Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa ateljė

Programa ateljė • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa ateljė
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Seminaro programa reikalauja kruopštaus ir griežtos priežiūros. USU-Soft dirbtuvių programinė įranga apima daugybę funkcinių funkcijų. Pažangi cecho apskaitos programa užtikrina kokybišką apskaitą, analizę, dokumentų valdymą ir cecho darbuotojų veiklos kontrolę. Kompiuterinė dirbtuvių programa leidžia greitai ir efektyviai įvesti turimus duomenis bei pagreitinti įprastus cecho procesus. Cecho valdymo apskaitos programa leidžia pilnai automatizuoti ir optimizuoti gamybą, padidinti pelningumą, prieinamumą, efektyvumą, koreguoti apskaitą, taupyti pinigus ir laiką. Atsiliepimai apie dirbtuvių apskaitos automatizavimo programą tik teigiami; Nėra nei vieno neregistruoto kliento. Taigi, pažvelkime į mūsų automatizuotą verslo programinę įrangą, ypač pritaikytą parduotuvės valdymui. „USU-Soft“ automatizavimo programa užima lyderio pozicijas rinkoje ir skiriasi nuo panašių gaminių savo universalumu, lengvumu, kompaktiškumu, taip pat masteliu pagal moduliškumą. Pažymėtina, kad valdymo programa, skirtingai nei kita programinė įranga, nenumato mėnesinio abonentinio mokesčio. Ji tokia daugiafunkcė, kad pakeitus veiklą taip pat galite ja naudotis savo nuožiūra ir nereikia nieko mokėti ir tuo labiau nereikia pirkti kitos gamybos programos. Tai yra pagrindinis skirtumas nuo panašių programų.

Dirbtuvių kompiuterinė programinė įranga suteikia galimybę pasirinkti vieną ar kelias kalbas, leidžiančias akimirksniu pradėti savo užduotis, sudaryti abipusiai naudingus susitarimus ir bendradarbiauti su užsienio klientais. Lengva ir nesudėtinga dirbtuvių valdymo ir valdymo programos sąsaja leidžia atlikti darbus patogioje aplinkoje. Viską galite įdiegti savarankiškai savo darbalaukyje, nes programinė įranga yra lanksti ir individualiai pritaikyta kiekvienam klientui. Galima siųsti ir balso, ir tekstinius pranešimus dėl bendrosios klientų apskaitos lentelės apie verslo vykdymą dirbtuvėse, asmeninės informacijos apie klientus, taip pat einamuosius veiksmus (paraiškos, užsakymo apdorojimo etapai, skaičiavimai, debetai, nuolaidos, premijos ir kt.) kliento sutarties duomenis. Žinutės yra informacinio pobūdžio ir galite informuoti klientus apie esamas nuolaidas, naują gaminį ar įrangą dirbtuvėse. Taip pat galite gauti savo dirbtuvės paslaugų kokybės įvertinimą naudodami el. pašto sąrašą. Taigi galite pakelti savo lygį visose savo verslo veiklos srityse. Jūsų verslas augs pasitelkus naujausias įrenginių technologijas.

Visą darbo eigą ir verslo veiklą palaikius elektroniniu formatu, galima automatiškai įvesti informaciją į kokybės kontrolės automatizavimo programą. Taip pat galite naudoti įvairių formatų duomenų importavimą iš paruoštų dokumentų. Tokiu būdu informacija įvedama akimirksniu ir tiksliai, o ne rankiniu būdu, kai kartais įvedama rašybos klaida. Greita paieška padeda greitai gauti reikiamus dokumentus ir duomenis. Mokėjimai atliekami mokėjimo kortelėmis, terminalais, kasos aparatais arba bet kokiu Jums patogiu būdu, iš Jūsų asmeninės sąskaitos dirbtuvių svetainėje. Bet kuriuo iš pateiktų būdų mokėjimas akimirksniu įrašomas į Jūsų verslo duomenų bazę ir automatiškai pridedamas prie konkretaus kliento klientų duomenų bazėje. Atsarginės programinės įrangos kopijos leidžia daugelį metų išlaikyti originalią dokumentaciją. Inventorizacija kompiuterinėje programinėje įrangoje, atliekama aukštųjų technologijų įrangos pagalba, leidžia greičiau, sklandžiau ir geriau atlikti procedūrą. Be to, jei kokybės kontrolės programa nustato trūkumą bet kurioje pozicijoje, apskaitos programa automatiškai sukuria paraišką trūkstamai medžiagai įsigyti, kad jūsų dirbtuvės veiktų sklandžiai. Norėdami rasti tinkamus įrankius ar medžiagas, naudokite brūkšninio kodo skaitytuvą, kuris per kelias sekundes nustato vietą dirbtuvėse ir tikslų konkretaus gaminio bei įrankio kiekį.

Programoje gausu papildomų funkcijų, kurios prisideda prie stebėjimo ir kokybės stebėjimo struktūros. Tačiau norint užtikrinti informacijos saugumą, būtina įvesti prieigos teisių skyrių, kad paprasti darbuotojai galėtų patekti į programą ir naudotis jos galimybėmis. Kodėl duomenų saugumas priklauso nuo valdžios atskyrimo įvedimo? Taip yra todėl, kad jūsų dirbtuvėje yra daug darbuotojų ir dalykų, kuriuos reikia stebėti. Kaip pavyzdį galime pasakyti štai ką. Darbuotojui, dirbančiam su jūsų sandėliuose esančiomis medžiagomis, nereikia matyti jūsų klientų informacijos. Todėl šis darbuotojas negali naudotis klientų, turinčių asmeninę informaciją, duomenų baze. Arba jūsų produktų pardavėjas niekada neturės prieigos prie finansinės informacijos, nes jos nereikia užduotims atlikti. Šiuos duomenis mato tik buhalteris ir administratorius. Tai ne tik padėti darbuotojams sutelkti dėmesį į savo užduotis. Tai padarėme siekdami užtikrinti aukščiausią informacijos saugumo lygį. Kitas privalumas yra tai, kad žinote kiekvieno darbuotojo, besinaudojančio programa, atliekamo darbo kiekį.