Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa SPA ir pirčiai

Programa SPA ir pirčiai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa SPA ir pirčiai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą SPA ir pirčiai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

SPA ir hamamo programos užtikrina įmonės nenutrūkstamą, kokybišką darbą, o tai labai svarbu pailsėti ir smagiai praleisti laiką atvykusiems lankytojams. Programa supaprastina organizacijos veiklą, automatizuoja daugybę procesų, o ne valdiklius, su kuriais galite spręsti svarbesnius klausimus ir užduotis. SPA ir pirtys yra privatus verslas, reikalaujantis subtilaus požiūrio ir atsakingo žmonių laiko tvarkymo. Programėlės dėka galite įvesti klientų ir finansinius įrašus, stebėti sandėlių priežiūrą, daryti vaizdinę statistiką ir rinkti duomenis kokybiškai analizei. Darbuotojų motyvaciją ir kontrolę galima nesunkiai derinti neįkyriai vertinant kiekvieno dalyko darbą. Taip pat labai supaprastės ir nuomojamų priedų valdymas. Integruotas planuotojas užtikrina kompetentingą ir efektyvų renginių planavimą. Darbas SPA ar hamame visų pirma yra darbas su žmonėmis. Kiekvienas lankytojas nori ypatingo požiūrio į save, traktavimo pagal vardą, savotiško įsiminimo. Tam padės klientų bazė: be kiekvienos naujos paieškos, į ją įvedami jau įmonei prieinami duomenys. Specialios komunikacijos technologijos leidžia sužinoti daug papildomos informacijos apie kiekvieną žmogų, kuri padeda miegantiems klientams priminti apie būtinybę išeiti iš SPA ar pirties. Skundų žurnalo gali nepakakti darbuotojų darbo kokybei užtikrinti. USU Software kūrėjų SPA ir pirčių programa padeda vadovams palyginti pralaidumą, pajamas, lankytojų skaičių tam tikru metu. Remdamasis šiais duomenimis, vadovas gali lengvai nustatyti individualų tarifą, pagrįstą pastangomis užtikrinti teisingą atlygį ir bausmes. Taigi SPA ir hamamo valdymo praktikoje sėkmingai derinama personalo kontrolė ir motyvavimas.

Daugelyje SPA ir vonių galima išsinuomoti vonios reikmenis, kurie, viena vertus, turėtų būti pelningi ir, kita vertus, yra susiję su daugybe pavojų, pvz., vagystės, sugadinimo ir praradimo. Siekiant išvengti tokių incidentų, mūsų apskaitos programa leidžia vizualiai kontroliuoti lizinguojamą daiktą, jo darbo laiką ir saugiai bei tvarkingai grąžinti tinkamu laiku. Taip jūsų verslas bus dar pelningesnis ir sėkmingesnis.

Finansinės apskaitos funkcija užtikrina visų pervedimų ir mokėjimų bet kokia valiuta kontrolę, ataskaitų apie sąskaitas ir seifus, išlaidas ir pelną tam tikromis dienomis ir ataskaitiniais laikotarpiais. Be to, programėlė stebi klientų skolų mokėjimą ir atlyginimų pervedimą darbuotojams. Turėdami tikslų finansinių judėjimų vaizdą, galite lengviau sukurti veiksmingą metų biudžetą.

Atsargų valdymas SPA ir vonios programinėje įrangoje stebi įvairių prekių ir prekių prieinamumą, suvartojimą, veikimą ir judėjimą. Tai padeda visada po ranka turėti viską, ko reikia, o pasiekus nustatytą minimalią vertę, programa praneš, kada reikės įsigyti trūkstamas prekes. Išskirtinis mūsų programos bruožas yra jos patogumas ir patogumas. Skirtingai nuo įprastų nešiojamųjų kompiuterių ar numatytųjų apskaitos sistemų, jis turi galingus įrankius, daugybę funkcijų ir daug funkcijų. Be to, tai daug lengviau išmokti nei profesionalių didelių gabaritų programas. Norint dirbti su mūsų programa, nereikia jokių specialių žinių, jas įvaldys visi jūsų organizacijos darbuotojai. Patogi sąsaja, daug gražių šablonų ir gerai veikianti informacijos įvedimo sistema padarys Jūsų darbą dar malonesnį! Mūsų automatinio valdymo programa tinka darbui pirtyse, SPA, pirtyse, baseinuose, antikavinėse, kurortuose ir kitose pramogų ir poilsio įstaigose. Pirmiausia sukuriama klientų bazė, kurioje galima įvesti neribotą kiekį papildomos informacijos, avatarų, individualaus apsilankymo reitingo ir daug daugiau.

USU Software techniniai ekspertai padės jums ir jūsų darbuotojams kuo greičiau įsisavinti programą. Galima susikurti asmenines klubo korteles ir apyrankes lankytojų atpažinimui. Bet kuriuo ataskaitiniu laikotarpiu galite peržiūrėti konkrečios dienos ir kliento apsilankymų istoriją. Galite peržiūrėti kiekvienos dienos pardavimo statistiką, kad sukurtumėte vaizdines analitines ataskaitas. Mūsų programa suteikia klientams galimybę vizualiai valdyti tiekiamus priedus, užtikrinant, kad amžius būtų saugus ir tinkamas tinkamu laiku. Sandėlio apskaitos funkcija leidžia kontroliuoti prekių prieinamumą ir suvartojimą sandėliuose. Pasiekus tam tikrą minimalų lygį, programa praneš, kad reikia įsigyti trūkstamą. Hamamo ir SPA planuotojas leidžia suplanuoti visus organizacijai svarbius įvykius: ataskaitų pateikimą, darbuotojų darbo valandas, svečius, atsargines kopijas ir kt.

Atsarginė kopija užtikrina, kad nauji duomenys būtų išsaugomi pagal tam tikrą grafiką, todėl jums nereikės blaškytis ir kiekvieną kartą rankiniu būdu išsaugoti informaciją. Naudodami modernią įrangą galite padidinti savo SPA ar hamamo efektyvumą. Programėlė automatiškai generuoja kvitus, ataskaitas, formas, apklausas ir dokumentus, taupydama laiką ir padarydama juos tikslesnius. Įmonės vadovui pateikiamas ataskaitų rinkinys, reikalingas išsamiai įmonės verslo analizei. Patogus rankinis įvedimas ir integruotas duomenų importavimas leis programai greitai pradėti. Be to, programa turi intuityvią sąsają ir daugybę gražių šablonų. Norėdami sužinoti daugiau apie USU programinės įrangos kūrėjų SPA ir vonios programų galimybes ar net atsisiųsti demonstracinę programos versiją, susisiekite su mūsų kūrėjais naudodami informaciją mūsų oficialioje svetainėje!