Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa pirčiai

Programa pirčiai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa pirčiai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą pirčiai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Hamam yra viena iš labiausiai privačių įstaigų. Tiems, kurie mėgsta ramų, saikingą poilsį, tai vieta. Pirties apskaitos tvarkymas yra toks pat privatus kaip ir pats verslas. Visų pirma, tai darbas su klientais, o darbas su klientais visada ėmėsi nuolatinės teikiamų paslaugų kokybės kontrolės ir naujų lankytojų pritraukimo būdų. Pradiniame veiklos etape daugelis vadovų mano, kad vedant pirčių apskaitą galima daryti su knygomis ar didžiosios knygos programomis. Tačiau laikui bėgant ir didėjant darbo kiekiui toks požiūris pasirodo esąs iš esmės klaidingas.

Tokiu atveju geriausia išeitis būtų speciali pirties apskaitos ir valdymo programa. Dabar, dėl IT technologijų rinkos plėtros, tokių programinės įrangos produktų yra daug. Nepaisant skirtingų sąsajų ir informacijos įvesties bei išvesties metodų, jie visi tarnauja tam pačiam tikslui – kuo labiau automatizuoti įmonės procesus, kurie anksčiau reikalavo daug darbo ir laiko. Populiariausia šiuo metu yra vonios apskaitos programa, vadinama USU Software. Pagrindinis jos skirtumas nuo panašių patobulinimų yra tas, kad tai aukščiausios kokybės apskaitos programa, kurią užtikrina aukštos kvalifikacijos specialistai. Be to, USU programinė įranga turi labai prieinamą vartotojo sąsają, todėl hamamo programos įsisavinimas yra paprastas ir greitas procesas. USU programinės įrangos kaina yra maža, palyginti su jos analogais. Visos šios ir daugelis kitų funkcijų leido USU programinei įrangai išpopuliarėti daugelyje šalių.

Mūsų klientai – daug sėkmingų verslų įvairiose veiklos srityse. Įskaitant vonios kambarius. Visa tai įmanoma dėl dar vienos puikios vonios apskaitos programos funkcijos, ją galima lengvai pritaikyti pagal absoliučiai bet kokio verslo poreikius ir tapti nepakeičiamu pagalbininku analizuojant turimą informaciją. Ir tai svarbu bet kokiam verslui. Toliau siūlome apsvarstyti kai kurias mūsų programos galimybes. Atsisiuntę demonstracinę vonios apskaitos programos versiją mūsų oficialioje svetainėje, visada galite vizualiai apžiūrėti jos funkcionalumą nemokėdami jokių mokesčių. Už kiekvieną įsigytą licenciją mūsų įmonė dovanoja 2 valandas techninės priežiūros.

Mūsų techniniai ekspertai padės jums kuo greičiau įsisavinti hamamo programą. Programa atidaroma spustelėjus atitinkamą nuorodą kompiuterio darbalaukyje. Paskyros yra apsaugotos slaptažodžiu ir vaidmenimis. Antrasis laukas bus tinkamas prieigos prie informacijos teisėms valdyti. Pagrindiniame turkiškos pirties programos ekrane galima peržiūrėti savo įstaigos logotipą. Tai parodo visiems, kad jums rūpi įmonės reputacija. Programos ekrano apačioje galite matyti laiką, praėjusį nuo jos paleidimo. Tai gali būti naudojama kaip įmonės darbuotojų savikontrolės funkcija.

Naudodama USU Software, voniai skirtą programą, jūsų įmonė turėtų gauti vieną klientų duomenų bazę, kurioje bus saugoma visa reikalinga informacija apie klientą. Prie kliento kortelės galite pridėti nuotrauką. Kiekvienam klientui galima priskirti atskirą abonementą. Kiekvieno abonemento išdėstymą, grąžinimą ir galiojimą galima stebėti per Hamam apskaitos programą. Kiekvienam klientui galite nustatyti apsilankymo dienas ir laiką bei šiam laikotarpiui priskirti lankytojui konkrečią salę ar kajutę.

Pirties apskaitos programinė įranga USU programinė įranga leidžia sekti kiekvienos salės ar kabinos veikimo laiką, kad išvengtumėte neatitikimų. Visa į programą įvesta informacija joje saugoma neribotą laiką. Kiekvieno kliento apsilankymų hamame istoriją galima įrašyti į programą ir prireikus iškelti. Apie nuolaidas, akcijas ar artėjantį prenumeratos galiojimo laiką klientai gali būti informuoti SMS žinutėmis. Šios hamamo programos dėka rankšluosčiai, spynos raktai, šiferiai ir kt. Galite patikrinti daiktų grąžinimą. Vonios valdymo programa leidžia susikurti darbuotojų apsilankymų sistemą, kad būtų galima sekti darbo valandas. Kiekvienas pirties darbuotojas gali susidėlioti individualų darbo grafiką ir nurodyti darbo užmokesčio rūšį.

Kiekvienas programos vartotojas gali nurodyti jam tinkantį lango parametrą. Mūsų technikai padeda pritaikyti pirties programą taip, kad ja galėtų lengvai naudotis bet kurios kalbos gimtoji kalba. Buhalteris turėtų lengvai apskaičiuoti ir apskaičiuoti kiekvieno darbuotojo atlyginimą. Naudodamas USU Software buhalterinės vonios programą, vadovas keliais paspaudimais, be niekieno pagalbos gali rasti ir susikurti bet kokią valdymo ataskaitą bei prieinama forma sužinoti analitinius duomenis: geriausias darbuotojas, geriausi klientų pritraukimo būdai, paklausiausi. paslaugos, dažniausiai naudojamas kambarys ir kt. Pagal šiuos duomenis galima imtis priemonių pašalinti organizacijos trūkumus ir pagerinti jos stipriąsias puses, todėl hamamas taps dar populiaresnis ir užims solidžią vietą rinkoje. lenkia savo konkurentus. Atsisiųskite demonstracinę programos versiją šiandien, kad pamatytumėte, kaip ji efektyvi!