Dokumentų vertimo valdymo programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Dokumentų vertimo valdymo programa

Dokumentų vertimo valdymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite dokumentų vertimo valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU programinės įrangos kūrimo komandos dokumentų vertimo valdymo programa leidžia tinkinti naudotojo duomenų bazės ir apskaitos skaičiuoklių priežiūrą, kad būtų automatizuotas ir optimizuotas darbo laikas. Su programa, skirta įvairių dalykų ir veiklos sričių įvairių dokumentų vertimams valdyti, galima padidinti klientų ratą, vertimo organizacijos statusą ir pelningumą, kuris yra pagrindinis kiekvienos įmonės tikslas. Taigi, pradėkime nuo to, kad mūsų automatinė ir daugiafunkcinė programa nuo savo analogų skiriasi lengva, suprantama sąsaja, kurią gali suprasti net labiausiai nepatyręs darbuotojas ir tuo pačiu atlikti darbo užduotis visiškai kontroliuojant viską, kas vyksta. vertimų biure. Įperkama kaina ir jokių mėnesinių prenumeratos mokesčių – išsaugokite ir išskirkite ją iš kitos programinės įrangos rinkoje. Kadangi viskas kuriama atsižvelgiant į individualų požiūrį į kiekvieną klientą, vartotojas gali sukurti savo dizainą, patalpinti mėgstamą paveikslėlį ant darbastalio arba rinktis iš daugybės specialiai mūsų komandos sukurtų šablonų. jį galima lengvai pakeisti pagal savo nuotaiką ir pageidavimus.

Prieiga prie duomenų bazės suteikiama neribotam darbuotojų skaičiui, nes programa sukonfigūruota taip, kad vienu metu galėtų naudotis keli darbuotojai. Po registracijos kiekvienam darbuotojui suteikiamas asmeninis prieigos kodas dirbti programoje ir konkretus lygis, atsižvelgiant į jo darbo pareigas. Tai būtina siekiant užkirsti kelią neteisėtai pašalinių asmenų prieigai ir svarbių dokumentų vagystei.

Klientų bazė apima klientus, pervedimo užsakymus, atliktas operacijas, sutarčių nuskaitymus ir papildomus sandorius, darbo kainą ir kt. Tai leidžia talpinti didelį kiekį duomenų apie. Galima naudoti klientų kontaktinę informaciją įvairiems pelningiems tikslams. Pavyzdžiui, programinė įranga siunčia pranešimus, siekdama įvertinti vairuotojų kokybę ir apskritai teikiamų paslaugų kokybę, paaiškindama, ar kaina yra prieinama ir kokių užklausų yra. Taigi galima nustatyti trūkumus ir pagerinti paslaugų bei vertimo kokybę. Taip pat galima informuoti klientus apie tam tikras jūsų įmonės teikiamas paslaugas ar įvykius, siunčiant masinius laiškus tiek balso, tiek tekstinėmis žinutėmis.

Visos programėlės automatiškai išsaugomos vienoje vietoje, todėl nieko neprarasite ir nepamiršite. Gavus paraiškas, programa paskirsto vertimus tiek etatiniams, tiek laisvai samdomiems vertėjams. Apskaitos skaičiuoklėse įvedama išsami informacija apie kiekvieną vartotoją ir prekės profilį. Patikslinus kliento kontaktinę informaciją, tekstinių užduočių skaičių, temą, vertimo tekstų simbolių skaičių ir patvirtintą kiekvieno simbolio kainą, atlikėją ir vertimo darbo atlikimo terminą. Taigi vadovybė visada turėtų turėti galimybę patikrinti, kokiame etape yra vertimai, ir paskirti papildomas užduotis arba padėti vertėjui visais įmanomais klausimais. Darbuotojai gali savarankiškai įrašyti kiekvieno perkėlimo būseną valdymo bazėje. Skaičiavimai įvairiomis valiutomis atliekami įvairiais būdais, tiek grynaisiais, tiek negrynaisiais, o mokėjimai akimirksniu įrašomi į mokėjimų valdymo skaičiuokles.

Vadovybės kontrolė vykdoma integruojant su apsaugos kameromis, kurios perduoda informaciją apie darbuotojų ir viso vertimų biuro veiklą vadovybei. Be to, sistemoje fiksuojama informacija apie faktiškai dirbtą laiką, siekiant valdyti iš kontrolės punkto perkeltų darbuotojų darbo laiką. Tokiu būdu viršininkai visada gali patikrinti kiekvieno darbuotojo buvimą darbo vietoje. Mokėjimai vertėjams gali būti atliekami darbo sutarties ar susitarimo pagrindu, už matų vertimą, už simbolių skaičių, už valandas ar mėnesinį sąskaitų faktūrų išrašymą ir kt. Jis skirtas.

Taip pat galite dirbti valdydami vertimo organizaciją nuotoliniu būdu naudodami tam skirtą mobiliąją programą, dirbdami per vietinį tinklą arba internetą. Demonstracinė versija gali būti atsisiunčiama tiesiai iš mūsų svetainės visiškai nemokamai, taip pat galite susipažinti su panašiomis programomis ir moduliais, kurie yra kuriami individualiai kiekvienai įmonei, atsižvelgiant į visus kiekvienos įmonės darbo eigos niuansus. Susisiekite su mūsų konsultantais, kurie padės susikurti programą ir parinkti jūsų organizacijai tinkamus modulius.

Patogi, graži, išmani programa su daugiafunkcine sąsaja padeda tvarkyti ir apskaityti kiekvieną dokumentą. Net pradedantieji gali lengvai išmokti valdyti valdiklius, todėl nereikia jokio išankstinio mokymo.

Daugelio vartotojų programa, išreiškianti neriboto skaičiaus darbuotojų darbą. Organizacijos vadovas gali savo nuožiūra tvarkyti, išsaugoti, įvesti duomenis ir koreguoti. Integracija su apsaugos kameromis leidžia visą parą valdyti įmonės valdymą. Visi gauti duomenys ir programos automatiškai išsaugomi vienoje vietoje, elektroniniu būdu, kas supaprastina darbą ir apsaugo dokumentus. Greita paieška padės be jokių pastangų vos per kelias minutes rasti reikiamus dokumentus.

Automatinis sukurtų dokumentų pildymas, teisingos informacijos įvedimas, be klaidų ir vėlesni taisymai. Duomenų perdavimas iš paruoštų dokumentų įvairiais skaitmeniniais formatais. Atsiskaitoma iš mokėjimo kortelių, mokėjimo terminalų, iš asmeninės sąskaitos arba grynųjų ir negrynųjų pinigų operacijomis, kurios keičiasi kasoje. Įvairios telefono paslaugos padeda maloniai nustebinti klientus, didina įmonės pelningumą ir klientų bazę.

Suasmenintą dizainą galima sukurti tik mūsų programoje. Kiekvienas darbuotojas turi tam tikrą prieigos lygį, apskaičiuotą pagal jo pareigas. Programoje galima išsaugoti informaciją apie esamus ir darbo dokumentus bei vertimus. Viešųjų ir asmeninių, balso ar tekstinių pranešimų siuntimas, siekiant pateikti atnaujintus duomenis ir reklamas. Darbuotojams atsiskaitoma darbo sutarties ar sutarties pagrindu, pavyzdžiui, valandų skaičius, atliktas darbas už vertimų skaičių, simbolių skaičius ir kt. Studijuoti ir kontroliuoti vertimo valdymo procesus. biuro veikla, galbūt nuotoliniu būdu, prisijungus prie interneto. Informacija duomenų bazėje yra nuolat atnaujinama, kad būtų galima pateikti šviežią ir tikslią informaciją. Klientų bazė leidžia įvesti informaciją apie einamuosius ar vykdomus pervedimus ir pan., taip pat apsaugoti klientų kontaktinę informaciją ir asmeninius duomenis. Tai leidžia. Informaciją apie faktiškai dirbtą laiką, vadovybė gali jas kontroliuoti ir valdyti remdamasi iš prieigos perduota informacija. darbuotojų atvykimo ir išvykimo į darbo vietą laiko kontrolė. Pažiūrėkime, kokias kitas valdymo funkcijas mūsų programa suteikia savo klientams. Visi finansiniai judėjimai, tiek išlaidos, tiek pajamos, turi būti nuolat kontroliuojami ir valdomi.

Programoje galima atpažinti nuolatinius klientus ir suteikti jiems nuolaidą, o vėliau ir tekstines užduotis. Skolų ataskaitoje nurodomi skolininkai. Pelno statistika nustato verslo pelningumą ir pelningumą bei įrašo juos į valdymo dokumentus. Dokumentų saugumas garantuojamas reguliariai darant atsargines kopijas. Planavimo paslauga leidžia nepamiršti suplanuotų darbų ir įvairių operacijų. Įdiegę mūsų universalią ir daugiafunkcę programą padidinate savo įmonės statusą ir pelningumą. Mėnesinio abonentinio mokesčio ir prieinamų išlaidų nebuvimas išskiria mūsų programą iš panašių dokumentų valdymo programų. Mūsų konsultantai padės sumontuoti ir išsirinkti tinkamiausią jūsų konkrečiam verslui.