Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Pirties valdymo programa

Pirties valdymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Pirties valdymo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pirčių valdymas padeda įmonei racionalizuoti ir automatizuoti savo veiklą. Bėgimas vonioje yra ypatingas darbas, visų pirma dirbti su žmonėmis ir suteikti jiems patogų poilsį. Svečių nuomone, jo neturėtų apsunkinti biurokratinis vėlavimas, neatsargus personalo darbas, būtiniausių prekių trūkumas sandėlyje ar netvarkingas valdymas. Vonios valdymo programinės įrangos įrankiai padeda suorganizuoti tobulas atostogas savo klientams ir jie nedvejodami sugrįš pas jus ir atsives savo draugus ateityje!

Pirties valdymo paslauga palengvina visus procesus organizacijoje, kurie anksčiau buvo iš esmės ignoruojami. Tai leidžia atlikti išsamią įmonės veiklos analizę ir analizuoti finansus, sandėlį, personalą, klientus ir kt. Tai leidžia jums pranešti apie pagrindines sritis, pvz

Automatizuotas valdymas pirmiausia sukuria palaikomą klientų bazę, kuri ne tik atkuriama iš jau turimos informacijos, bet ir po potencialių lankytojų skambučių. Programos pagalba galite sudaryti individualų kiekvieno vartotojo užsakymo reitingą, pridėti nuotrauką ir neribotą kiekį informacijos į pirties profilį duomenų bazėje. Tai naudinga kuriant tikslinius skelbimus, kurie yra pigesni nei įprasti skelbimai, taip pat gali padėti miegantiems klientams priminti, kad visada jų laukiate.

Nesunku derinti valdymą ir darbuotojų motyvavimą, nes mūsų kūrėjų automatizuotas valdymas renka informaciją apie kiekvieną dieną atlikto darbo kiekį. Tokiu būdu galima paskirstyti individualų atlyginimą pagal pastangas paskatinti ar nubausti darbuotojus. Organizacijų vadovus taip pat galima nesunkiai palyginti su klientų skaičiumi, faktinėmis, planuojamomis pajamomis ir daugeliu kitų rodiklių. Su tokia motyvacija darbuotojai dirbs mandagiau ir efektyviau, o tai visada turės teigiamos įtakos įmonės reputacijai.

Integruotas planuoklis leidžia įvesti svarbių ataskaitų pateikimo terminus, darbuotojų darbo grafiką, atsarginį laiką ir dar daugiau. Visa tai būtina norint efektyvinti verslo procesus, didinti įmonės produktyvumą ir efektyvumą. Pailsėti atvykę žmonės nebus patenkinti judriomis būdelėmis, kaip patys prisimena, užsisakinėjantys patys. Dėl šios priežasties laiko ir veiklos valdymas itin svarbus versle, susijusiame su turkiškomis pirtimis ir pirtimis bei kitomis pramogų įmonėmis.

Lankytojai, kurie nenori su savimi pasiimti savo daiktų, dažniausiai domisi hamamo reikmenų nuoma. Automatinis valdymas atlieka nuomojamų priedų, tokių kaip rankšluosčiai, chalatai, skalūnai ir kt., vizualinę apžiūrą. Grąžinus juos visus saugius ir sveikus, galėsite išnaudoti visas verslo galimybes ir išvengti finansinių nuostolių dėl organizacijos turto sugadinimo ar vagystės.

Pirties valdymo programa taip pat tvarko finansinę apskaitą, pateikia pilną ataskaitą apie sąskaitų ir kasos aparatų būklę, taip pat pavedimų ir mokėjimų bet kokia valiuta įmonėje istoriją. Taip pat registruojami darbuotojams atlikti mokėjimai. Analizuodami pelną ir išlaidas bei tiksliai žinodami, kam išleidžiamos lėšos, galite susikurti darbo biudžetą iš anksto.

Automatinis vonios valdymas turi galingą funkcionalumą, visapusiškus įrankius ir didžiules galimybes, kurios skiriasi nuo įprastų apskaitos sistemų, be to, įrašai knygelėje. Tačiau tai nėra taip sunku įsisavinti ir nereikalauja profesinių įgūdžių, tokių kaip sudėtingesnės, labai specializuotos apskaitos sistemos. „USU Software“ kūrėjų programa voniai valdyti buvo sukurta paprastiems žmonėms, todėl ją lengva išmokti. Jis greitai pradeda veikti ir leidžia išnaudoti visas savo galimybes visiems, kurie nusprendžia juo pasinaudoti!

Automatinis valdymas tinka pirčių, pirčių, baseinų, antikavinių, poilsio kompleksų ir visų kitų poilsio ir pramogų srityje dirbančių įstaigų valdymui atlikti. Programa sukuria klientų bazę ir atnaujina ją nauja informacija po įeinančių skambučių.

Prie kiekvieno kliento profilio galima pridėti neribotą kiekį papildomos informacijos, pavyzdžiui, profilio paveikslėlių. Tikslinga ir garbinga klientų tapatybei nustatyti naudoti klubo korteles ir klubo apyrankes.

Mūsų programa sukuria apsilankymų pirtyje istoriją, kuri praverčia analitiniam atsiskaitymui ir kiekvieno darbuotojo veiklos vertinimui. Vienetinį atlyginimą tikslinga skirti pagal jų atliekamo darbo kiekį. Darbuotojų atlyginimus programa automatiškai apskaičiuoja pagal nuopelnus. Vaizdinė kiekvienos dienos pardavimų istorijos analizė padeda sudaryti ataskaitas. Lankytojams galima išsinuomoti bet kokią prekę, hamamo vadovybė vizualiai sutvarkys grąžinimo saugumą. Įvairios specializuotos įrangos naudojimas padeda įmonei veikti efektyviau ir efektyviau nei bet kada anksčiau.

Pavyzdžiui, galėsite siųsti masines SMS žinutes su priminimu informuoti ar pasveikinti daugybę žmonių apie vykstančias akcijas ir siųsti arba išsaugoti individualias žinutes apie laisvą laiką apsilankymui. Programos demonstracinę versiją galite gauti susisiekę svetainėje nurodyta kontaktine informacija! Jei pageidaujate, galite pasiūlyti atskiras programas darbuotojams ir klientams, tai ne tik padidina darbuotojų mobilumą ir gerina įmonės kultūrą, bet ir daro įmonę geresnę vartotojų tarpe. Sandėlio apskaitos funkcija leidžia sekti prekių prieinamumą, suvartojimą ir judėjimą. Pasiekus nustatytą minimalią vertę, programa praneš, kad reikia įsigyti trūkstamą prekę. Integruoti duomenų valdymo įrankiai patogiam rankiniam įvedimui ir duomenų importavimui leidžia greitai importuoti visus reikiamus duomenis ir pradėti. Intuityvi ir patogi vartotojo sąsaja leidžia su programa dirbti ne tik administratoriams, bet ir paprastiems darbuotojams. Daugiau apie vonios valdymo programos galimybes galite sužinoti iš USU Software kūrėjų, pasinaudoję mūsų oficialioje svetainėje esančiais kontaktiniais duomenimis!