Programa vertimų biurui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa vertimų biurui

Programa vertimų biurui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą vertimų biurui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vertimų biuro programa USU Software užtikrina informacinių duomenų kontrolę, apskaitą, priežiūrą ir automatizuoja visus vertimų biurų procesus bei optimizuoja darbuotojų darbo laiką. Vertimų biuras yra daugiadisciplinė programa, leidžianti versti įvairaus sudėtingumo tekstus, tiek rašytinius, tiek žodžius. Vertimų biurui skirta programinė įranga padeda kontroliuoti paraiškų gavimo procesą ir jas apdoroti, rūšiuoti ir paskirstyti vertėjams. Vertėjų agentūros programa leidžia planuoti savo programą, apskaičiuoti kiekvieno teksto vertimo laiką, už kurį galiausiai bus paskaičiuoti mokesčiai. Pažangi vertimų biuro registracijos programa leidžia koordinuoti vertimų biuro veiklą naudojant automatizuotą programinę įrangą.

Mūsų įmonė ir programa vertimų biurams padeda sisteminti ir kontroliuoti klientų bazės gamybos apskaitą; Čia, be asmeninės informacijos, savo nuožiūra galite įvesti įvairią informaciją, taip pat įvairius dokumentus, sutartis, veiksmus ir Vaizdus. Siunčiamos tiek balso, tiek tekstinės, bendrosios ir asmeninės žinutės, įvairūs sandoriai, akcijos ir kt. Tai atliekama klientų kontaktinės informacijos sąskaita, siekiant suteikti informaciją apie. - grynieji pinigai naudojant mokėjimo korteles, mokėjimo terminalus.

Aiški ir prieinama sąsaja leidžia pritaikyti viską taip, kaip norite, pradedant nuo savo dizaino kūrimo. Automatinis blokavimas apsaugo asmens duomenis nuo nepažįstamų asmenų ir informacijos nutekėjimo. Programinėje įrangoje sukurtos ataskaitos ir grafika padeda tolesniam apdorojimui, siekiant padidinti vertimų biuro pelningumą ir statusą. Visi finansiniai judėjimai, mokėjimai, išlaidos ir pajamos bus nuolat kontroliuojami. Automatinis dokumentų ir įvairių tekstų pildymas leidžia sutaupyti laiko ir įvesti teisingus duomenis, taip pat importuoti duomenis iš jau paruoštų failų įvairiais skaitmeniniais formatais.

Vienoje vertimų biurų programoje galima valdyti visus filialus ir filialus, kuriuos valdote. Tokiu būdu ne tik užtikrinsite sklandų viso vertimų biuro darbą, bet ir pasiūlysite darbuotojams galimybę bendrauti tarpusavyje duomenų ir pranešimų mainais. Esant poreikiui, darbuotojai gali gauti reikiamus duomenis naudodamiesi kontekstine paieška, kuri per kelias minutes pateikia duomenis apie jūsų užklausą. Vertimų biuro programinės įrangos ir apskaitos skaičiuoklėse duomenys apie programas, klientus, konkrečios užduoties laikas, simbolių skaičius, kiekvieno simbolio kaina, atlikėjas ir kt. Į jį įrašomi duomenys. patikrinti kiekvieno perkėlimo apdorojimo etapą ir, esant reikalui, skirti papildomas užduotis, pavedimus darbuotojams. Atlyginimai darbuotojams skaičiuojami pagal darbo sutartį ir apmokėjimo sąlygas, daugiausia vertėjai atlyginimą gauna už vertimų skaičių.

Naudojant USU programinę įrangą, programine įranga galima dirbti nuotoliniu būdu, prisijungus prie interneto naudojant mobiliąją programą. Bandomoji demonstracinė versija suteikia galimybę tiesiogiai įsitikinti programos efektyvumu, efektyvumu ir universalumu. Susisiekite su mūsų konsultantais ir gaukite papildomų patarimų dėl modulių bei išsamių instrukcijų, kaip įdiegti programinę įrangą, sukurtą individualiai kiekvienam verslui.

Automatizuota vertimų biurų vedimo programa leidžia kompetentingai atlikti darbą patogioje aplinkoje, neskiriant daug laiko ir pastangų, ir viską pritaikyti kiekvienam vartotojui individualiai, pradedant asmeniniu dizainu. Darbuotojų darbo laiko apskaita vykdoma neprisijungus. Keitimasis informacija ir žinutėmis tarp pavaldinių, galbūt vienoje duomenų bazėje, siekiant užtikrinti sklandų ir gerai koordinuotą visų institucijų veiklą

Bendra programa leidžia organizacijos darbuotojams prieiti prie duomenų ir dokumentų su asmeniniu prieigos lygiu, kurį lemia organizacijos darbo pareigos. Bendra klientų bazė leidžia įvesti informaciją apie klientus ir papildomą informaciją savo nuožiūra.

Atskiroje automatinėje programoje, klientų pageidavimu, galima išsaugoti duomenis apie konkrečią vertimo užduotį, atsižvelgiant į simbolių skaičių, su nustatytais simbolių tarifais, pažymint darbo laiką ir informaciją. ant rangovo, taip išvengiant painiavos ir prastovų. Pažvelkime į kitas mūsų programos teikiamas funkcijas.

Žinučių siuntimas suteikia galimybę informuoti klientus apie aplikacijos prieinamumą, mokėjimo poreikį, vykdomas akcijas, skolas ir kt. Mokėjimai atliekami įvairiais būdais – tiek grynaisiais, tiek negrynaisiais, atsižvelgiant į turimą valiutą. Mėnesinio prenumeratos mokesčio nebuvimas mūsų automatizuotą programinę įrangą išskiria iš panašių programų. Automatinis dokumentų pildymas supaprastina darbą ir suteikia be klaidų, tikslią informaciją. Nemokama demonstracinė versija padeda įvertinti universalaus kūrimo efektyvumą ir universalumą, vieną geriausių rinkoje. Darbo užmokestis mokamas tiek dirbantiems visą darbo dieną, tiek savarankiškai dirbantiems pagal atliktą darbą. Mobilioji aplikacija leidžia įgyvendinti nuotolinį vertimo biuro valdymą ir dokumentų apskaitą vietiniu tinklu ar internetu. Su programa galima fiksuoti tiek pagamintą, tiek apdorotą darbą. Automatinis sutarčių ir kitų dokumentų pildymas taupo darbuotojų laiką bei padeda pateikti tikslią ir be klaidų informaciją. Greita kontekstinė paieška leidžia lengvai rasti norimą informaciją vos per kelias minutes.

Greitas duomenų įvedimas į programą vykdomas importuojant duomenis iš bet kurio paruošto failo, esančio didžiosios knygos programose.

Apskaitos programose kiekvienai apdorotai programai galite pridėti įvairių failų, nuskaitytų sutarčių ir veiksmų. Automatizuota programa su daugybe modulių supaprastina įprastines užduotis ir automatizuoja visas organizacijos sritis, optimizuodama pavaldinių darbo laiką. Programinės įrangos ataskaitų ir grafikos kūrimas ir pateikimas vadovybei padeda priimti pagrįstus sprendimus įvairiais klausimais, didinant teikiamų paslaugų kokybę, vertimų efektyvumą, o vėliau ir pelningumą. Statistika padeda identifikuoti užsakymus kiekvienam klientui bet kuriuo laikotarpiu, identifikuoti nuolatinius klientus ir suteikia jiems nuolaidas vėlesniems tekstams. Visi įmonės filialai yra saugomi bendroje programos skaičiuoklėje automatizavimui ir sklandžiam darbui visose agentūros srityse. Dokumentacija programinėje įrangoje atliekama skaitmeniniu būdu ir leidžia ilgą laiką saugoti dokumentus ir informaciją dėl atsarginių kopijų. Programinės įrangos darbalaukyje galima įdiegti vieną iš daugelio siūlomų šablonų ar temų, taip pat savo mėgstamą vaizdą. Esant poreikiui galima notariškai patvirtinti visus esamus tekstus. Nė vienas mūsų klientas neliko abejingas mūsų automatizuotai, universaliai ir daug funkcijų turinčiai programėlei. Atlyginimai mokami pagal darbo sutartį tiek tarp vidaus vertėjų, tiek tarp laisvai samdomų vertėjų.

Skatindami universalią programinės įrangos kūrimą padidinate agentūros statusą, efektyvumą, pelningumą ir pelningumą. Ekrano užraktas apsaugo jūsų asmeninius duomenis nuo nepažįstamų žmonių net minutei jiems išėjus iš darbo vietos. Iki šiol statistika nuolat atnaujinama ir pateikiama tik nauja ir tiksli informacija. Jei kuriant programinę įrangą netaikomi mėnesiniai abonentiniai mokesčiai, sutaupysite pinigų jūsų finansams. Galėsite nuolat stebėti finansinius judėjimus ir klientų skolas. Integracija su programinėmis apsaugos kameromis užtikrina darbuotojų ir visos organizacijos valdymą visą parą.