Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa pirčiai

Programa pirčiai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa pirčiai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pirties automatizavimo programa yra viena iš USU Software konfigūracijų, leidžianti pirčių verslui efektyviai apskaityti išlaidas ir finansines pajamas, optimizuoti vidinę veiklą ir reguliariai bendrauti su lankytojais. Programos, skirtos pirtims ir pirtims, USU programinės įrangos kūrimo komandos produktas, išsiskiria paprasta sąsaja ir lengva navigacija, o panašūs kitų kūrėjų pasiūlymai nebegali garantuoti jų tinkamumo naudoti bet kokio lygio naudotojams ir net jiems nesant. tokius įgūdžius.

Pirties valdymo programa yra skirta pritraukti darbuotojų iš skirtingų darbo sričių ir valdymo lygių, nes ji leidžia pirčiai ir pirčiai sudaryti išsamų šiuo metu vykdomos veiklos aprašymą. Kuo daugiau skirtingų vartotojų pateikia savo nuomonę atlikdami darbą, tuo niuansingiau programa atsižvelgia į apskaitą, sudarydama ataskaitą, kuri yra kiekvienos veiklos rūšies ataskaita skaičiais ir kitais rodikliais.

Pirties apskaitos programa neįtraukia darbuotojų dalyvavimo apskaitos procedūrose ir skaičiavimuose, kurie visada lydi apskaitą. Apskaitos tvarka nustatoma programos nustatymuose, kuriuose atsižvelgiama į visą jos aptarnaujamos pirties turtą ir išteklius, personalą ir darbo valandas. Pirties darbui konfigūruoti programoje yra blokas pavadinimu 'Nuorodos', jis pildomas tik vieną kartą ir prieš pirmą treniruotę, po kurios visa apskaita pirtyje atliekama automatiškai. Pavyzdžiui, šiame skyriuje pirties apskaitos programa ragina nurodyti išlaidų straipsnius ir finansavimo šaltinius, surašyti išnuomotą ar parduotą inventorių, įskaitant išlaidų paskirstymą ir visas finansines pajamas. Pagal šį sąrašą programa sukuria nomenklatūrą pirties ir įsigytų prekių apskaitai, siekiant pagerinti pirties aptarnavimo kokybę ir uždirbti pelno.

Taip pat šiame nustatymų bloke pirties valdymo programa talpina visą informaciją apie pirties organizacinę struktūrą, jos darbuotojus, apmokėjimo už atliktus darbus skaičiavimo įkainius, padalinius ir filialus, kurie yra jos tinklo dalis, taip pat kainoraščius – ten gali būti kiek nori, apsilankymo ir pirties kaštai, nuo kiekvieno apsilankymo pelnas ir pan. bus naudojami skaičiuojant. Programos skiltyje „Nuorodos“ net tekstiniai šablonai reklaminiams ir informaciniams laiškams organizuoti, kuriuos nemažai pirties apskaitos programų automatiškai išsiųs savo klientams, skatindamos jų lankymosi pirtyje aktyvumo augimą. Be tokio rinkinio, yra ir dokumentų šablonų rinkinys, kuriam programa generuoja einamuosius ir ataskaitinius dokumentus, įskaitant apskaitą ir sąskaitas faktūras. Todėl skiltyje „Nuorodos“ nustatomas programos kaip skaitmeninio asistento pirties ir jos finansų valdymo tonas arba išdėstymas.

Be žinynų, pirties meniu yra dar du informacijos blokai ir pirčiai skirtos programos - Moduliai ir Ataskaitos. Skiltyje „Moduliai“ pirtis fiksuoja operatyvinę veiklą, pažymi bendravimą su klientu įvairiose duomenų bazėse telefonu, lanko juos nurodytu laiku, siunčia naujienlaiškį pasirinktai gavėjų grupei vieningoje klientų duomenų bazėje, nes programa siunčia laišką pagal paskirtį ir kliento pageidavimus, kad nebūtų atmestas šios paslaugos. Šis vienodumas vadinamas komponavimu ir sutaupo daug vartotojų laiko dirbant su tokiomis formomis. Norėdami juos užpildyti, turite įgyti minimalių paprastų įgūdžių, kurie, turintys viršvalandžius, padidina automatizavimą.

Saunoms ir garinėms pirtims skirtose programose naudojama daug tokių neįkyrių metodų, taupančių darbuotojų darbo laiką – tai viena pagrindinių programos užduočių. Pavyzdžiui, dar vienas efektyvus įrankis yra spalvinis esamų rodiklių indikatorius, leidžiantis darbuotojams vizualiai stebėti procesus ir laikytis darbo termino, nes pati programa visa tai patikrina ir informuoja darbuotojus apie tam tikru momentu galinčią susiklostyti nepageidaujamą situaciją. , su raudonu, kad atkreiptų dėmesį, siųstuvas. Užsakymų duomenų bazėje, kurioje pirties ir hamamo programos veda klientų, laiko, apmokėjimo apskaitą, kiekvienas apsilankymas turi savo spalvą, kuri parodo šio apsilankymo būseną – baigtas, vyksta, šiuo metu baigtas ir dar neapmokėtas, pilnas. seniai ir šiaip yra skola. Pavyzdžiui, aktyvus vizitas yra žalias ir kai tik klientas baigia procedūras, klientas gali gauti ir papildomų paslaugų, valandinės nuomos inventorių, jei nėra išankstinio apmokėjimo sąlygos. Spalvos keitimas yra automatinis.

Pirtyse ir hamame programose, atsižvelgiant į didelį vartotojų skaičių, atskiriamos prieigos prie paslaugų duomenų teisės, siekiant apsaugoti jų privatumą. Teisių atskyrimas leidžia atskirti atsakomybę už užduočių kokybę ir laiką bei programinėje įrangoje esančių nuskaitymų patikimumą. Prieigos teisių padalijimas leidžia priskirti saugos slaptažodžius atskiriems prisijungimams, kurie sudaro kiekvieną atskirą informacijos siuntimo darbo sritį.

Vartotojui užpildžius skaitmeninės dokumentacijos formą, prisijungimo informacija automatiškai pažymima, kas leidžia tiksliai žinoti bet kokio veiksmo atlikėją, melagingų duomenų autorių.

Visos anketos, pažymėtos vartotojo prisijungimo informacija, kaupiamos darbo erdvėje, uždaromos nuo kolegų, tačiau jas gali naudoti administracija, kad patikrintų jų turinio aktualumą procesui. Patikrinti yra audito funkcija, kuri parengs ataskaitą apie visų formų pokyčius po ankstesnės kontrolės procedūros ir sutrumpins valdymo laiką derinimui. Pirčių ir pirčių programos suteikia pavadinimų diapazoną inventoriaus ir kitų komercinėje ir ūkinėje veikloje naudojamų produktų apskaitai.

Kiekviena prekė turi komercinius parametrus jos identifikavimui bendroje masėje, jos judėjimas dokumentuojamas važtaraščiais, kuriais remiantis formuojamas pirminių apskaitos dokumentų pagrindas. Pirčių ir pirčių programos reiškia atsargų kontrolę esamu laiko režimu – tai automatiškai atšaukiama pardavus prekes ir gavus apmokėjimą. Pirčių ir hamamo programos leidžia sukurti vieną klientų duomenų bazę CRM formatu, kad būtų galima sekti darbą su klientais, tiekėjais, rangovais. CRM formatas leidžia pridėti prie bet kokio dokumento, įskaitant nuotraukas, sutartį, asmeninį kainoraštį, mokėjimo kvitus, prie kiekvieno kliento asmeninio verslo.

Mokėjimo kvito, pardavimo kvito, apskaitos ataskaitos sudarymą programa atlieka savarankiškai, dokumentai atitinka keliamus reikalavimus ir visada yra paruošti laiku. Darbuotojų tarpusavio sąveiką palaiko vidinė komunikacija iššokančio lango pavidalu – pranešimas ekrano kampe su aktyviu perėjimu paspaudus diskusijos temą. Sąveiką su klientais papildo elektroninis bendravimas elektroniniu paštu ir SMS žinutėmis, aktyviai naudojamas reklaminiuose ir informaciniuose laiškuose – masinis ir atrankinis. Pirties ir hamamo programos nereikalauja mėnesinių mokesčių, bazinės komplektacijos kaina yra tokia pati, funkcionalumas visada gali būti pratęstas už papildomą mokestį.