Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Paslaugų sistemos programa

Paslaugų sistemos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Paslaugų sistemos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite paslaugų sistemos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Paslaugų sistemos programa USU Software sistemoje – tai programa, kuri gali daug ką pakeisti paslaugų sistemos darbe į gerąją pusę ir padidinti jos konkurencingumą. Programa automatizuoja paslaugų sistemą – verslo procesus, apskaitos procedūras, veiklos analizę ir kt. Kartu serviso sistemoje didėja darbo našumas, o paslaugų kokybei, remonto darbams griežtai laikomasi terminų. ir papildomo pelno.

Aptarnavimo sistemos valdymas gali būti vykdomas nuotoliniu būdu, o tai nesumažina komandų efektyvumo nustatant rodiklius ir skirstant užduotis, nes visos automatizuotoje sistemoje atliekamos operacijos yra sekundės dalys, vadinasi, vykdomas paslaugų valdymas. esamo laiko režimas. Bet koks programos procesas vyksta tokiu tempu, paslauga yra reguliuojama pagal darbo laiką ir apimtį, o tai skatina darbuotojus įgyti darbo jėgos „įgūdžių“, taip didinant paslaugų kokybę ir apimtį.

Paslaugų sistemos programą įmonės kompiuteriuose įdiegia USU Software specialistai ir jie trumpai pristato funkcijas ir paslaugas, pavyzdžiui, mokymus, supažindindami būsimus vartotojus su jų galimybėmis. To pakanka, kad užsakymus priimantys operatoriai ir remonto darbuotojai sėkmingai įsisavintų programą, nepaisant įgūdžių lygio ir darbo kompiuteriu patirties. Programa turi gauti informaciją iš skirtingo profilio ir statuso darbuotojų, kad būtų galima tiksliai apibrėžti esamą verslo procesų būklę, todėl skirtingų sričių darbuotojų dalyvavimas padidina programos efektyvumą.

Paslaugų sistemos programoje diegiamos to paties formato elektroninės formos ir naudojama duomenų įvedimo taisyklė, užduočių paruošimo, atliktų operacijų ataskaita, kuri sugaišta minimaliai laiko greitam veiksmų algoritmo įsiminimui ir pirminių bei esamų rodmenų registravimui. Būtent šią informaciją programa renka, rūšiuoja ir generuoja veiklos rodiklius pagal procesus, objektus ir temas, kad iš vartotojų asmeninių elektroninių dienynų sudarytų realios situacijos vertinimą.

Paslaugų sistemos programa pagreitina programų priėmimą ir taip pagerina klientų aptarnavimo kokybę. Siūloma speciali užsakymo forma, kuri vėlgi užtrunka minimaliai, nes rankiniu būdu įvedami tik pirminiai duomenys, likusieji pridedami iš sąrašų, patalpintų atitinkamose langeliuose - klientas, problema, remontuojamo objekto aprašymas, sąrašas darbai, dalys - tas pats trunka sekundes. Įvedus visus įvesties duomenis, programa automatiškai surenka naujų užsakymo dokumentų paketą, kuriame yra priėmimo sertifikatas, ant jo uždėtas darbui priimto objekto vaizdas, kad būtų išvengta nesusipratimų redaguojant, bei medžiaga, kurioje rodomos visos operacijos ir kaina bei galutinis kiekvienos parinkties kiekis.

Serviso sistemos programa taip pat sugeneruoja užsakymo specifikaciją ir atitinkamai sandėlyje atliekamos automatinės reikalingų medžiagų ir atsarginių dalių rezervacijos reikalingam darbų kiekiui. Jei šių prekių nėra, programa automatiškai patikrina informaciją apie numatomus pristatymus ir transportavimo metu paskiria reikiamą sumą. Jei reikiamos medžiagos nėra, tai taikoma tiekėjui, iš kurio jie ją pirko. Personalo dalyvavimo šiose procedūrose programa nenumato, vykdymo laikai yra standartiniai – sekundės dalys, vykdymo tikslumas garantuotas. Paslaugų sistemos programa gali automatiškai atrinkti žaidėjus ir iš naujo nustatyti pasiekiamumo laikotarpį, atsižvelgdama į jau priimtą praktiką, užsakant, lygindama juos tarpusavyje pagal šiuo metu užimtumą. aptarnavimo sistemos apkrova.

Be to, programa savarankiškai stebi kiekvieno etapo darbo grafiką, apskaičiuotą pagal oficialiai patvirtintus standartus pagal nustatytą normatyvinį ir orientacinį pagrindą. Informacijos šaltinis apie visus paslaugų sistemos atliekamus darbus, operacijų standartizavimą, personalo veiklą ir rekomendacijas dėl apskaitos vedimo, skaičiavimo metodus, technines instrukcijas ir informaciją, apie ką įmonė veikia verslo procese ir kokius dokumentus reikia pranešti apie programą. , sudaromas automatiškai, taip pat pateikiant užsakymą. Tuo pačiu į automatiškai sugeneruotą dokumentacijos apimtį įtrauktos visos finansinės ataskaitos, visos sąskaitos, standartinės paslaugų sutartys, kelių puslapiai vairuotojams, prašymai tiekėjams dėl produktų pirkimo. Dokumentai atitinka visas rengimo taisykles ir projektavimo reikalavimus, juose yra būtinos detalės ir prireikus net įmonės logotipas. Šiai funkcijai atlikti į programą įtrauktas dokumentų šablonų rinkinys.

Programa siūlo pagrindinį funkcijų ir paslaugų paketą be abonentinių mokesčių, tai yra jos fiksuota kaina, ir tai yra vienas iš jos pranašumų.

Vartotojai dirba automatizuotoje sistemoje be duomenų išsaugojimo konflikto dalinantis dokumentu, problemą išsprendžia kelių vartotojų sąsaja. Programa atlieka nuolatinę statistinę apskaitą, kuri leidžia pirkti su planuojama užsakymo apimtimi ir per laikotarpį faktiškai sunaudota apimtimi. Sąsajui paruošta daugiau nei 50 spalvingų grafinio dizaino variantų, kiekvienas gali pasirinkti savo darbui patinkantį su slinkties ratuku ekrane.

Visi skaičiavimai atliekami automatiškai ir apima savikainą, vienetų įkainių apskaičiavimą vartotojams, užsakymų savikainos apskaičiavimą pagal kainą.

Sistema apskaičiuoja mėnesinį kūrinio įkainį, atsižvelgdama į atliktų darbų kiekį, fiksuojamą elektroniniuose žurnaluose, jei kažko trūksta, tada neapmokama. Tokia mokėjimo sąlyga skatina vartotojus laiku įvesti rodmenis į sistemą ir pateikia operatyvinius pirminius ir naujausius duomenis, paaiškinančius procesus. Automatizuotoje sistemoje veikia įvairios duomenų bazės. Jie turi bendrą formatą ir vidinę klasifikaciją patogiam darbui su tūkstančiais pozicijų.

Viena sandorio šalių duomenų bazė, kurioje yra tiekėjų, rangovų, klientų „failas“, suskirstytas į kategorijas pagal įmonės, iš kurios buvo sukurtos tikslinės grupės, pasirinkimą.

Nomenklatūros asortimente visas pateiktas asortimentas taip pat suskirstytas į kategorijas, tačiau pagal visuotinai priimtą klasifikaciją darbas prekių grupėse pagreitina pakaitinės prekės paiešką. Atsargų ir produkcijos judėjimui dokumentuoti naudojamos sąskaitos, jos fiksuojamos remiantis pirminiais apskaitos dokumentais, kuriems pagal prekių ir medžiagų perdavimo rūšis priskiria statusą ir spalvą.

Pagal užsakymą visi užsakymai taip pat turi būseną ir spalvą, nurodantį vykdymo etapą, leidžiantį operatoriui vizualiai stebėti, kaip laikomasi pristatymo datų ir pasirengimo. Aktyvus spalvų naudojimas nustatant rodiklius taupo darbuotojų laiką – skolininkų sąraše prioritetas teikiamas spalvos intensyvumui, nurodant skolos dydį.

Sandėlio apskaitos automatizavimas lemia automatinį prekių elementų ištrynimą ta suma, kuri iš sandėlio perkelta į gamybą arba išsiųsta pirkėjui.

Laikotarpio pabaigoje rengiamos ataskaitos su kiekvienos veiklos rūšies veiklos analize, kuri leidžia organizuoti darbą dėl klaidų ir padidinti finansinius rezultatus.