Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Pirties apskaita

Pirties apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Pirties apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite buhalterinę apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vonios apskaita – tai procesas, kuriam reikalinga speciali programa, leidžianti automatizuoti visą pirties verslo procesą nuo užsakymo iki prekių įsigijimo vizito pabaigoje. Toks verslas, kaip hamamas, yra socialiai reikšmingas, todėl labai paplitęs ir sutinkamas tiesiogine prasme visur.

Nepaisant to, kad pirtis yra mažai pelningas verslas, pirties apskaitos programos sukūrimas padidina pirties valdymo efektyvumą ir ženkliai padidina įmonės pelną. Pirties apskaitos sistemos dėka įmonė reklamuoja lankytojų įrašą, analizuoja apsilankymų skaičių ir siūlo lanksčią kainų politiką pagal klientų kategoriją. Pažymėtina, kad pradiniame vonios kūrimo etape tokios sistemos įdiegimas reikalauja tam tikrų išlaidų jos įrengimui ir tolimesnei priežiūrai, tačiau jau artimiausiu metu tai išspręs svarbiausias jūsų gamybos problemas. visiška viso gamybos proceso kontrolė ir apskaita teikti pirties paslaugas vartotojams. Pirties apskaitos programa padeda savo darbuotojams greitai orientuotis pagal laisvų ir užimtų vietų skaičių tam tikrai datai ir laiko intervalui, o ne ieškoti nemokamo numerio kaip anksčiau.

Pirties apskaitos sistema leis iš anksto paskaičiuoti laiką ir išankstinio apmokėjimo kainą, kartu su pirties rezervavimo procesu.

Tinkamai sutvarkius vonios apskaitą, Jūsų pirčių kompleksas, be pagrindinių paslaugų, galės atlikti susijusių produktų apskaitą ir pardavimą rankšluosčių, šlepečių ar vonios komplektų pavidalu arba įsigyti nuomos įrangą. . Pirties kompleksų apskaitos sistemos dėka reguliuojamas bet kokios informacijos fiksavimo, apdorojimo ir sisteminimo procesas, kas leidžia išvengti žmogiškojo faktoriaus įtakos gamybinei veiklai įmonėje.

Atsižvelgiant į pirtį, vykdomas efektyvus viso pirties funkcionalumo valdymas, bendraujant ir tarpusavio supratimu su lankytojais siekiama sudaryti kuo patogesnes ir tinkamiausias sąlygas jų poilsiui. Su pirties apskaitos sistema Jūsų lankytojai turėtų būti apdrausti nuo biurokratinių vėlavimų, negražių darbų, aptarnaujančio personalo nerūpestingumo ir netvarkingo visos pirties įmonės struktūros valdymo.

Vonios apskaitos dėka galėsite organizuoti visus šiuos gamybos etapus, kurių anksčiau savo versle negalėjote atlikti, ir neignoruosite jokio proceso, kurį reikia atlikti pirties metu.

Naudodami pirties darbo fiksavimo sistemą, jūs gaunate galimybę palyginti savo darbuotojų darbą su lankytojų skaičiumi ir į įmonę atnešamomis pajamomis bei juos paskatinti paskaičiuoti individualius oficialius atlyginimus. Programa leidžia ne tik vesti finansinę kasos aparatų būklės, pervedimų ir mokėjimų ataskaitą, bet ir analizuoti įmonės pelną bei išlaidas, kad ateityje būtų galima sudaryti biudžetą ilgam laikui.

Automatinis pirties valdymas savaime yra universali programinė įranga su puikiu funkcionalumu ir visapusiškais įrankiais, užtikrinančiais sklandų ir teisingą socialinio objekto, pavyzdžiui, pirties, darbą. „USU Software“ kūrėjų sukurta gamybos valdymo programa su kitais programinės įrangos produktais palankiai palyginama tuo, kad pasižymi itin efektyviu funkcionalumu ir galimybėmis, taip pat skiriasi patikimumu ir aukšta techninio aptarnavimo kokybe.

Ši programinė įranga naudojama pirties paslaugas teikiančioms įmonėms ir parodo save tik iš geriausios pusės, nes turi didžiulį potencialą valdyti valdymo ir gamybos etapus tokia veikla užsiimančiose įmonėse. Visų gamybos procesų ir personalo veiksmų automatizavimas įgyvendinant pardavimus ir paslaugų teikimą pirčių komplekse. Rengti ataskaitas apie atliktų darbų, susijusių su rezervacijomis įmonėje arba tarp gretimų nutolusių įmonės struktūrų, rezultatus. Automatinis teikiamų pirties paslaugų kainos apskaičiavimas pagal pristatymo laikus. Statistinė ataskaita apie patobulintas nuolaidas ir premijas pirties lankytojams.

Pardavimų ir paslaugų apskaita hamame, įskaitant kavinės ir pirties paslaugas. Įvairiausių apskaitos schemų parengimas ir apskaita priklauso nuo lankymosi pirčių komplekse trukmės, darbo dienomis ar savaitgaliais, taip pat nuo konkretaus paros laiko.

Galimybė dirbti išankstinio apmokėjimo arba kredito klientų aptarnavimo srityje. Programos galimybė integruoti su papildoma įranga, tokia kaip vaizdo stebėjimo sistema. Galimybė skaitmeniniu būdu valdyti prijungtą komercinę įrangą. Bendros informacinės erdvės įvairių padalinių darbui sukūrimas ir apskaita. Paprastas naudojimas ir analitinių ataskaitų archyvo kūrimas.

Lanksti tarifų sistema su atskiru tarifo apibrėžimu kiekvienai savaitės dienai. Pelningų premijų teikimas nuolatiniams klientams, taip pat įvairių tipų kortelės lankytojams. Programinė įranga, skirta nustatyti slaptažodžius ir atskirti darbuotojų prieigą prie programos funkcijų. Mažmeninės ir nuomos prekių pardavimo ir apskaitos vykdymas. Lanksti nustatymo sistema sistemoje ir programinės įrangos palaikymas įvairioms valiutoms. Aukštas saugumo lygis paskyros apsaugos su unikaliu slaptažodžiu forma. Programa apima prekių ir eksploatacinių medžiagų likučių sandėlio apskaitos funkciją teikiant vonios paslaugas. Programa gali būti pritaikyta pagal klientų pageidavimus ir jai suteikiamas garantinis techninis aptarnavimas.