Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa siuvimui

Programa siuvimui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa siuvimui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite siuvimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pastaruoju metu visų rūšių gamintojai ir organizacijos aktyviai naudojasi technologijų, padedančių kontroliuoti ir supaprastinti darbo procesus, kūrimą. Ne išimtis ir siuvimo pramonės įmonės. Jie aktyviai naudoja specialią apskaitos programą, kad iš esmės pakeistų organizavimo ir valdymo mechanizmus, efektyviai panaudotų gamybos išteklius, atsikratytų kaštų ir nereikalingų išlaidų, gerėtų darbuotojų darbo kokybė. Tai neturėtų virsti rimtomis problemomis, jei naudotojams anksčiau nebuvo tekę susidurti su automatizavimu. Interaktyvi programos sąsaja buvo sukurta tiksliai apskaičiuojant kasdienio naudojimo komfortą, neatsižvelgiant į vartotojų įgūdžius ir žinių lygį. Viskas buvo sukurta suprantant, kad tai yra kažkas naujo ir galbūt daugeliui pažįstama, bet tuo pačiu būtina programa bet kuriam siuvimo pramonės atstovui.

Universalioje apskaitos sistemoje (USU) ypač vertingos specialios ir unikalios drabužių projektavimo, siuvimo ir taisymo kontrolės programos, leidžiančios pramonės organizacijoms automatiškai kontroliuoti materialinio fondo vietą, bet kokį audinių ir aksesuarų kiekį ir. sandėliavimo ir prekybos operacijos. Be to, programa bus naudinga koordinuojant ir paskirstant ne tik medžiagą, bet ir visų darbuotojų pareigas. Rasti idealų skaitmeninį matavimą tam tikroms eksploatavimo sąlygoms ir visiems poreikiams nėra taip paprasta, kaip atrodo. Programa susiduria ne tik su valdymo užduotimis, bet ir su aibe darbų, skirtų organizacinių problemų sprendimui, personalo veiklos vertinimui, paslaugų spektro skatinimui. Tai nėra vienintelės funkcijos, kurias programa gali atlikti, kad padėtų dirbtuvėms ar siuvimo dirbtuvėms veikti aukštesniu lygiu.

Visų pirma, turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į loginius programos komponentus. Dėl valdymo skydelio, esančio kairėje ekrano pusėje, galima tiesiogiai sekti drabužių siuvimą ir taisymą, esamus ir planuojamus užsakymus, išteklių paskirstymą ir medžiagų panaudojimą. Informacija apie užpildytas paraiškas bet kuriuo metu gali būti lengvai perkelta į skaitmeninius programos archyvus, kad būtų galima atnaujinti finansinių ir gamybos rodiklių apskaitos statistines suvestines, ištirti analitinius skaičiavimus, keisti įmonės plėtros vektorių ir koreguoti verslo strategiją. Nebegalite valandų valandas ieškoti reikalingo dokumento ar skaičiuoti išlaidas, kad pamatytumėte, ar jūsų verslo strategija veikia tinkamai. Viskas sudėliota į savo logišką vietą ir užtruks mažiau nei minutę, kol rasite būtent tai, ko norite.

Siuvyklai svarbu ne tik gerai atlikti darbą, bet ir užmegzti gerą bendravimą su esamais klientais bei stengtis įsigyti naujų. Programos funkcinio spektro visiškai pakanka norint padidinti kontaktų su klientais produktyvumą, naudoti minimalias rinkodaros skatinimo žinias ir dalyvauti naujienlaiškyje per Viber, SMS ar Email platformas. Programa gali paskambinti žmonėms ir pranešti apie bet kokią informaciją apie jūsų siuvimo dirbtuves ar dirbtuves. Niekas nebus paslėpta nuo vartotojo dėmesio, ar tai būtų sandėlio apskaita, siuvimo gaminių laikas, apmokėjimo už konkretų užsakymą statusas, operacijos su struktūros išlaidų straipsniais. Žmonės mėgsta turėti požiūrį į save. Kiekvienas valdymo aspektas yra programos kontrolės objektas, o tai teigiamai sumažina atsakomybės naštą žmogiškiesiems ištekliams. Lengva pakeisti nustatymus pagal savo pageidavimus.

Programos ekrano nuotraukose aiškiai matomas aukščiausias projekto įgyvendinimas, kur yra informaciniai vadovai apie produktų pritaikymą ir esamus užsakymus, klientų bazė ir jų užsakymai, dokumentacijos kūrėjas, sandėlio valdymas, bendravimas su klientais, įvairūs katalogai ir žurnalai su jūsų pavyzdžiais siuvimas, rodomas atskirose kategorijose. Programoje yra visos funkcijos, kurios gali būti naudingos. Nepamirškite apie valdymo sprendimų kokybę. Siuvamosios organizacijos darbo procese visada sunku rasti problemų, tačiau daug lengviau pakoreguoti jos valdymą, jei vartotojams pateikiate šviežius analitinius skaičiavimus, gamybos ir finansinius rodiklius, išsamias ataskaitas, planus ir ateities prognozes. iniciatyva teisinga linkme.

Inovatyvūs apskaitos metodai jau seniai įsitvirtino verslo pasaulyje. Šiandien nėra kaip nuo jų pabėgti ir tuo pačiu būti sėkmingu konkurentu tarp kitų ir parodyti aukščiausio lygio darbą. Ne išimtis ir gatavų drabužių pramonė. Daugeliui siuvimo pramonės įmonių reikia itin tiksliai reguliuoti drabužių siuvimą ir taisymą, parduoti, didinti gamybos pajėgumus, neatsilikti nuo naujienų ir pritraukti naujus žmones naudotis siuvimo paslaugomis bei racionaliai naudoti savo išteklius. Tai skamba sunkiai, bet iš tikrųjų tai labai lengva pasiekti programiškai. Tokiu atveju teisė pasirinkti papildomą funkcionalumą visada lieka klientui, pasirinkimo įvairovė didelė. Rekomenduojame ieškoti tinkamų atnaujinimų ir funkcionalumo bei atsisiųsti specialias mobiliąsias programėles darbuotojams ir klientams.