Programa vertimo centrui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa vertimo centrui

Programa vertimo centrui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite vertimo centro programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuo metu aršiausios vertimų rinkos konkurencijos metu gramatikos poreikis yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, o prireikus į pagalbą atskuba vertimo centro valdymo programa, automatizuojanti organizacijos procesus. veikla ir optimizuojamas veikimo laikas. Vertimo centrų programa, skirtingai nei darbuotojai, greitai ir efektyviai atlieka visas įprastas programos atliekamas užduotis. Visi duomenys programoje saugomi elektroniniu būdu, o tai leidžia supaprastinta forma įvesti ir apdoroti duomenis bei ilgai saugoti. Pavyzdžiui, reguliarios sistemos atsarginės kopijos leidžia ilgą laiką tinkamai išlaikyti originalią dokumentaciją. Vertimo centrų programoje galima sukonfigūruoti automatinį dokumentų ir ataskaitų pildymą, kuriame teisingai ir teisingai įvedama visa informacija. Taip pat yra importavimo funkcija, leidžianti eksportuoti duomenis iš įvairių dokumentų ir failų į didžiosios knygos programas ir formatus.

Lengva ir daugiafunkcė programos vartotojo sąsaja su lanksčiais nustatymais leidžia ją pritaikyti individualiai kiekvienam vartotojui, pasirenkant norimą ekrano užsklandą, asmeninio dizaino kūrimą ar modulius pagal savo pageidavimus. Žmonių paieška leidžia greitai rasti reikalingus dokumentus ar informaciją duomenų bazėje, kuri nustatoma pagal darbo rezultatus ir teikiama tik turintiems tam tikrą prieigos lygį, o ne visiems darbuotojams.

Bendrosios vertimo centrų klientų bazės programos apima klientų asmeninę ir kontaktinę informaciją, kuri gali būti naudojama masiniam pranešimų siuntimui, siekiant informuoti klientus apie įvairius sandorius. Taip pat galima naudoti klientų duomenis kokybės įvertinimui nustatyti, priimti teisingus verslo sprendimus, didinant teikiamų paslaugų ir vertimų kokybę, vertimų centro pelningumą ir pelningumą. Mokėjimai atliekami pagal verslo veiksmus, atliekamus grynaisiais arba banko pavedimu įvairiomis valiutomis. Sukurti dokumentai, ataskaitos ir grafinė statistika leidžia vadovybei priimti sprendimus įvairiais centrinės administracijos klausimais.

Integracija su CCTV kameromis užtikrina nuolatinį stebėjimą, perduodamą vadovybei per vietinį tinklą. Galbūt nuotoliniu būdu valdykite vertimų centrą prisijungę prie interneto. Be to, kontroliuoti darbuotojų darbinę veiklą dėl darbo valandų fiksavimo, kurių duomenys automatiškai įrašomi į iš prieigos centro perduodamą darbo valandų lentelę. Laisvai samdomiems vertėjams darbo užmokestis mokamas pagal darbo sutartį su vidaus vertėjais arba pagal žodinį susitarimą, pagal valandas, pagal vertimų skaičių su simboliais ir kt.

Panašias programas ir papildomai įdiegtus modulius galima pamatyti bandomojoje demonstracinėje versijoje, kurią iš svetainės galima atsisiųsti visiškai nemokamai. Kreipkitės į mūsų konsultantus, kurie pataria dėl montavimo taisyklių ir išsirinkite Jūsų centrui reikalingus modulius, kurie padaugins rezultatus. Nei vienas klientas neliko abejingas ir nepatenkintas, nes tokia automatizuota programa yra tik užuomina bet kuriai organizacijai. Lanksti ir daugiafunkcinė sąsaja, prisitaikanti prie kiekvieno vartotojo. Jis gali būti naudojamas kuriant pačios programos, specialiai pritaikytą vartotojo sąsają. Duomenys programoje nuolat atnaujinami, kad būtų galima pateikti tikslią informaciją.

Kelių vartotojų programa suteikia prieigą visiems centrų darbuotojams. Kiekvienam darbuotojui suteikiamas konkretus prieigos lygis ir asmeninis prieigos kodas dirbti programoje. Sukurtos ataskaitos ir statistika padeda centro vadovybei priimti pagrįstus sprendimus įvairiais klausimais, siekiant pagerinti pelną ir vertimų kokybę. Atsiskaityti sistemoje galima įvairiais būdais, grynaisiais arba negrynaisiais, pagal apskaitos tvarką. Vertimų centro vadovas gali valdyti visus su vertimais susijusius procesus, taip pat programoje atlikti duomenis ir taisymus. Atsarginė kopija neleidžia nerimauti dėl dokumentų saugumo. Integracija su CCTV kameromis suteikia valdymui patikimą informaciją. Mobilioji aplikacija suteikia galimybę centre nuotoliniu būdu, nuolat, su interneto prieiga atlikti aptarnavimo ir pervedimo operacijas. Vertėjai apmokami pagal darbo sutartį su vidaus vertėjais ir žodinį susitarimą su laisvai samdomais vertėjais.

Greita paieška, pažodžiui per kelias minutes, leis į paieškos sistemos langą įvesti norimus duomenis. Nemokama demonstracinė versija, kurią galite atsisiųsti iš mūsų oficialios svetainės. Planavimo funkcija primena suplanuotus įvykius ir operacijas, pvz., atsarginių kopijų kūrimą arba apskaitos dokumentų gavimą.

Skolų ataskaitoje nurodomi skolininkai. Siekdama suteikti informaciją apie įvairias operacijas, tiek bendrus, tiek individualius pranešimus programa siunčia klientų kontaktine informacija. Mūsų automatinėje programoje nėra mėnesinių abonentinių mokesčių, o tai išskiria mūsų programą iš panašių programų, skirtų vertimo centrų valdymo ir kontrolės optimizavimui.