Programa vertimų įmonei
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa vertimų įmonei

Programa vertimų įmonei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą vertimų įmonei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU Software – tai programa, skirta vertimų įmonei, dirbanti su dideliu informacijos srautu ir didelės apimties spausdinto teksto vertimais, kuriems reikia ypatingo dėmesio informacijos pildymui, apsaugai ir įrašymui. Vertimų įmonės programinė įranga yra pagalbinė priemonė, padedanti automatizuoti visas vertimų įmonės sritis ir optimizuoti darbuotojų darbo laiką.

Vertimų įmonės valdymo programa yra unikali, nes sukurta remiantis pažangiausiais kompiuterinių technologijų pasiekimais valdyti įvairius procesus įmonėse. Mūsų universalios apskaitos tvarkymo programos, skirtos įvairių krypčių ir temų vertimų įmonėms, kūrėjai pasistengė ir kruopščiai atsižvelgė į visus įvairių veiksnių niuansus ir ypatybes. Pirma, vertimo įmonių vertimo programa skirta paprastam ir patogiam valdymui bei darbo laikui. Viskas, ko reikia greitam ir kokybiškam vertimų biuro vertimui, nuo projektavimo iki modulių išdėstymo, pritaikoma individualiai.

Programą lengva atsisiųsti iš mūsų oficialios svetainės tiek kaip nemokamą bandomąją versiją, tiek kaip pilną versiją. Išsamiau jums padės mūsų ekspertai, taip pat patars dėl individualiai jūsų įmonei sukurtų modulių. Verta paminėti, kad mūsų programa, skirta vertimo įmonėms, skiriasi nuo panašių vertimo programų tuo, kad yra prieinama ir neturi mėnesinio abonentinio mokesčio. Šiandien USU Software yra viena geriausių programų rinkoje ir pasitvirtino kaip daugiafunkcė, nepakeičiama programa visose veiklos srityse.

Kelių vartotojų vertimo programa leidžia įvesti neribotą skaičių darbuotojų, kurie yra užsiregistravę ir turi asmeninius prieigos raktus, kad galėtų dirbti programoje. Priklausomai nuo darbo pareigų, suteikiamas tam tikras prieigos lygis dirbti su konfidencialiais dokumentais, būtinas siekiant užkirsti kelią informacijos nutekėjimui neteisėtai prisijungus prie įmonės vertimo programos. Šioje programinėje įrangoje administratorius visiškai kontroliuoja, koreguoja ir nuolat kontroliuoja įmonės veiklą. Galimybė laikyti visus filialus ir skyrius viename tvarkaraštyje. Taigi jas galima lengvai valdyti bendrais pagrindais, leidžiančiais darbuotojams bendrauti vieniems su kitais ir keistis įvairia informacija bei žinutėmis. Greita kontekstinė paieška pateikia prašomą informaciją apie pateiktą užklausą vos per kelias minutes, leidžia sutaupyti darbuotojo darbo laiko. Greitas informacijos įvedimas leidžia tiksliai ir tiksliai įvesti informaciją, kuri labai skiriasi nuo įvedimo rankiniu būdu. Importavimas leidžia importuoti informaciją iš paruoštų dokumentų įvairiais formatais tiesiai į įmonės apskaitos išrašą.

Bendra klientų bazė išvardija ir papildo klientų asmeninę informaciją. Klientų kontaktine informacija siunčiamos tiek bendrosios, tiek individualios tekstinės ir balso žinutės, siekiant klientams perteikti svarbią informaciją, pavyzdžiui, ar pavedimas paruoštas, ar reikia atlikti mokėjimą. dabartinės akcijos ir kt. apie

Kiekvieną vertimo programą programa iš karto įveda ir automatiškai paskirsto darbą tarp vertėjų, kad būtų išvengta painiavos. Rodikliai, rodikliai, įrašyti į apskaitos lenteles, kliento kontaktinė informacija, tekstinės užduoties ar dokumento tema, simbolių skaičius, kiekvieno išversto simbolio kaina, vertėjo informacija palaiko tiek darbuotojai, tiek laisvai samdomi darbuotojai. .

Skaičiavimai atliekami grynaisiais ir negrynaisiais įvairiomis valiutomis. Mėnesinės išmokos vertėjams daugiausia skaičiuojamos už vertimų skaičių pagal darbo sutartį arba pagal sutartį. Visą parą stebimos apsaugos kameros leidžia integruoti programą ir informuoti vadovą apie darbuotojų veiklą bei paslaugų teikimą klientams. Šios programinės įrangos mobilioji aplikacija, kuri veikia prisijungus prie interneto, leidžia įmonei nuolat dirbti vertimo programoje, skirtoje vertimo, kontrolės ir apskaitos gamybai.

Nė vienas mūsų klientas neliko abejingas ir naudojo programinę įrangą savo malonumui, gaudamas teigiamą naudą iš šios programos įgyvendinimo. Naudodami šią programinę įrangą pagerinsite įmonės statusą, pelningumą, efektyvumą, produktyvumą ir praplėsite savo klientų bazę. USU programinė įranga vertimų įmonėms yra geriausia rinkoje ir neturi analogų. Kelių vartotojų programa, skirta neribotam skaičiui vienu metu dirbančių darbuotojų. Prieiga prie konfidencialių dokumentų suteikiama tik vykdant tarnybines pareigas.

Programa tinka įvairaus profilio vertimų įmonėms. Su programine įranga galima pagreitinti įvairaus tipo įmonės gamybos procesus viską atliekant efektyviai ir efektyviai. Greita kontekstinė paieška užtrunka kelias minutes ir pagal poreikį pateikia visas sąlygas geriausiu įmanomu būdu. Lengva ir patogi programinės įrangos sąsaja leidžia dirbti patogioje aplinkoje su galimybe kurti savo dizainą ir įdiegti modulius pagal savo pageidavimus.

Visi dokumentai išsaugomi programų archyvuose su reguliariomis atsarginėmis kopijomis, Jūsų dokumentai ilgą laiką laikomi nepakeisti originalioje formoje. Bendra klientų bazė apima ne tik asmens duomenis, bet ir papildomus rodiklius jūsų nuožiūra. Pranešimų, skirtų klientams informuoti apie įvairius sandorius, platinimas vykdomas tiek viešai, tiek asmeniškai. Vertimų valdymo skaičiuoklės, kuriose pateikiama parduotuvės informacija apie klientus, konkretaus dokumento ar teksto temą, simbolių skaičių ir kainą, duomenis apie atlikėją, ar esate nuolatinis vertėjas, ar dirbate savarankiškai ir kt.

Visų padalinių ir filialų laikymas bendrais pagrindais, leidžiantis sklandžiai veikti visai įmonei, taip pat užtikrinti pranešimų perdavimą, suteikiant galimybę darbuotojams bendrauti tarpusavyje.

Siekiant užtikrinti drausmę įmonėse, darbuotojai turi sekti savo darbo laiką, t.y. vadovas gali kontroliuoti tiek kiekvieno savo darbuotojo buvimą, tiek faktinį darbo laiką. Programos kalbą ar kelias kalbas galite pasirinkti savo nuožiūra. Skaičiavimai atliekami įvairiomis valiutomis, atsiskaitymo grynaisiais ir negrynaisiais būdais. Integracija su apsaugos kameromis užtikrina valdymą visą parą. Programinėje įrangoje sukurtos ataskaitos ir statistika su grafika padeda įmonei priimti pagrįstus sprendimus daugelyje procesų. Joks mėnesinis prenumeratos mokestis netaupo jūsų pinigų ir išskiria mūsų programinę įrangą nuo panašių programų. Jei norite įvertinti programos funkcionalumą nemokamai, atsisiųskite demonstracinę programos versiją tiesiai iš mūsų svetainės, galbūt nemokamai!