Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga saunai

Programinė įranga saunai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga saunai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programinę įrangą pirčiai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pirties valdymo automatizavimo programinė įranga siūlo verslo vadovams ir vadovams daug galimybių, kurių jie anksčiau neturėjo. Subtiliame ir kartu gana specifiniame pirčių versle būtina pademonstruoti paslaugų kokybę, dėmesingą požiūrį į klientus, efektyvius priedų nuomos verslo procesus, reikalingų prekių prieinamumą už prekystalio ir dar daugiau.

Gali būti be galo sunku visa tai sekti pačiam. Atliekant tokias užduotis, darbą atlieka arba visi darbuotojai, arba tikrai retas profesionalas ir geriausias šioje srityje. Tas pačias organizacinių procesų automatizavimo ir racionalizavimo funkcijas pirties programinė įranga perima iš USU Software kūrėjų. Ji siūlo vadovams daugybę pirties ar hamamo valdymo galimybių, tokių kaip finansinė apskaita, klientų apskaita, darbuotojų kontrolė, nuomos racionalizavimas, planavimas ir biudžeto sudarymas ir daug daugiau. Taigi programinės įrangos naudojimas leidžia vadovui daugiau laiko skirti kitų kur kas svarbesnių organizacijos uždavinių sprendimui.

Sukurti klientų bazę padeda vadovui keliose srityse vienu metu. Pirma, didelė duomenų bazė, kuri yra reguliariai atnaujinama ir todėl visada išlieka aktuali, yra labai naudinga nustatant tikslinę reklamą, kuri yra žymiai pigesnė ir efektyvesnė nei tradicinė reklama. Antra, pažįstant savo klientus iš matymo, mūsų programinėje įrangoje į jų profilius galima įtraukti avatarus, sužadinsite daugiau meilės ir pasitikėjimo, bus malonu pas jus sugrįžti. Trečia, klientų apskaita leidžia identifikuoti, galbūt pakviesti taip vadinamus miegančius klientus, kuriems reikia priminti.

Darbuotojų motyvavimą ir kontrolę galima patogiai derinti, nes pirtyje esanti valdymo sistema leidžia efektyviai palyginti vadovus įvairiose srityse: sulauktų svečių skaičiaus, planuojamų pajamų atitikties faktinei finansinei statistikai, personalo produktyvumo, lankomumo. Tuo remiantis galite nesunkiai įvesti individualią tarifų sistemą pagal darbuotojų atliktą darbą. Vadovaujantis ir motyvuotas kolektyvas ne tik didina įmonės efektyvumą, bet ir suteikia patenkintus bei dėkingus lankytojus, kurie kitą kartą būtinai apsilankys pirtyje.

USU programinė įranga suteikia integruotas laikmačio funkcijas. Galite planuoti įvairius renginius, kurie yra svarbūs jūsų organizacijai. Tai svarbių ataskaitų pateikimo terminai, darbuotojų darbo grafikas ir atsarginis laikas. Be duomenų apie kliento apsilankymo laiką, jų rezervuotą kabiną, baseiną, kambarį ir kt. Taip pat galite išsaugoti informaciją. Pirtyje lankytojams bus maloniau lankytis pamėgtose vietose, o jūs galėsite kontroliuoti visus įmonės procesus ir nesibaiminti netikėtų trukdžių.

Finansinė apskaita taip pat vaidina svarbų vaidmenį įmonės sėkmei. USU Software suteikia galimybę kontroliuoti finansinius organizacijos judėjimus, generuoja ataskaitas apie sąskaitų ir kasos aparatų būklę, tvarko pajamų ir išlaidų statistiką. Ši informacija svarbi rengiant išsamią statistinę įmonės veiklos analizę, renkantis tolesnį plėtros kelią. Be to, naudojant šiuos duomenis lengva sukurti metų darbo biudžeto planą.

Išskirtinis mūsų programinės įrangos bruožas yra patogumas naudoti. Daugelis vadovų pradeda rašydami knygas ar numatytąsias apskaitos programas, tačiau greitai suvokia, kaip to nepakanka augančiai įmonei. Tačiau sudėtingesnės profesinės programos reikalauja daug specifinių įgūdžių, kuriuos turi ne tik kiekvienas darbuotojas, bet ir kiekvienas vadovas. Mūsų pažangi programinė įranga sukurta specialiai žmonėms ir nereikalauja jokių specialių įgūdžių, kad ja naudotųsi visi įmonės darbuotojai. Gražiausi šablonai ir patogios sąsajos sukurtos tam, kad jūsų darbas būtų dar malonesnis.

Visų pirma, programinė įranga sukuria klientų bazę su visa reikalinga informacija įvairioms užduotims atlikti. Klientų bazė gali būti palaikoma po kiekvieno įeinančio skambučio, taip išlaikant aktualumą. Naujausios telefonijos technologijos leidžia sužinoti apie papildomą skambintojų informaciją, svarbią nustatant tikslinę reklamą. Kiekvienam pirties klientui atliekamas atskiras apsilankymo įvertinimas. Įvertinti darbuotojų darbo kokybę galima siunčiant SMS apklausas svečiams. Jei norite, galite išdalinti asmenines klubo narių korteles, taip pat apyrankes lankytojams atpažinti.

Pirties valdymo sistema leidžia vizualiai valdyti vonios reikmenų nuomą ir grąžinimą. Programa kuria sąskaitas faktūras, apklausas, formas ir kitus dokumentus. Darbuotojams darbo užmokestis skaičiuojamas automatiškai pagal atliktą darbą. Personalo darbo grafikas mūsų programos sudaromas automatiškai. Galima pažymėti ne tik kliento apsilankymo laiką, bet ir jo užimtas vietas. Darbuotojams galite įvesti atskirą programą, kurioje galėsite juos informuoti apie svarbią informaciją. Taip pat galite pasiūlyti atskirą aplikaciją klientams, kurie kelia įstaigos reputaciją visuomenės akyse.

Organizacijos vadovams suteikiamas įvairių ataskaitų rinkinys pagrindiniam analitiniam darbui atlikti. USU Software techniniai ekspertai padeda jums ir jūsų komandai suprasti, kaip naudotis programine įranga. Mūsų programinė įranga tinka naudoti saunose, turkiškose pirtyse, anti-kavinėse, viešbučiuose, baseinuose ir panašiose organizacijose. Mūsų programa, nepaisant galingų funkcijų ir daugybės įrankių, yra labai lengva ir veikia gana greitai. Patogi, lengvai suprantama sąsaja leidžia bet kuriam vartotojui lengvai ir efektyviai dirbti su programa. Jei norite susipažinti su visomis pirties programinės įrangos galimybėmis iš USU kūrėjų, galite parsisiųsti demonstracinę programos versiją susisiekę su mūsų kūrėjais mūsų svetainėje nurodytais kontaktiniais duomenimis!