Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Lėšų remontui apskaita

Lėšų remontui apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Lėšų remontui apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite lėšų remontui apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Serviso centrai pastaraisiais metais mieliau naudoja automatinę remonto lėšų apskaitą, kuri žymiai pagerina valdymo kokybę, reguliuoja dokumentų apyvartą bei užtikrina racionalų gamybos išteklių ir organizacijos biudžeto paskirstymą. Programos sąsaja sukurta tiksliai apskaičiuojant, kad būtų užtikrintas kasdienio naudojimo patogumas, kai naudotojams reikia ne tik tvarkyti buhalterinę apskaitą, bet ir sekti einamuosius aptarnavimo ir remonto procesus, kontroliuoti išsiunčiamų dokumentų kokybę bei efektyviai valdyti finansinius išteklius ir lėšų.

Remonto ir priežiūros platformos užima ypatingą vietą oficialioje USU Software svetainėje. Kūrėjai stengėsi išvengti dažnai pasitaikančių klaidų, kad vartotojai galėtų naudotis fondų apskaitos programine įranga kuo paprasčiau, prieinamiau ir paprasčiau. Nėra taip paprasta gauti tinkamą programą, kuri perimtų pagrindines buhalterines pareigas, įvertintų personalo personalo produktyvumą, bendrautų su klientais ir surinktų naujausią analitinę informaciją apie esamus procesus ir operacijas.

Ne paslaptis, kad programos architektūra paremta visapusiška informacine pagalba bet kuriai apskaitos kategorijai. Kiekvienam remonto užsakymui atlikti sukuriama speciali kortelė su nuotrauka, ypatybėmis, gedimų ir pažeidimų tipų aprašymu bei planuojama darbų apimtimi. Fondo apskaitos informacijos rinkinys gali būti akimirksniu perduotas visą darbo dieną dirbantiems specialistams, kad jie galėtų tiesiogiai pradėti aptarnavimo ir remonto veiklą. Konfigūracijos užduotis yra suteikti vartotojams reikiamus valdiklius ir analizę.

Nepamirškite apie remonto centro darbuotojų atlyginimų mokėjimo kontrolę. Tai leidžia efektyviai valdyti savo lėšas. Automatiniam kaupimui leidžiama naudoti papildomus kriterijus: darbo sudėtingumą, sugaištą laiką, meistro kvalifikaciją. CRM programinės įrangos apskaita yra atsakinga už bendravimo su klientais parametrų pateikimą, kuriems yra prieinami įrankiai, skatinantys priežiūrą ir remontą rinkoje, pritraukti naujų klientų, siųsti pranešimus automatiškai Viber ir SMS žinutėmis. Kitaip tariant, programa atveria rinkodaros ir reklamos perspektyvas.

Gyventojas dokumentų rengėjas yra atsakingas už tai, kad būtų laiku parengtos norminės apskaitos blankai, priėmimo procedūros, objekto pristatymas, garantinio aptarnavimo ir remonto sutartys bei kiti dokumentų rinkiniai. Draudžiama pridėti naujų šablonų ir formų savo valia. Atskirai reikėtų atkreipti dėmesį į analitinius įrankius, leidžiančius priimti labiau pagrįstus ir subalansuotus valdymo sprendimus. Lentelėse ir grafikuose pateikiami struktūros pelno, kaštų, klientų aktyvumo tam tikru laikotarpiu rodikliai, įsipareigojimai ir kitos charakteristikos.

Šiuolaikiniams remonto centrams nereikia per daug aiškinti automatizavimo pranašumų. Lėšų apskaitos sistema stebi einamąsias remonto operacijas, veda dokumentacijos apskaitą, kontroliuoja lėšų paskirstymą iš organizacijos biudžeto ir gamybos išteklių. Bazinė programinės įrangos palaikymo versija ne visada tinka tam tikroms veiklos realybėms ir ilgalaikėms užduotims, kurias įmonė yra nusistačiusi. Tokiu atveju primygtinai rekomenduojame apsvarstyti individualaus tobulėjimo ir papildomos įrangos suteikimo galimybes.

Platforma reguliuoja pagrindinius serviso ir remonto veiklos parametrus, realiu laiku stebi remonto procesus, užsiima dokumentiniu palaikymu ir lėšų skyrimu. Vartotojams prireiks minimalaus laiko, kad įsisavintų valdymą, išmoktų teisingai naudoti įtaisytuosius plėtinius ir apskaitos parinktis, informacinius katalogus ir žinynus. Sistema bando kontroliuoti pagrindinius valdymo aspektus, įskaitant organizacijos finansinius išteklius. Kiekvienam užsakymui sukuriama speciali kortelė su nuotrauka, ypatumais, gedimų tipų aprašymu, pažeidimais, planuojamomis darbų apimtimis.

CRM modulio pagalba pasiekiamas aukštas santykių su klientais lygis, su kuriuo galima dirbti reklamuojant paslaugas, didinant klientų ratą ir siunčiant automatines žinutes per Viber ir SMS. Lėšų apskaitos programa realiuoju laiku seka aptarnavimo ir remonto veiklą. Vartotojai neturės problemų koreguoti akimirksniu. Remonto ir serviso centro kainoraščio stebėjimas padeda sukurti tam tikros paslaugos paklausą, sumažinti išlaidas ir įvertinti tiek trumpalaikes, tiek ilgalaikes finansines perspektyvas. Rezidento dokumentų rengėjas yra atsakingas už norminių blankų, priėmimo ir perdavimo aktų, garantinio aptarnavimo sutarčių ir kitų dokumentų rengimo parametrų teikimą.

Konfigūracija taip pat turi mokamo turinio. Tam tikri programinės įrangos įrankiai ir plėtiniai pasiekiami tik paprašius. Darbuotojų atlyginimų mokėjimo kontrolė yra visiškai automatinė. Automatiniam kaupimui leidžiama naudoti papildomus kriterijus: remonto sudėtingumą, laiką, kvalifikaciją. Jei tam tikrame valdymo lygyje išryškėja problemos, lėšos negaunamos tinkamomis sumomis, programinės įrangos asistentas nedelsdamas apie tai praneš. Speciali sąsaja stebi gaminių variantus, atsarginių dalių ir komponentų pardavimą.

Programa suteikia išsamią analitinę aprėptį, pavyzdžiui, klientų veiklos rodiklius, tam tikro laikotarpio pelną ir išlaidas, personalo produktyvumą. Lengviausias būdas išspręsti papildomos įrangos problemas yra individualus vystymas, kuriame funkciniai elementai, dizainas, parinktys ir plėtiniai parenkami savarankiškai. Bandomoji versija platinama nemokamai. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, rekomenduojame įsigyti licenciją.