Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga pirčiai

Programinė įranga pirčiai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga pirčiai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programinę įrangą pirčiai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU Software vonios valdymo konfigūracija yra speciali programa, kuri tarnauja kaip patikimas asistentas bet kuriam administratoriui. USU programinė įranga turi daug galimybių atlikti konkrečias užduotis, supaprastinti įprastinius procesus ir automatizuoti daugelį veiksmų, kuriais anksčiau turėjote pasirūpinti. Naudodami programėlę galite leisti laiką spręsdami kitas, svarbesnes užduotis. USU Software kūrėjų siūlomos valdymo programos turi nemažai reikšmingų pranašumų prieš kitas panašias valdymo programas. Pirma, jie yra daug funkcionalesni nei knygos ar paprastos apskaitos sistemos. Išsamus įrankių rinkinys suteikia prieigą prie klientų, finansų, sandėlio apskaitos, planavimo ir darbuotojų kontrolės ir daug daugiau. Tuo pačiu metu mūsų kūrėjų programinė įranga pirčiai, skirtingai nei sunkios profesionalios programos, veikia gana greitai ir yra lengvai išmokstama.

Hamamo lankytojai dažniausiai nori ne tik patogiai atsipalaiduoti, bet ir jaustis beveik kaip namie, sulaukti dėmesio ir tuo pačiu gauti puikų aptarnavimą. Tam mūsų programinėje įrangoje įdiegta klientų apskaitos funkcija. Tai leidžia sukurti didelę klientų bazę su neribotu kiekiu įvairios informacijos. Šiuolaikinės komunikacijos sistemos technologijos gali padėti sužinoti daug papildomos informacijos apie klientus ir ją pelningai panaudoti – pavyzdžiui, tikslinei reklamai, kuri yra ir efektyvesnė, ir pigesnė už tradicinę reklamą. Taip pat galite įtraukti jų avatarus į hamamo svečių profilius, pažymėti esamas skolas, atlikti individualų apsilankymo vertinimą. Sukurta bazė atnaujinama su naujomis paieškomis ir naujais lankytojais, todėl ji visada išlieka aktuali.

Pirties programinė įranga suteikia visas reikalingas priemones darbuotojams kontroliuoti. Motyvacijos ir kontrolės derinimas dabar yra daug lengviau. Programa remiasi lankytojų, kurių darbuotojai priimami, skaičiumi, skirtumu tarp planuojamų ir faktinių pajamų, lankomumo ir kt. Jame yra būtini analizės mechanizmai, kad galėtumėte lengvai palyginti su įvairiais rodikliais, pvz Turėdami šią informaciją galite lengvai apskaičiuoti tarifą kiekvienam atskirai. Įvesti besimaudančių, skatinimo ir baudų sistemą. Jūsų darbuotojų produktyvumas ir motyvacija akivaizdžiai įtakoja viso hamamo veikimą. Taip maloniau ilsisi lankytojai, gerėja verslo valdymas, gerėja įstaigos reputacija visuomenėje.

Daugelis pirčių vadovų į savo veiklą įtraukia baldų nuomą. Tai gali lemti ir papildomą pajamų šaltinį, ir priversti patirti nuostolių. Priklauso nuo to, kaip susitvarkysite nuomos sistemą, ar jie grąžins jūsų numerius, rankšluosčius ir lentas sveikus, ar svečiai reguliariai juos pames ir sugadins? USU programinė įranga turi vizualinės nuomojamų priedų patikros funkciją, kuri užtikrina grąžinimo saugumą ir vientisumą.

Finansinė apskaita leidžia sekti visus grynųjų pinigų judėjimus organizacijoje. Galėsite kontroliuoti pavedimus ir mokėjimus, palyginti sąskaitas faktūras ir kasininkus, automatiškai skaičiuoti paslaugos kainą ir darbuotojo atlyginimą. Vizuali organizacijos pajamų ir išlaidų statistika leidžia sistemingai analizuoti ir nustatyti pelningiausius ateities įmonės plėtros būdus. Remiantis šiais duomenimis, lengviau apskaičiuoti ilgalaikį biudžetą.

Vienas iš svarbiausių USU programinės įrangos privalumų yra lengvas mokymasis ir naudojimo paprastumas. Daugelis profesionalių programų su įvairiomis galimybėmis yra labai sudėtingos ir jas suprasti reikia specializuoto mokymo. Jie tikrai netinka komandiniam darbui. Pirties programinė įranga iš USU Software yra sukurta paprastiems žmonėms, nereikalauja jokių specialių ar profesinių įgūdžių ir tinka administratoriui, turinčiam bet kokio lygio kompiuterio žinias. Netruks visa komanda įvaldyti šią temą.

Mūsų programinė įranga tinka hamamo, pirčių, SPA, viešbučių, antikavinių, baseinų, poilsio kompleksų ir kitų pramogų įstaigų darbui automatizuoti. Mūsų įmonės techniniai operatoriai padės jums ir jūsų komandai kuo greičiau suprasti programos naudojimą.

Visų pirma, sukuriama klientų bazė su visa reikalinga informacija darbui su klientais ir reklamai. Jis suteikia lankytojams ne tik apsilankymo laiką, bet ir namelius, baseinus, kambarius ir kt. Priskirti. Galite stebėti potencialių klientų skolų mokėjimą. Kliento ID galima įvesti tiek su asmeninėmis, tiek su neasmeninėmis klubo kortelėmis ir klubo apyrankėmis. Kiekvienai dienai ir svečiui sukuriama apsilankymų istorija. Mūsų programinė įranga automatiškai generuoja kvitus, apklausas, formas ir kitus dokumentus, kad sutaupytumėte laiko. Pardavimų istorija naudinga analizuojant ir skaičiuojant individualių darbuotojų atlyginimus.

Jei pageidaujama, klientams gali būti pasiūlyta aplikacija, kuri padidins vonios reputaciją. Galima atsinešti aplikaciją, kuri padidina įmonės efektyvumą ir ugdo darbuotojų korporacinę dvasią. Programinė įranga leidžia klientams išsinuomoti hamamo priedus ir vizualiai stebėti jų sugrįžimą norimu laiku. Nesunku palyginti darbuotojų sėkmę tam tikrose srityse. Darbuotojų atlyginimas už atliktas užduotis skaičiuojamas automatiškai. Mūsų programinė įranga apskaičiuoja paslaugos kainą, atsižvelgdama į kainų padidėjimą, nuolaidas ir premijas.

Pavyzdžiui, galima siųsti masines SMS žinutes apie vykstančias akcijas ir siųsti individualias žinutes su privačia informacija. Ši programa turi patogią, lengvai suprantamą sąsają, todėl programinė įranga tinka bet kokių įgūdžių vartotojams. Daug gražių šablonų padarys jūsų darbą programoje dar smagiau. Programinę įrangą galima išversti į visų įmonės narių gimtąją kalbą. Galite atsisiųsti demonstracinę vonios valdymo programinės įrangos versiją ir sužinoti daugiau apie jos galimybes susisiekę kontaktine informacija mūsų oficialioje svetainėje!