo kokybės kontrolės galite išplėsti pritaikytų paslaugų spektrą ir apsvarstyti galimybę kurti filialus. Jei dar nesate taisę drabužių ar cheminio valymo, dabar galite tai padaryti nesunkiai ir pasitikrinti reikiamus veiksmus. Arba, jei dėl susikaupusio chaoso bijote atidaryti naują prekybos vietą, tai dabar yra įmanomas verslas dėl geriausios dirbtuvės CRM paslaugos. Tai dar ne viskas! Geriausias USU-Soft darbuotojų siūlomas IT sprendimas turi daug malonių staigmenų.

Kuo daugiau kalbame apie CRM sistemą, tuo daugiau lieka paaiškinti. Tai yra paradoksas. Tačiau mes žinome, kaip įminti šią mįslę – jums tereikia išbandyti šią dirbtuvių apskaitos CRM programą savo kompiuteryje. Mūsų ekspertai gali įdiegti demonstracinę versiją, kad galėtumėte kurį laiką dirbti su ja ir patys įsitikinti jos ypatybėmis, išvaizda ir galimybėmis. Jei norite, kad viską parodytume (jei nenorite leisti laiko bandydami viską išsiaiškinti patys), galime surengti internetinį susitikimą, kuriame mūsų programuotojai išsamiai parodys, kokia yra ta ar kita programos dalis. yra. ji.

Dirbtuvių valdymo CRM programos saugumas yra tai, kuo mes didžiuojamės. Naudojant slaptažodžio apsaugos sistemą, jūsų duomenys negali būti pamesti ar pavogti. Net jei kuriam laikui paliekate savo darbo vietą, programinė įranga užsidaro ir niekas pro šalį negali prižiūrėti jūsų darbo. Be to, mums pavyko šią funkciją sujungti su kita naudinga funkcija. Tai yra, tai yra funkcija įrašyti viską, ką darbuotojas daro programoje. Taigi čia jūs turite daug privalumų. Pirmiausia stebite darbo laiką ir galite naudoti sistemą atlyginimui kaupti. Antra, jūs nustatote kontrolę ir konkretų kiekvieno darbuotojo darbo planą. Kadangi programos dalys yra tarpusavyje susijusios, informaciją galima valdyti programine įranga. Dėl funkcijos, leidžiančios sistemai patikrinti įvestus duomenis iš skirtingų šaltinių, programa praneša administratoriui, kai įvyksta klaida. USU-Soft yra patikimas jūsų dirbtuvių organizacijos partneris!