Programa kalbų centrui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa kalbų centrui

Programa kalbų centrui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite programą kalbų centrui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Mūsų programa kalbų centrui suteikia galimybę sisteminti ir automatizuoti dokumentų apskaitą, kontrolę ir priežiūrą, taip pat optimizuoti Jūsų įmonės darbuotojų laiką, pastangas ir darbo laiką. Šiuo metu bet kur ir bet kada reikia kelių gramatikos. Kalbų centrų programa leidžia patogiai organizuoti modulius ir sukurti individualų dizainą. Lingvistiniam vertimo centrui reikalinga automatizuota programa ir mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti ją pažangia forma, atsižvelgdami į visus panašių programų niuansus ir trūkumus. Mūsų universali programa, pavadinta USU Software, skiriasi nuo panašių programų savo lengvumu, lankstumu, daugiafunkcia ir gražia vartotojo sąsaja, leidžiančia dirbti patogioje aplinkoje. Programa tokia paprasta ir lengvai naudojama, kad nereikalauja papildomo mokymo. Kalbų vertimo centras sukurtas specialiai tiek darbuotojų, tiek vadovų patogumui, nes supaprastina programos informacijos duomenų įvedimą, saugojimą ir kontrolę.

Kalbų centro valdymo programa yra viena iš populiariausių USU programinės įrangos konfigūracijų. Šis įvairių dokumentų, ataskaitų ir statistikos generavimas atliekamas siekiant padėti priimti įvairias temas. Automatinis dokumentų ir veiksmų pildymas leidžia pagreitinti pildymo procesus ir įvesti tikslius duomenis, o ne rankiniu būdu. Galite eksportuoti duomenis iš įvairių paruoštų dokumentų ir failų į įvairias apskaitos sistemas. Greita paieška padeda greitai surasti reikalingus kalbotyros centro dokumentus ar informaciją vos per kelias minutes. Galima sukonfigūruoti planavimo funkciją taip, kad programa siųstų priminimus apie suplanuotas operacijas, tokias kaip atsarginių kopijų kūrimas, apskaitos dokumentų gavimas ir kt.

Išlaikant bendrą klientų bazę, galima dirbti su klientų kontaktine ir asmenine informacija, siųsti SMS, MMS žinutes, susitarti dėl siuntimo tiek viešai, tiek asmeniškai. Jis siuntė žinutes, kad informuotų klientus apie įvairius sandorius ir vykstančias akcijas. Skaičiavimai atliekami grynaisiais kasoje, iš asmeninės sąskaitos per banko pavedimą, mokėjimo kortelės, mokėjimo terminalai.

Kad visas kalbotyros centras veiktų sklandžiai, visi filialai ir skyriai būtų vienoje vietoje. O taip pat esant dideliam klientų srautui kalbotyros centre labai patogu juos įrašyti į vieną kalbotyros apskaitos lentelę. Kontroliuoti visus valdymo ir paslaugų teikimo procesus. Kalbų centro veiklos nuotolinį valdymą užtikrina internetu veikianti mobilioji aplikacija.

Iš mūsų svetainės galima nemokamai parsisiųsti demonstracinę versiją, kurioje taip pat galima susipažinti su įvairiomis programomis visoms veiklos sritims. Jei turite klausimų ar norite patobulinti lingvistikos centro programos diegimą, kreipkitės į mūsų konsultantus, kurie patars dėl papildomų kuriamų modulių. Lanksti ir daugiafunkcė kalbų centrų programa padeda susitvarkyti viso centro valdymą, apskaitą ir kontrolę.

Prieiga suteikiama neribotam darbuotojų skaičiui. Kiekvienam darbuotojui suteikiamas asmeninis prieigos raktas dirbti programoje. Kalbos centro vadovas turi visas teises įvesti duomenis ir koreguoti programą. Programa skirta suteikti individualias galimybes ar net sukurti savo individualų dizainą ir išdėstyti modulius savo nuožiūra. Greita kontekstinė paieška supaprastina darbą ir vos per kelias minutes suteikia darbuotojams būtinos informacijos pagal poreikį. Esant dideliam klientų antplūdžiui, labai patogu juos išlaikyti bendroje klientų bazėje.

Žinučių platinimas vykdomas tiek viešai, tiek asmeniškai, siekiant informuoti klientus apie įvairius sandorius ir akcijas. Visa informacija ir dokumentai automatiškai išsaugomi archyvuose, todėl niekas neprarandama ir neužmiršta. Automatinis dokumentų pildymas supaprastina darbą įvedant teisingus duomenis.

Importas perkelia informaciją iš gatavų dokumentų į didžiosios knygos sistemą. Integracija su apsaugos kameromis užtikrina 24 valandų stebėjimą. Atsiskaitoma grynaisiais ir banko pavedimu. Darbuotojams mokamos vienodo dydžio mėnesinės išmokos pagal išverstus tekstus vidaus vertėjams arba laisvai samdomiems vertėjams pagal darbo sutartį. Vertėjai gali savarankiškai reguliuoti vertimų būseną kalbų centre. Bendravimas telefonu padeda šokiruoti ir sužadinti klientų pagarbą, todėl jis yra kalbų centro statusas. Lydimųjų ir apskaitos dokumentų sukūrimas. Darbo valandų apskaita leidžia įrašyti į centrų kalbų programą darbuotojų faktiškai dirbtą laiką, remiantis duomenų apie atvykimą ir išvykimą iš kontrolės punkto apskaičiavimu. Programoje esantys duomenys nuolat atnaujinami ir pateikiama tik nauja ir tiksli informacija. Visi kalbų centro finansiniai judėjimai bus nuolat kontroliuojami. Atsarginė kopija leidžia ilgą laiką išlaikyti visus dokumentus originalioje formoje. Mėnesinio prenumeratos mokesčio nebuvimas išskiria mūsų programą iš panašių tipų programinės įrangos.