Cm vertimų biurui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Cm vertimų biurui

Cm vertimų biurui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite vertimų biuro crm

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kiekviena vertimo paslaugas teikianti agentūra anksčiau ar vėliau pradeda didinti apyvartą, auga klientų skaičius ir įmonė turi išgyventi neprarasdama veido. Būtent tada tokio verslo savininkams kyla mintis rasti specialią CRM vertimų biuro programėlę. Tokia aplikacija dažniausiai yra biuro automatizavimo diegimo programa, kuriai skirta atskira įrankių kategorija optimizuoti ir kompiuterizuoti įmonės CRM erdvę. CRM sąvoka reiškia priemonių rinkinį, kurio imasi tam tikra organizacija, siekdama valdyti ir užmegzti ilgalaikius santykius su savo paslaugų vartotojais, dažnai naudojant šių strategijų automatizavimą. Pažymėtina, kad CRM erdvė yra labai svarbi bet kokiam verslui, nes mūsų laikais, kaip visada, klientas yra pati svarbiausia pelno priemonė. Tai priklauso nuo to, kaip jis bus aptarnaujamas ir kokius atsiliepimus apie jūsų paslaugas jis palieka draugams ir pažįstamiems, kiek plūsta jūsų vertimų užsakymai. CRM sistema dažnai pateikiama labai sudėtinga konfigūracija; tai ne tik pagerina šią veiklos sritį, bet ir leidžia sistemingai ir nuolat stebėti kitus aspektus. Šiuo metu modernių automatizuotų kompiuterių kompleksų gamintojai siūlo daug naudingų ir daugiafunkcinių konfigūracijų, kurios skiriasi kaina ir siūlomomis funkcijomis. Tai tikrai tinka verslininkams ir vadovams, kurie yra atrankos etape, nes jie turi galimybę pasirinkti variantą, atitinkantį visus kriterijus pagal jų verslą.

Produkto sąranka su tobula vertimų biuro konfigūracija ir CRM plėtra yra USU programinės įrangos sistema, kurios kiekvieną funkciją apgalvo USU programinės įrangos ekspertų komanda. Tai tikrai vertingas produktas, nes jis įdiegtas atsižvelgiant į naujausius ir unikalius automatizavimo metodus bei ilgametę USU Software kūrėjų profesinę patirtį. Programa – tai ne tik CRM plėtros vertimų biuro galimybė, bet ir puiki galimybė kontroliuoti visus savo veiklos aspektus: finansines operacijas, sandėliavimą, personalą, atlyginimų apskaičiavimą ir mokėjimą, vertimų biurui reikalingos įrangos priežiūrą. . Aplikacija labai tinka agentūrinės veiklos vykdymui, nes turi platų verslo procesus optimizuojančių įrankių pasirinkimą. Vienas iš svarbiausių – programinė įranga gali sinchronizuoti įvairius ryšius tarp klientų ir komandos formų darbuotojų: tai gali būti SMS paslauga, el. paštas, bendravimas su PBX stoties tiekėjais, bendravimas mobiliuosiuose pokalbiuose. WhatsApp ir Viber. Apskritai tai puikus biuro komandos palaikymas kartu su kelių vartotojų sąsajos palaikymu, leidžiančia darbuotojams palaikyti ryšį ir dalytis naujausiomis naujienomis. Tuo pačiu metu kiekvieno vertėjo darbo sritis apsiriboja sąsaja, individualiomis teisėmis įvesti kaip prisijungimo vardą ir slaptažodį, taip pat asmeninės prieigos prie įvairių duomenų bazės informacijos katalogų nustatymu. Kelių vartotojų režimas taip pat naudingas atliekant administracinį darbą, nes juo galima lengvai rinkti atnaujintą informaciją centralizuotai valdant visus agentūros padalinius ir filialus. Net ir komandiruotėje administratorius apie visus įvykius žino 24/7, nes gali nuotoliniu būdu pasiekti programoje esančius duomenis iš bet kurio mobiliojo įrenginio su interneto prieiga. Be naudingų optimizuotų CRM įrankių prieinamumo, kompiuterio programinė įranga išsiskiria savo įrenginio paprastumu ir patogumu, kuris akivaizdus sąsajos dizaine ir pagrindiniame meniu, kurį sudaro tik trys skyriai.

Perprasti sistemos struktūrą galima savarankiškai be jokių papildomų mokymų ar įgūdžių, nes viskas joje daroma intuityviai, o darbo eigai supaprastinti USU Software programuotojai pridėjo įrankius, kuriuos vėliau galima išjungti. Be to, kad verslininkams nereikėtų skirti lėšų personalo mokymui, USU Software komanda savo svetainėje paskelbė nemokamus mokomuosius vaizdo įrašus, kuriuos galėtų peržiūrėti visi. Todėl programinės įrangos diegimo įsisavinimo procesas yra gana greitas ir nesudėtingas, net jei tai pirmą kartą patiriate automatizuoto apskaitos tvarkymo srityje.

Kokios konkrečios įgyvendinimo parinktys taikomos CRM gairėms vertimų biure? Visų pirma, tai žinoma klientų apskaitos sisteminimas, kuris atliekamas automatiškai sukuriant klientų bazę. Pagrindą sudaro tik lankytojų vizitinės kortelės su išsamia informacija apie kiekvieną. Antra, užsakymų apdorojimui ir bendravimui su klientais, reikalingais kolektyviniams ar individualiems informaciniams pranešimams siųsti, naudojamos įvairios momentinių pranešimų programos. Tai yra, galite nusiųsti klientui žinutę, kad jo vertimas paruoštas, arba pranešti, kad reikia su Jumis susisiekti, palinkėti gimtadienio ar švenčių. Tokiu atveju pranešimas gali būti išreikštas tiek tekstu, tiek balsu ir išsiųstas tiesiai iš programos sąsajos. Puikus būdas nustatyti CRM yra dirbti su biuro paslaugų kokybe, tam, žinoma, reikia atlikti apklausą. Galima siųsti SMS paštu, kuriame yra speciali anketa, į kurią atsakymas turi būti išreikštas taip, kad parodytų lankytojo įvertinimą. Žinoma, norėdami išanalizuoti šią CRM biurui reikalingą informaciją, galite pasinaudoti skilties „Ataskaitos“ funkcijomis su analitinėmis galimybėmis. Daugiau apie šiuos ir daugelį kitų CRM patobulinimų galite sužinoti oficialiame USU programinės įrangos puslapyje apie žiniatinklio įrankius.

Apibendrindamas šio straipsnio rezultatus, noriu atkreipti dėmesį į šios kompiuterinės programinės įrangos daugiafunkciškumą ir pabrėžti jos pirkimo pelningumą, nes už tokį visapusišką funkcionalumą diegimo etape turite sumokėti tik vieną kartą, o tada galėsite naudotis sistema. metų metus visiškai nemokamai. USU programinė įranga yra geriausia investicija į jūsų verslo plėtrą ir CRM strategiją.

Vertimo užsakymai automatiškai apskaitomi CRM sistemoje kaip unikalūs pavadinimų įrašai. Ši USU programinės įrangos konfigūracija yra viena geriausių automatizuotų sistemų, skirtų CRM plėtrai ne tik biure, bet ir apskritai vidutinėse ir mažose įmonėse. Unikali programa automatiškai generuoja finansines ir mokesčių ataskaitas. Teigiami atsiliepimai iš tikrų USU programinės įrangos klientų svetainėje rodo, kad tai tikrai aukštos kokybės produktas su 100% rezultatais. Jūsų sandorio šalių duomenų bazė taip pat gali būti naudojama norint identifikuoti gaunamus abonentus pokalbio metu. Į sistemą integruoto laikmačio dėka vertimo biuro vadovas greitai ir efektyviai paskirsto vertimo užduotis.

USU programinės įrangos sistema puikiai tinka vertėjams dirbti nuotoliniu būdu dėl kelių vartotojų režimo. Kad klientai galėtų lengvai sekti jūsų užsakymą, galite sukurti jiems mobiliąją programą už atskirą kainą, priklausomai nuo pagrindinės USU programinės įrangos versijos. Galite įvertinti mūsų vertimų biuro CRM sistemos konfigūraciją atsisiųsdami demonstracinę versiją ir išbandydami ją savo įstaigoje. Mūsų įmonės vertimo ekspertai teikia jums techninę pagalbą nuo diegimo momento ir per visą kompleksinio įrengimo laiką. Norėdami gauti dar didesnį poveikį CRM, savo agentūros darbe galite naudoti kelis kainoraščius, skirtus skirtingiems vertimų biuro klientams vienu metu. Ataskaitų skiltyje galite lengvai susikurti statistiką apie kiekvieno kliento pateiktų užsakymų skaičių ir susikurti nuolatinių lankytojų lojalumo politiką. Vertimo paslaugos kainos apskaičiavimą kiekvienam užsakymui programa atlieka automatiškai pagal Kataloguose išsaugotus kainoraščius.

Rinkdami ir analizuodami atsiliepimus iš agentūros lankytojų, galite išspręsti problemines savo agentūros sritis ir pasiekti naują agentūros lygį. Šios versijos vertimų biuro CRM vertimo sistema turi kiekvienam vartotojui pritaikomą sąsają.