Programa vertimo paslaugoms
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa vertimo paslaugoms

Programa vertimo paslaugoms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite vertimo paslaugų programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vertimo paslaugų automatizavimo programa iš USU Software Development komandos siekiama automatizuoti visus organizacijos veiklos procesus. Vertimo paslaugų programa siekiama optimizuoti darbo laiką ir suvesti tikslius duomenis į dokumentus bei apskaitos skaičiuokles. Vertimo paslaugų programinė įranga, skirtingai nei dauguma darbuotojų, viską atlieka greitai, efektyviai ir tiksliai, atsižvelgdama į visus žmogiškųjų klaidų veiksnius. Vertimo paslaugų valdymo programa padeda nustatyti paslaugų ir vertimų apskaitą ir kokybės kontrolę. Skirtingai nuo panašių tipų programinės įrangos, mūsų automatizuota programa išsiskiria lankstumu, lengvumu ir prieinama vartotojo sąsaja, leidžiančia vienu metu dirbti neribotam darbuotojų skaičiui, taip pat asmeninės prieigos lygiu, kuris nustatomas atsižvelgiant į kiekvieno iš jų poreikius. darbo pareigas. darbininkas. Vadovas turi pilną įmonės kontrolės priemonių komplektą, audito apskaitą ir kitas USU programinės įrangos kūrimo komandos teikiamas funkcijas. Programos lengvai pritaikoma ir prieinama vartotojo sąsaja leidžia patogioje aplinkoje atlikti bet kuriam vertėjui itin svarbias vertimo paslaugas.

Universali, bendra klientų bazė programoje apima asmeninius duomenis apie klientus, todėl galima atlikti masinius ar asmeninius siuntimus, siekiant suteikti įvairaus pobūdžio informaciją įmonės klientams ir verslo partneriams. Skaičiavimai atliekami pagal atliktus darbo veiksmus, kurie automatiškai sukuriami programinėje įrangoje, kuri taip pat leidžia sukonfigūruoti dokumentų ir kitų ataskaitų pildymo automatizavimą, kuris taupo laiką ir įveda teisingus duomenis be klaidų ir rašybos klaidų. . Atsiskaitoma įvairiais būdais, grynaisiais ir banko pavedimu, mokėjimo kortelėmis, per mokėjimo terminalus, iš asmeninės sąskaitos, organizacijos svetainėje, bet kokia patogia valiuta. Taikant bet kurį iš pateiktų būdų, mokėjimai akimirksniu įrašomi į programinės įrangos mokėjimų duomenų bazę ir pridedami prie klientų bazės kiekvienam programos klientui paeiliui. Laikydami visus filialus ir skyrius vienoje programoje, vertėjai gali nuolat vykdyti verslo veiklą, taip pat bendrauti tarpusavyje ir keistis duomenimis bei pranešimais programoje.

Vertimo įrašų skaičiuoklė paslaugų programinėje įrangoje leidžia įvesti visą informaciją apie kliento kontaktinę informaciją, teksto ar dokumento temą, vertimų terminus, kiekvieno simbolio kainą, simbolių skaičių ir taikomąją programą. tekstiniame dokumente pateikiama informacija apie atlikėją, nesvarbu, ar jis vertėjo visą darbo dieną, ar dirba savarankiškai. Šios apskaitos programos priežiūros dėka galima valdyti visus vertimų programų apdorojimo etapus ir programinėje įrangoje priskirti vertėjams papildomas užduotis. Darbo laikas tikrinamas pagal programinėje įrangoje esančius fiksuotus rodiklius, skaičiuojamus iš kontrolinio punkto pateiktų duomenų. Taip galima padidinti darbuotojų ir vertėjų atsakomybę bei produktyvumą. Integracija su apsaugos kameromis suteikia klientams visišką verslo procesų ir paslaugų kontrolę.

Bandomąją versiją galima nemokamai atsisiųsti iš mūsų svetainės, kurioje galite sužinoti apie papildomas paslaugas ir programinę įrangą. Susisiekę su mūsų konsultantais gausite išsamų vertimo paslaugų programos nustatymo aprašymą ir papildomos informacijos apie modulius.

Daugiafunkcė, automatizuota programa su lanksčia kelių langų vartotojo sąsaja leidžia kokybiškai kontroliuoti, apskaityti, teikti paslaugas ir kontroliuoti visas organizacijos sritis. Kiekvienam darbuotojui suteikiamas asmeninės duomenų bazės prieigos kodas. Kelių vartotojų prieigos lygis leidžia neribotam skaičiui darbuotojų ir vertėjų dirbti kartu vienu metu. Duomenys automatiškai išsaugomi vienoje vietoje, todėl neprarandamos jokios programos.

Reguliariai darant atsargines kopijas, jūsų dokumentai ir nuorodos ilgą laiką išsaugomi originalioje formoje. Greita kontekstinė paieška supaprastina vertėjų darbą be menkiausių pastangų, pateikdama reikiamus duomenis pagal poreikį per kelias minutes. Vertėjų atliktų vertimų apskaitos skaičiuoklėje galima įvesti įvairaus tipo duomenis apie prašymus, klientų kontaktinius duomenis, terminus, simbolių skaičių, įkainį už simbolį, duomenis apie atlikėją, tiek etatiniu, tiek laisvai samdomu darbuotojo. vertėjas. Pažvelkime į kai kurias kitas USU programinės įrangos teikiamas funkcijas.

Mokėjimai vertėjams yra pagrįsti susitarimu, valandomis, vertimais, simbolių skaičiumi vertimuose ir kt. Tai daroma su. Atsiskaitoma grynaisiais ir banko pavedimu. Galimybė sukurti savo dizainą ir pritaikyti viską individualiai kiekvienam vartotojui. Automatinis ekrano užraktas apsaugo asmeninę informaciją nuo nepažįstamų žmonių. Galimybė automatiškai pildyti įvairaus tipo dokumentus taupo laiką ir užpildo teisingą informaciją. Eksportas iš bet kokio paruošto dokumento ar failo į beveik bet kokį bendrosios dokumentacijos skaitmeninį formatą suteikia galimybę akimirksniu eksportuoti informaciją tiesiai į apskaitos skaičiuoklę. Programoje kuriamos ataskaitos ir statistika padeda priimti pagrįstus sprendimus apie organizacijos būklę, didina pelningumą, pelningumą ir teikiamas paslaugas. Visi finansiniai judėjimai yra kontroliuojami. Skolų ataskaita neleis pamiršti esamų klientų skolų. Pranešimų platinimas yra masinis ir asmeninis, siekiant pateikti įvairius duomenis ir informaciją.

Kokybės vertinimas padeda vadovybei žinoti apie pirmuosius asmenis, teikiamų paslaugų ir vertimo kokybę. Integracija su apsaugos kameromis užtikrina nuolatinę kontrolę. Mėnesinio prenumeratos mokesčio nebuvimas išskiria mūsų programinę įrangą nuo panašių programų. Mūsų svetainėje galima atsisiųsti bandomąją demonstracinę versiją. Greita programos paieška supaprastina vertėjų darbą ir per kelias minutes pateikia informaciją pagal poreikį. Įtraukdami programą į organizacijos veiklą gerinate teikiamų paslaugų statusą, pelningumą ir kokybę.