Programa vertimų biurui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa vertimų biurui

Programa vertimų biurui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą vertimų biurui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pirmasis vertimo biuras atsirado 646 m. į. Remiantis naujausiais moksliniais tyrimais, Kinijoje, tada Egipte 1863 m. Iki šiol vertimų biuro finansų ir užduočių kontrolė, valdymas ir apskaita neįmanoma be specialios apskaitos automatizavimo programos. Mūsų speciali valdymo ir automatizavimo programa automatizuoja ir registruoja jūsų verslą su vertimų biuro apskaitos programa. Vertimų biuro programinė įranga yra nepakeičiamas įrankis norint išsaugoti ir valdyti klientų bazę bei optimizuoti darbo laiką. Klientų apskaita, reikalingų duomenų saugojimas, aplikacijų apskaita, darbų paskirstymas tarp personalo – tai dalis užduočių, kurias gali išspręsti mūsų programa, sukurta specialiai vertimų biuro registracijos sistemos gamybos kontrolei. Vertimo biuro programinė įranga sukurta taip, kad per trumpą laiką būtų galima įsisavinti programą ir įrašyti, valdyti bei sisteminti reikalingus duomenis. Vertimų biurų automatizavimo programa yra universali visomis savo funkcijomis.

Vertimų biurų programoje gausu įvairiausių funkcijų. Programos asortimentas platus, įvairus ir universalus kiekvienam biure dalyvaujančiam vertimo procese. Programos galimybės, nuo savo spalvų schemos pritaikymo iki reikiamų duomenų filtravimo. Vertimų biurų programa leidžia registruoti neribotą skaičių organizacijos klientų. Vardas, telefono numeriai, adresas, informacija ir kt. Šios funkcijos apima vertimo biuro programinę įrangą. Vertimų biuro sistema atlieka greitą kliento paiešką, duomenų filtravimą.

Vertimų biurams skirta programa leidžia konvertuoti bet kurią programą pagal numerį, klientą, atlikėją ir kt. Galite greitai pasirinkti pagal savo kriterijus. Turėdami vertimų biurą galite atsiskaityti už visų teikiamų paslaugų paraiškas ir platinti programas tarp menininkų.

Automatinis menininkų darbo užmokesčio už kūrinį apskaičiavimas, pvz., už žodį, simbolių skaičių, valandą, dieną ir kt. Bet kokio tipo santykio apskaitą atlieka vertimų biuro programinė įranga. Įsiregistravus vertimų biure, atlikėjų sąskaitos uždaromos bet kokia valiuta. Grynųjų ir negrynųjų mokėjimų apskaita, bet kokių finansinių judėjimų apskaita, konsoliduotų finansinių ataskaitų kūrimas – visa tai yra vertimų biuro valdymo ypatumai. Vertimų biuro apskaita analizuoja programinę skelbimų efektyvumo apskaitą. Vertimų biuro klientų apskaitoje rodomas bendras bet kurio ataskaitinio laikotarpio klientų skaičius, skaičiuojamas klientų finansinių injekcijų skaičius.

Vertimų biuro ryšių su klientais valdymas padeda įmonei tinkamai vykdyti veiklą ištikus krizei, taip pat padeda atsekti įmonės nesėkmių ištakas, rengti statistiką apie klientą ir pritaikyti tinkamus darbo metodus. Todėl tai universali registravimo, apskaitos, kontrolės ir duomenų valdymo sistema vertimų biurams, reikia USU Software – programos, kuri suteikia visas reikalingas funkcionalumas, kurių reikia bet kuriam vertimų biurui.

Jei norite užsisakyti mūsų pažangią programą vertimų biurui, bet negalite sau leisti aukščiausios kokybės jos versijos, pasisekė, nes tai leidžia pritaikyti programą pagal savo skonį, net nereikės mokėti jokių mokesčių ir pirkti programa ir ypatybės bei funkcijos, kurių nenorite naudoti ir diegti Klientui palanki kainodaros politika, leidžianti vertimų biurui, taip sutaupant finansinius išteklius, kuriuos galite panaudoti tobulinant savo biurą ir išplėsti jį į visus įmanomus verslo aspektus.

Mūsų programa optimizuoja visas apskaitos ir valdymo procedūras jūsų organizacijoje, nesijaudinant dėl darbo eigos, t.y. taupant žmogaus darbo sąnaudas; programa. Jei norite išplėsti vertimų biuro valdymo ir valdymo optimizavimo programos funkcionalumą, visada galite susisiekti su mūsų kūrėjų komanda ir jie mielai suteiks visas funkcijas, kuriomis norite naudotis kiekvieną dieną. bendrovė.

Mūsų programai taip pat trūksta finansinių mokesčių, kad galėtumėte ją naudoti, tai reiškia, kad jums nereikės išleisti nereikalingų išteklių, kad galėtumėte toliau dirbti su programa. USU programinė įranga yra vienkartinė, kitaip nei daugelis panašių programų, kurioms reikia metinių, pusmetinių ar net mėnesinių mokesčių. Jei norite įvertinti programą ir jos funkcionalumą neinvestuodami jokių finansinių išteklių, galite atsisiųsti oficialią bandomąją programos versiją, kurios nuorodą rasite mūsų oficialioje svetainėje. Jei norite įsigyti programinę įrangą įvertinę demonstracinės versijos ypatybes, tiesiog susisiekite su mūsų kūrėjų komanda, kad įsigytumėte pilną versiją. Išbandykite programą šiandien ir pamatysite, kokia ji efektyvi jums!