Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Siuvimo cecho valdymo programa

Siuvimo cecho valdymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Siuvimo cecho valdymo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite siuvimo cecho valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pastaraisiais metais vis labiau paklausa speciali siuvimo cecho valdymo programa, leidžianti pramonės įmonėms sėkmingai įdiegti inovatyvius organizavimo ir valdymo metodus, automatiškai sekti dokumentus ir kontroliuoti išteklius. Optimizavimas yra didžiulis žingsnis siekiant, kad organizacija geriau veiktų, padidėtų pelnas ir tuo pačiu būtų galima valdyti visus procesus vos vienu pelės paspaudimu. Atsirado puiki galimybė palengvinti ir efektyvinti darbo procesą. Net jei vartotojai niekada anksčiau nebuvo susidūrę su automatizavimo programa, tai nebus didelė problema. Palaikymo sąsaja sukurta griežtai laikantis veiklos aplinkos standartų. Be to, prioritetas buvo teikiamas kasdienio naudojimo paprastumui ir patogumui.

Pagal Universalią apskaitos sistemą (USU) specialios programos, stebinčios cechų, siuvimo cechų, salonų ar gamybos cechų darbą, išsiskiria unikaliomis funkcinėmis savybėmis, kurioms ypač svarbus efektyvumas. Rasti programą, kuri idealiai atitiktų visus parametrus, nėra lengva užduotis. Tačiau USU suteikia visas funkcijas, kurios turėtų būti bet kurioje siuvimo dirbtuvėje ir dirbtuvėje. Kartais net nežinai, kuri sfera nėra gerai valdoma, bet programa net parodys, į ką nekreipiate dėmesio. Svarbu ne tik įgyti visišką pagrindinių organizacijos ir valdymo procesų kontrolę, bet ir fiksuoti struktūros veiklą, kad būtų galima atidžiai stebėti išteklių naudojimą, kurti dokumentus ir rasti būdų, kaip pagerinti darbo procesą ir kontrolę. virš jo. .

Programos loginiai komponentai yra interaktyvus administravimo skydelis, kuris yra tiesiogiai atsakingas už skirtingus parametrus, kuriuos turi tinkamai kontroliuoti bet kuri siuvimo dirbtuvė. Skydelio dizainas gali būti keičiamas pagal kliento pageidavimus, kad darbas programoje būtų malonesnis, o dirbtuvės logotipas gali būti dedamas ant pagrindinio lango. Tuo pačiu maksimaliai supaprastinto skydelio pagalba galima stebėti, valdyti ir atlikti įvairias operacijas: medžiagų kontrolę, audinių ir aksesuarų sunaudojimą, preliminarius skaičiavimus, darbuotojų patikrą, jų atlyginimo apskaičiavimą. ir daug daugiau. Programos naudojimas padės pakeisti ir net pagerinti svarbų verslo aspektą vienoje vietoje: santykius su klientais. Programa suteikia galimybę sudaryti skirtingus sąrašus tų, kuriems sunku dirbti kartu arba kurie dažniausiai naudojasi siuvimo dirbtuvių paslaugomis. Siekiant geriau bendrauti su klientu, masiniam informacinių pranešimų siuntimui (pavyzdžiui, jei vyksta išpardavimas ar pasveikinti su kokia nors švente) įdiegtos specialios priemonės, čia galima pasirinkti El. paštą, Viber ir SMS žinutes. Be to, programa gali skambinti telefonu.

Ne paslaptis, kad programa turi įtakos ne tik gamybinio cecho darbo kontrolės pozicijai, bet ir stebi drabužių asortimento pardavimą, automatiškai parengia dokumentus, skaičiuoja prekių savikainą, gamybos medžiagų sąnaudas. Dirbtuvėse bus unikali galimybė dirbti aktyviai, iš anksto skaičiuoti reklamos žingsnius, pritraukti naujų klientų, didinti produktyvumo rodiklius, plėtoti naujas pardavimo rinkas, atidžiai išstudijuoti paslaugų spektrą ir atsikratyti nuostolingų asortimentų. Programa gali veikti aukštesniu lygiu, jei palyginsime ją su žmonėmis, dokumentuojančiais šias užduotis. Laiko taupymas yra milžiniškas, todėl siuvimo dirbtuvėse dirbama geriau. Jums nereikia tam skirti valandų, programa tai padarys greičiau nei per minutę.

Svarbiausias programos akcentas yra vidinis dokumentacijos kūrėjas. Vienintelis siuvimo cechas nepriklauso nuo būtinybės palaikyti norminių dokumentų srautą, kur automatinis reikiamų užsakymų priėmimo blankų, išrašų ir sutarčių paruošimas yra lengvesnis nei darbo laiko švaistymas. Net ir norint ką nors patikrinti iš praėjusių metų, visi dokumentai greitai surandami. Jei atidžiai išnagrinėsite konfigūracijos ekrano kopijas, valdymas yra ne dėl kontrolės, o dėl parduotuvės verslo optimizavimo, pelno didinimo ir subtilesnio valdymo organizavimo lygio. Programą galima vertinti kaip konsultantą, padedantį surasti silpnąsias vietas (prekes, klientus, kainas, išlaidas ir pan.) ir tokiu būdu nebus problemų ką nors taisyti ar pakeisti.

Laikui bėgant, jokia verslo struktūra negali išvengti automatizavimo. Nesvarbu, ar kalbame apie siuvimo dirbtuves, ateljė, specialų butiką, drabužių taisymo ir siuvimo saloną. Iš esmės valdymo metodai ir mechanizmai beveik nesikeičia. Belieka tik tiksliai pasirinkti programos funkcionalumą, kuris yra tinkamas ir reikalingas tai ar kitai organizacijai. Taip pat yra puikus papildomų užsakymų variantų sąrašas. Keletas tokių pavyzdžių – galimybė naudoti išorinius įrenginius, prijungti PBX ar mokėjimo terminalą, keisti bendrą ar išorinį projekto dizainą, pridėti tam tikrų elementų, išplėsti standartinio funkcijų spektro ribas.