Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Pirties klientų apskaita

Pirties klientų apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Pirties klientų apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite pirties klientų apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU Software – tai pirties klientų apskaitos sistema, specialiai sukurta kompiuterinės programos pavidalu, kurios tikslas – automatizuoti visus gamybos procesus, reikalingus pirties klientų bazei kurti ir kontroliuoti klientų apsilankymų skaičių bei buvimo trukmę. Kaip žinote, daugelis žmonių nori laisvalaikį leisti pirtyje, kur galima derinti aktyvų poilsį su atpalaiduojančiu ir gydomuoju karšto oro poveikiu. Pirties klientų registravimo programa skirta padėti administratoriams greitai įvesti klientų duomenis, stebėti išsinuomotų pirties komplektų išdėstymą ir savalaikį grąžinimą, taip pat stebėti lankytojų paieškos procesą ir registruoti galimą jų išvykimą. Apskritai pirties apskaita yra procesas ir yra labai specifinis ir siauras profilis, apimantis abonementų siūlomų klientų kontrolę, taip pat apmokėjimą už parduotas ar nuomojamas prekes bei dirbančio personalo darbą. Pirties klientų apskaitos sistema analizuoja skyrių rezervavimo tvarką tam tikrai datai ir laiku, automatiškai apskaičiuodama išankstinio apmokėjimo sumą, taip pat visiškai automatizuoja tokius gamybos etapus kaip pardavimų kontrolė ir patekimo į pirtį kontrolė. pagamintas.

Pirtyje automatinės apskaitos dėka stebimas pirčių tinklas, kad pirties paslaugos klientams būtų siūlomos ne tik vienoje vietoje, bet ir tarp atokių įmonės struktūrinių padalinių. Atsižvelgiant į lankytojus pirtyje, visi klientai gali mėgautis plačiu prekių pardavimo ir nuomos, gėrimų, patiekalų pardavimo bei įvairių maudymosi paslaugų teikimo paslaugomis. Klientų stebėjimo programa padeda greitai stebėti objektų darbą, reitinguoti jų darbo krūvius ir pagal gautus duomenis suplanuoti kiekvieno apsilankymus bei išvengti gamybos konfliktų. Programa palaiko aiškų sisteminį tiek nuolatinių klientų, tiek naujokų apskaitą, naudodama kortelių sistemą su kiekvieno lankytojo duomenimis ir informacija.

Įdiegę klientų apskaitos programinę įrangą savo įmonėje nebepasitikėsite savo darbuotojų kvalifikacija ir profesinėmis žiniomis, o pasitikėsite klientų aptarnavimo kokybe ir sparta automatizavus visus gamybos etapus organizacijoje. Apskaitos programa leis ne tik kontroliuoti visus pirties veikimo veiksmus, bet ir susisteminti gaunamos informacijos rinkimo, fiksavimo ir apdorojimo procesus.

Apskaitos sistema automatiškai sukuria klientų bazę, kurioje individualiai surenkama visa informacija apie lankytojus nuo kontaktinės informacijos iki užsakymų skaičiaus. Naudodami klientų apskaitos sistemą ne tik padidinsite verslo procesų produktyvumą ir efektyvumą, bet ir galėsite apdovanoti visas pastangas tų darbuotojų, kurie daro didžiausią teigiamą įtaką Jūsų įmonės reputacijai. Apskaitos sistema pilnai reguliuoja visus finansinius srautus įmonėje nuo kasos aparato bei sąskaitų būklės ir baigiasi mokėjimais bei pervedimais skirtingomis valiutomis.

Klientų apskaitai sukurta programa labai skiriasi nuo įprastų apskaitos sistemų tuo, kad turi plačiausias technines galimybes, taip pat apima išsamų įrankių komplektą, leidžiantį itin efektyviai ir profesionaliai valdyti visus gamybos etapus pirtyje. . Greitas atsipirkimas ir priimtina programinės įrangos diegimo kaina. Tai žymiai padidina įmonės pelningumą ir pelningumą. Išlaikyti lanksčią kainų politiką, teikti nuolaidas ir premijas nuolatiniams klientams, taip pat plėtoti daugybę bendrų ir individualių abonementų lankytojams.

Programa labai paprasta naudotis ir nereikalauja iš vartotojų jokių papildomų įgūdžių. Automatinis teikiamų vonios paslaugų kainos apskaičiavimas priklausomai nuo paros laiko ar teikiamų savaitės dienų Lanksčios, individualiai pritaikomos kiekvienos darbuotojų pamainos ataskaitų sudarymo sistemos prieinamumas, taip pat personalo prieigos prie programos ribojimas funkcijas. Atitinkamų mažmeninės prekybos ar nuomos produktų pardavimo gamybos kontrolė. Sutrumpinkite aptarnavimo laiką, akimirksniu perbraukus elektronine kortele prie įėjimo ir automatiškai apskaičiuojant viešnagės kainą, kuri nustatoma pagal kliento kategoriją.

Informuoti klientus apie vykstančias akcijas ir nuolaidas, taip pat apie abonementų galiojimo pabaigą ir asmeninių nuolaidų kortelių naudojimą. Analitinių ataskaitų kūrimas apie teikiamas paslaugas vonios kambariuose, dušuose, kavinėse ir prekiaujančiomis prekėmis, tokiomis kaip rankšluosčiai, chalatai, kepurės ir šiferis.

Suteikia lankytojams galimybę priskirti konkrečias dienas ir laikus, taip pat skaičiuoti paslaugas išankstinio apmokėjimo ar kredito pagrindu. Saugos reikalavimų buvimas pirtyje užtikrinimas integruojant su vaizdo stebėjimo sistema. Lengvas diferencijavimas rengiant diagramas, grafikus ir ataskaitas naudojant kelių spalvų šviesos ekranus.

Minimalizuoti žmogiškojo faktoriaus įtaką automatizuojant visas įmonės veiklai reikalingas gamybines veiklas ir darbus atlikti rankiniu būdu. Rengti skolininkų duomenų ir skolų statistines ataskaitas bei jų grąžinimo planus ir grafikus. Programos patikimumas ir profesionali techninės pagalbos bei aptarnavimo kokybė. Galimybė kurti atsargines kopijas ir archyvuoti ataskaitas ir dokumentus. Galimybė pagal analitines ir finansines ataskaitas kuo greičiau sukurti pirties plėtros strategiją ir biudžetą. Pirties darbuotojų atlyginimų automatinis apskaičiavimas ir apskaičiavimas pagal USU Programinėje įrangoje atlikto darbo kiekį, atsižvelgiant į vienetinį darbą bei grafiką ir apmokėjimo būdus. Sandėlio apskaitos funkcija, kuri kontroliuoja prekių gavimą, išlaidas ir judėjimą įmonėje. Galimybė pranešti apie poreikį papildyti tam tikrų rūšių prekes. USU programinė įranga padidina darbuotojų mobilumą, gerina įmonės elgesio komandoje etiką, taip pat gerina viso verslo reputaciją.