Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Pirties gamybos kontrolės programa

Pirties gamybos kontrolės programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Pirties gamybos kontrolės programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite pirties gamybos kontrolės programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pirties gamybos kontrolės programa įtraukta į USU Software ir suteikia pirties verslui efektyvią gamybos kontrolės programą, kuri vykdo vykdymo laiko, rezultatų ir ataskaitų teikimo kontrolę, įsipareigojimus dėl gamybos kontrolės automatiškai, kai pati pirtis nekontroliuoja vykdymo, tačiau programa - nesilaiko parengtame veiksmų plane nustatytų terminų Teikia atsakingiems asmenims pranešimą apie glaudų mėginių ėmimą ir analizę, stebi vykdymą, o jei ne, siunčia priminimus ir praneša dalyviams apie nesilaikymą vadovybei. Jei atliekamos analizės ir rezultatai įtraukiami į programą, pirties atitiktį sanitarinėms ir higienos normoms visose darbo vietose ir servise tikrinančios institucijos nustatytu laiku surašo reikiamą ataskaitą. klientų. Toks patogumas didina pirties reputaciją, nes, įvertinus jos paslaugas, jos interjeras turėtų išsiskirti jei ne sterilumu, tai tikrai švara ir gaivumu.

Programos valdoma pirtis padidina ne tik teikiamų paslaugų kokybę, bet ir gamybinės veiklos apimtis, kadangi šios programos tinkamumas apima ne tik gamybos kontrolę, bet ir daugelio kitų darbų atlikimą automatiniu režimu. . Tai padidins gamybos apimtis, taupydamas darbuotojus nuo tokių darbų ir atlikdamas tiesiogines užduotis. Tai veikia automatiškai; buhalterinė apskaita ir likvidavimas, dokumentų kūrimas, visų sutarčių sąlygų kontrolė, jei tokių yra, nuomai ir pardavimui klientams reikalingo inventoriaus prieinamumas, visų piniginių operacijų fiksavimas, skolininkų identifikavimas ir kt.

Net atsarginė kopija dabar veikia automatiškai pagal sukurtą grafiką – po to seka programoje įmontuotas užduočių planuoklis arba laiko funkcija, kuri apima visų automatinių užduočių atidarymą kiekvienai užduočiai pagal esamą grafiką. Be to, gamybos kontrolės ataskaitų parengimas iki tam tikros datos taip pat įtraukiamas į planuotojo užduočių sąrašą, todėl tinkamu laiku signalas siunčiamas automatinio pildymo funkcijai, kuri tampa atsakinga. programai suvesti visus pirties eksploatuojamus dokumentus eksploatacijos metu. Programai turėtų būti skiriamas reikiamas laikas – visi dokumentai visada yra paruošti laiku, o tai svarbu pirmiausia gamybos kontrolei ir ataskaitoms, įskaitant apskaitą, yra be klaidų ir atitinka visus registracijai keliamus reikalavimus, yra privalomi duomenys.

Dėl tokio aktyvaus programos dalyvavimo pirties gamybinėje veikloje darbo efektyvumo ir paslaugų apimties augimas yra stabilus, nes gamybos rezultatų augimas atsiranda ne tik atlaisvinant papildomus išteklius, bet ir racionalizuojant. visų darbų analizė ataskaitinio laikotarpio pabaigoje pagal gamybinės veiklos vykdymo laiką ir joms pritaikytą darbo apimtį. Automatinė analizė leidžia kontroliuoti procesų, personalo, pardavimų efektyvumą, koreguoti apimtis, atsižvelgiant į veiksnius, turinčius įtakos pelno formavimui. Tai leidžia pirtyje laiku pašalinti iš gamybinės veiklos nemažai neigiamų aspektų ir, priešingai, aktyviai pristatyti patirtį, kuri prisideda prie jų sėkmės.

Pirties gamybos valdymo programą į kompiuterius įkelia USU ekspertai, koregavimas – jų atsakomybė. Darbas atliekamas nuotoliniu būdu per interneto ryšį, tuo pačiu formatu, vyksta mokymų meistriškumo klasė su visų funkcijų ir paslaugų demonstravimu, kuris leis darbuotojams greitai įsisavinti programą, ypač patogią navigaciją ir „Together“, tai yra įmanoma, kad darbuotojai be vartotojo patirties sėkmingai dirbti paprasta sąsaja.

Ši pirties gamybos valdymo programa, be to, numato elektroninių formų ir darbo su jomis taisyklių derinį, o tai sumažina darbą joje iki kelių paprastų algoritmų – praktiškai juos įsimenant ir naudojant, mąstant apie atliekamą veiksmą. Visa tai lemia tai, kad personalo veikla programoje trunka kelias sekundes, bet tuo pačiu susiveda į privalomą darbo operacijų, atliekamų vykdant pareigas, registraciją, nepaisant aktyvaus dalyvavimo.

Remdamasi tokiais įrašais, pirties gamybos kontrolės programa surašo operatyvinę ataskaitą apie pirties dabartinės gamybinės veiklos būklę, ją paaiškina pagal rodiklius, kuriuos programa gamina rinkdama, rūšiuodama ir apdorodama naudotojų įrašus, o vėliau apskaičiuoja. apibendrintas rezultatas, skirtas patalpinimui į atitinkamą duomenų bazę, kuris bus prieinamas kitiems specialistams atliekant kitas užduotis. Programa stebi klientų atsiskaitymus, buvimo pirtyje trukmę, įrangos nuomą. Be to, šis inventorius taip pat gali būti parduodamas – programa palaiko prekybinę veiklą ir veda faktinius klientų, produktų, su jais susijusių darbuotojų pardavimų, išlaidų ir mokėjimų apskaitą. Programa perima verslo procesų ir apskaitos procedūrų valdymą.

Gamybos kontrolės programa lengvai integruojama su sandėlio ir prekybos įranga, leidžianti pagerinti operacijų kokybę registruojant nuomos sutartis ir atsargų pardavimus, atsargas. Tokioje įrangoje turėtų būti brūkšninio kodo skaitytuvas, elektroninės svarstyklės, duomenų rinkimo terminalas, finansų registratorius, spausdintuvai čekių ir prekių kainų etiketėms spausdinti. Į šią įrangą įeina vaizdo stebėjimo kameros, skirtos grynųjų pinigų operacijų vaizdo kontrolei organizuoti, telefonas, elektroninės informacinės lentos ir daug daugiau.

Programa siūlo atlikti kiekvieno vartotojo veiklos planavimą, kas suteikia vadovybei galimybę stebėti personalo užimtumą, terminus. Mūsų programa siūlo pasiūlyti klubo korteles ar apyrankes greitam lankytojų registravimui, buvimo trukmei, naudojant ant jų atspausdintą brūkšninį kodą, tam skaitytuvą. Programoje kuriamos įvairios duomenų bazės, visos turi vienodą duomenų įvedimo taisyklę ir panašų formatą – tai bendras vietų sąrašas ir juosta su skirtukais apačioje.

Siekiant atsižvelgti į lankytojus ir paslaugų kainą, sukuriama apsilankymų duomenų bazė, kurioje apie kiekvieną iš jų pateikiama informacija apie viešnagės trukmę, teikiamų paslaugų pavadinimai, apsilankymo kaina. Ši programa savarankiškai apskaičiuoja paslaugų kainą, atsižvelgdama į asmenines aplinkybes, jei tokių yra, informacija apie jas pateikiama vienoje klientų duomenų bazėje CRM formatu. Skaičiavimų automatizavimas apima visų skaičiavimų atlikimą, įskaitant vienetų įkainių, paslaugų savikainos, išlaidų ir pelningumo apskaičiavimą.

Klientų apsilankymų duomenų bazėje pažymima inventoriaus nuoma, vizito pabaigoje programa primena darbuotojui grįžti, kaip pranešimą duomenų bazėje eilutę paryškindama raudona spalva.

Parduodant inventorių sukuriama pardavimo bazė, kurioje fiksuojamos ne tik parduodamos prekės, bet ir pirkėjas, prekių sąrašas, asmens sąlygos, atsiskaitymo būdas ir kiekis. Kiekvienas darbuotojas, norėdamas dirbti programoje, gauna individualų prisijungimo vardą ir saugos slaptažodį, kuris apribos jo prieigą prie paslaugų informacijos dėl jo saugumo. Norėdami dirbti programoje, kiekvienas darbuotojas gauna individualias elektronines formas, kuriose jis prideda rodmenis po kiekvieno veiksmo, kurį atlieka vykdydamas savo pareigas. Valdymo programa stebi elektroninių formų turinį ir naudoja audito funkciją, leidžiančią greitai patikrinti faktinius įmonės finansinius rodiklius, paspartinti apskaitos procesus.