Programa vertimų apskaitai
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa vertimų apskaitai

Programa vertimų apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite vertimų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vertimų apskaitos programinė įranga buvo sukurta siekiant automatizuoti jūsų verslą šiuolaikinėje visuomenėje. Daugiafunkcė programa apima patogų didelio informacijos kiekio saugojimą ir pritaikymą. Vertimų biurams reikalingas tikslumas ir sklandus dokumentų apdorojimas. Vertimų apskaitos sistema leidžia sekti laiką iki darbo atlikimo. Vertimo darbo šaknys iš trečiojo asmens, iš žmonijos laikų. Atsiradus kompiuteriams, kuriamos įvairios vertimo programos. Palengvinti vertimo metodą ir pagreitinti verslo procesą. Informacinės technologijos pakelia vertimo verslą į naują lygmenį, programinę įrangą naudojančios vertimo įmonės vystosi daug kartų greičiau.

Verslui labai svarbu neatsilikti nuo laiko, didinti pelną ir palaikyti ryšį su dideliais klientų srautais. Dokumentų apskaitos programinė įranga padidina bendrą įmonės efektyvumą, susiejant skaitmeninio vertimo programinės įrangos naudojimą. Vertimų apskaitos sistema sujungia visą organizaciją į vieną dinamiškos, tvirtos darbo komandos išteklį. Kiekviename filiale yra informacijos apie visas organizacijos sritis. Naudojantis vertimų apskaitos programa, užsakymų įvykdymo laiku dinamiškumas padvigubėja dėl veiklos koordinavimo ir automatinio reikalingos informacijos generavimo. Programą lengva įdiegti, ją galima naudoti bet kurioje pasaulio šalyje, išversta į bet kurią užsienio kalbą.

Programinės įrangos sprendimai šiandien leidžia vykdyti verslą be klaidų, todėl reikia imtis visų būtinų atsargumo priemonių. Buhalterinio dokumentų vertimo programa apima agentūros kontrolei ir plėtrai reikalingas funkcijas, sukuria paruoštus dokumentus. Paslaugų sektoriuje daugėja vartotojų, siūlančių individualų požiūrį į klientus. Programa kiekvieną klientą įrašo į duomenų bazę, nukreipdama duomenis iš paslaugos į asmenines funkcijas. Taip sukuriama klientų bazė, kuri visada yra po ranka. Valdymo sistema riboja prieigos teises visam personalui, kiekvienas darbuotojas turi savo valdymo sritį, kuri į sistemą įtraukiama su individualiais slaptažodžiais ir prisijungimais.

Įmonės vadovas turi prieigą prie visos vertimų apskaitos sistemos. Vadovas susiduria su visa vadybos, rinkodaros, finansų samprata, pranešimais apie darbuotojus ir ataskaitomis apie filialus. Tai leidžia sukurti teisingą veiksmų kryptį reklamuojant vertimų įmonę. Tiksli statistika yra tinkamos valdymo kontrolės rezultatas. Šiuolaikinėje visuomenėje su dideliu informacijos srautu skubėti nepraktiška, programa visą šią informaciją fiksuoja ir pritaiko pati. Įmonės darbuotojai dalijasi savo pareigomis, turi verslo vykdymo pavedimą, vadovauja vykdymo procesams. Buhalterinė dokumentų vertimo programa saugiai ir tvarkingai saugo visą informaciją. Sistema apima techninę pagalbą, kuri leidžia kurti sutartis, dokumentus, ataskaitas, grafinius failus. Prašymų registravimas yra registruojamas sistemoje ir paskirsto gatavą medžiagą bei medžiagas vykdymo procese. Svetainėje yra demonstracinė programos versija buhalteriniams vertimams, kurią panaudojus mėnesį galima įsigyti pilną programos versiją. USU programinė įranga yra raktas į sėkmę ir verslo plėtrą. Norėdami efektyviai kontroliuoti dokumentų vertimą, atsižvelgdami į visas vidines procedūras, administratoriai siūlo pilną mobiliąją programos versiją. Automatizuota sistema atnaujinama naujovėmis, atliekant valdymo sistemos korekcijas. Šiuolaikinis automatinis vertimų apskaitos įrankis neprisijungus, skirtas kasdieniniam tikrinimui.

Lengvai naudojama programos infrastruktūra leidžia lengvai mokytis, gauti ir teisingai įvesti informaciją. Visos įmonės dokumentai yra saugomi, todėl įgalioti darbuotojai gali juos peržiūrėti. Kiekviena paraiška turi būti kontroliuojama nuo dokumentų priėmimo momento iki tol, kol programa stebi jų vykdymą. Visas dokumentų apskaitos procesas fiksuojamas programėlėje.

Finansinė verslo pusė yra kontroliuojama USU programinėje įrangoje, kuri generuoja ataskaitas apie įvairius pinigų srautus. Klientai atsiskaito jiems reikalinga valiuta ir reikiama mokėjimo forma, grynaisiais ir su banko vertimu. Sistemos daugiafunkciškumas sujungia organizacijos šakas į vieną valdymą. Žinokite apie visą įmonės taikymą, stebėdami kiekvieną veiksmą pagal bazę. Momentinis marketingo ataskaitų generavimas, taip reitinguojant reklamos aspekto pelningumą. Finansiškai tikslus verslo pajamų plėtros rodiklis. Buhalterinės apskaitos vertimo programa, vesdama darbuotojų darbo proceso apskaitą, generuoja atlyginimus darbuotojams. Svetainėje siūloma demonstracinė programos versija, leidžiama kas mėnesį naudotis sistema. Daugiau naudojimo su vienu mokesčiu be mėnesinių mokesčių. Vertimų į bet kurią užsienio kalbą apskaita. Sistema gali naudoti integruotą tekstų vertimą ir visos programos vertimą. Automatinis finansinių dokumentų pildymas, paruoštas spausdinti ir išdavimas klientams. Programa sukuria bet kurio laikotarpio paraiškų statistiką, prie užsakymų pridedami reikalingi dokumentai. USU programinė įranga yra nepakeičiamas verslo valdymo metodas siekiant išlikti konkurencingam konkurencingoje rinkoje.