Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Pirties apskaitos programa

Pirties apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Pirties apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite pirties apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

„USU Software“ kūrimo komandos siūloma vonios apskaitos programa pravers tiek kiekvienam vonios dydžiui, tiek didelei organizacijai, kur reikia vienu metu stebėti tūkstantį dalykų, tiek mažai įstaigai ar nuolat stebint vandens srautą. klientų. dar ne visi jie yra tarp rinkos lyderių. Mūsų programa yra daug funkcionalesnė nei įprastos apskaitos sistemos ir buhalterija, bet tuo pačiu daug paprastesnė nei sudėtingos profesionalios programos.

Automatinė vonios apskaita perima daugybę verslo sričių, kurios anksčiau buvo paliktos pačios. Hamamas yra sudėtingas verslas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas žmonėms ir jų patogumui. Kad tokia vieta būtų tikrai populiari, turite ją padaryti kuo patogesnę. Niekas nebus patenkintas, jei užsakyta garinė pirtis ar mėgstamas stalas bus užimtas, nors ir rezervuotas. Arba jei jie išduoda sugedusius priedus arba neturi būtiniausių daiktų už prekystalio. Programa suteikia daug įrankių, padėsiančių išvengti tokių situacijų.

Visų pirma, programa sukuria klientų bazę su visais reikalingais duomenimis darbui su klientais. Tai padės stebėti svečius, kurie pas jus ilgai nesilankė – gal vertėtų paskambinti ir priminti? Reguliariai atnaujinama klientų bazė padės reklamuoti tikslinę reklamą, kuri yra efektyvesnė ir pigesnė nei bet kada anksčiau. Automatinis pirties valdymas suteikia ir kitų galimybių: įtraukti į lankytojų profilį avatarą, sudaryti individualų apsilankymo reitingą, klubo korteles ir apyrankes ir kt.

Vonios reikmenų nuoma yra pelningas priedas. Tačiau tai sukelia įspūdingų nuostolių, dažnai susijusių su vagyste ar turto sugadinimu. Automatinėje apskaitoje kiekvieno daikto nuoma, eksploatavimas ir grąžinimas yra aiškiai kontroliuojami, o tai labai palengvina daiktų nuomą pirtyje. Darbuotojų motyvavimui svarbų vaidmenį atlieka apskaitos sistema, kurioje pažymimas atlikto darbo kiekis, produktyvumas, klientų skaičius per pamainą, faktinės, planuojamos pajamos ir daug daugiau. Remdamiesi šiais duomenimis, kiekvienam darbuotojui galite priskirti atskirą atlyginimą, atlygį ir baudas. Mūsų programa automatiškai apskaičiuoja darbuotojų atlyginimus ir seka jų mokėjimą, o tai labai patogu. Nuo darbuotojų darbo dažnai priklauso ir visos įmonės sėkmė, ypač kai kalbama apie vonios kambarius ar kitas poilsio ir poilsio vietas.

Apgalvotas planavimas didina organizacijos efektyvumą, įveda tvarką ir neleidžia sugriauti svarbiems sandoriams. Planuotojas gali įtraukti skubių ataskaitų galutinius terminus, klientų apsilankymo laiką, atsarginius grafikus ir daug daugiau, kas jums atrodo tinkama. Su organizuotu darbu daug lengviau pasiekti savo tikslus, o patikima organizacija visada patirs didesnį klientų pasitenkinimą. Finansinė apskaita kontroliuoja mokėjimus ir pervedimus bet kuria valiuta, teikia ataskaitas apie sąskaitas ir kasininkus, automatiškai apskaičiuoja paslaugos kainą su visomis nuolaidomis ir kainų padidėjimais. Žinant, kam išleidžiama ta ar kita lėšų dalis, lengviau sudaryti funkcionuojantį metų biudžetą. Programa rodo klientų neapmokėtas skolas, generuoja čekius ir sutartis.

Vienas iš pagrindinių USU Software kūrėjų siūlomos automatizuotos apskaitos programos privalumų yra jos naudojimo paprastumas. Programa yra specialiai sukurta bet kokio lygio vadovams ir nereikalauja jokių specialių įgūdžių dirbti. USU Software techniniai ekspertai padeda apmokyti visus jūsų organizacijos darbuotojus naudotis programa, o patogi ir intuityvi sąsaja su gražiais šablonais padarys jūsų darbą dar malonesnį. Tačiau visa tai netrukdo galingam programos funkcionalumui ir turtingiems įrankiams, o tai jokiu būdu neturi įtakos programos greičiui.

Norėdami vizualiai įvertinti automatinės apskaitos funkcionalumą, galite susisiekti svetainėje esančia kontaktine informacija ir atsisiųsti demonstracinę programos versiją. Programa tinka poilsiui ir pramogoms pirtyse, saunose, kurortuose, baseinuose ir kitose patalpose. Pirmiausia sukuriama klientų bazė su visa reikalinga informacija tolesniam darbui, kuri atnaujinama su įeinančiais skambučiais. Kiekvienos dienos apsilankymų statistika leidžia analizuoti aktualius įmonės įvykius. Individualus klientų apsilankymo įvertinimas padeda rasti miegą ir primena apie save.

Lankytojams kuriamos individualios arba beasmenės klubo kortelės ir apyrankės.

Darbuotojų apskaita leidžia efektyviai motyvuoti personalą ir palyginti vadovus įvairiais rodikliais: atliktu darbu, planuojamomis ir faktinėmis pajamomis ir kt. Pirties apskaitos programinė įranga suteikia ribotą atskirą prieigą prie slaptažodžių: tai leidžia vienam asmeniui suteikti lygiai tiek pat informacijos. kaip ir jos jurisdikcijoje. Sandėlio apskaita stebi organizacijos prekių prieinamumą ir suvartojimą.

Pasiekus tam tikrą minimalų lygį, programa praneš, kad reikia pirkti.

Programa automatiškai apskaičiuoja darbuotojų atlyginimus. Vizualinis visų nuomojamų hamamo priedų valdymas. Naudodami įvairią modernią įrangą greitai pasieksite savo tikslus.

Galite išsiųsti tiek masinę SMS žinutę su pranešimu apie vykstančias akcijas, tiek atskiras žinutes, pavyzdžiui, su rezervacijos priminimu. Vonios valdymo programėlė automatiškai generuoja kvitus, sutartis, apklausas ir dar daugiau. Įmonės vadovui pateikiamas ataskaitų rinkinys, leidžiantis atlikti išsamią ataskaitinio laikotarpio analizę. Pirties apskaitos programa turi patogią ir intuityvią vartotojo sąsają, todėl dirbti su ja gali naudotis bet kuris asmuo. Patogus rankinis įvedimas ir integruotas duomenų importavimas leidžia greitai pradėti dirbti su programa. Daugiau apie programos ypatybes galite sužinoti naudodami kontaktinę informaciją mūsų svetainėje!